Брикети

Паливні брикети вже давно опалюють будинки та адміністративні будинки нашої країни. Викидати залишки від деревини та вугілля – собі дорожче, адже спресоване паливо нічим не гірше, а в чомусь навіть краще за інші види палива.

Купити паливні брикети в Києві та Київській області

Брикети – це компактне паливо, що переважає над іншими видами матеріалів для опалення приватних будинків, виробничих цехів і для приготування їжі на відкритому повітрі.

Купити паливні брикети ви можете у нашій компанії, адже ми виготовляємо тверде паливо різного виду понад 10 років. Ми консультуємо замовників з питань:

 • які брикети та для якого призначення вибрати
 • скільки потрібно закупити паливних брикетів, щоб вистачило на весь опалювальний сезон
 • краще купити брикети оптом за один раз або регулярними закупівлями потроху
 • у чому плюс брикетів для приготування їжі перед дровами

Також наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання щодо ціни, доставки та методу виготовлення паливних брикетів від виробника.


ДОСТАВКА ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вартість

Боярка, Іванків, Нове, Забір'я, Юрівка, Тарасівка

від 500 грн.

Вишневе, Крюківщина, Гатне, Малютянка

від 700 грн.

Чабани, Забір'я, Жорнівка, Білогородка, Шевченкове, Софіївська Борщагівка, Новосілки, Мархалівка, Глеваха

від 800 грн.

Віта-Поштова, Княжичі, Бобриця, Гнатівка, Петропалвівська Борщагівка, Гореничі, Хотів, Лісники, Іванковичі

від 900 грн.

Коцюбинське, Мила, Стоянка, Мрія, Ходосівка, Музичі, Неграші, Шпитьки, Васильків, Крушинка, Рославичі, Калинівка, Данилівка, Кожухівка, Здоровка

від 1000 грн.

Пуща-Водиця, Дмитрівка, Лісове, Ірпінь, Діброва, Погреби, Гвоздів, Велика Бугаївка, Велика Салтанівка

від 1100 грн.

Горенка, Бузова, Буча, Колонщина, Барахти, Митниця, Підгірці, Козин, Нові Безрадичі, Славутич

від 1200 грн.

Мощун, Ворзель, Гостомель, Кодаки, Тростинка, Велика Вільшанка, Вишгород, Бишів, Озерна, Вільшанка

від 1300 грн.

Немішаєве, Микуличи, Осещина, Бровари, Проліски

від 1400 грн.

Обухів, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Зазим'я, Гора, Щасливе, Гнідин, Вишеньки

від 1500 грн.

Бабинці, Яцьки, Українка, Григорівка, Трипілля, Хотянівка, Томашівка, Требухів, Пухівка

від 1800 грн.

Макарів, Бородянка, Саливонки, Лютіж, Демидів, Лебедівка, Бориспіль, Велика Олександрівка, Чубинське, Проців

від 1900 грн.

Дружня, Устимівка, Пологи, Витачів, Димер, Вискша Дубечня, Біла Церква, Вороньків, Богданівка, Велика Димерка, Зоря, Гоголів, Проців

від 2000-2100 грн.

Майданівка, Кагарлик, Ровжі, Сулимівка, Городище

від 2400-2500 грн.

Які паливні брикети купити у Києві

У нас у продажу є брикети для різних цілей, ви можете підібрати для свого приладу найкращий варіант згідно з характеристиками кожного виду.Найпопулярнішими та затребуваними на нашій території є деревні, деревовугільні, кам'яновугільні, торф'яні брикети та паливо з лушпиння соняшника.

Паливні брикети
Теплотворність, ккал/кг
Вологість, %
Влажность, %
Деревні брикети
4300-5300
0,75-1,4
8-10
Деревовугільні брикети
8500
0,9
2-5
Кам’яновугільні брикети
6900-7400
1,3
5-6
Торф’яні брикети
3500-4500
1,1-1,2
5-19
Брикети із вторсировини
5000-6000
1-1,15
8-9

Торф'яні паливні брикети

При щільності брикетів з торфу в 1,2 т/м3, горять вони до 4 годин. Торф'яні брикети підходять для виробничих котлів з автоматичним завантаженням. Там не важливим є запах торфу, який виділяється при згорянні.

Зольність торфу – від 5% до 50% залежно від місця зародження копалин. З цієї причини ціна паливних брикетів з торфу нижча від усіх інших видів, і їх можна закупити про запас для опалення заводу, фабрики або іншої промисловості.

Вугільні паливні брикети

Деревовугільні брикети виготовляються з деревного пилу або з тирси, яка піддалася піролізу - нагріванню при високій температурі без притоку кисню. Їх теплотворність вище за інші види брикетів – 8500 ккал/кг, оскільки у паливних брикетів з деревного вугілля вологість становить лише 2-5%.

Найчастіше деревовугільні брикети використовують для приготування їжі в мангалі, грилі та жаровні. Їжа на брикетах прожарюється швидко та до повної готовності.

Кам'яновугільні брикети виготовляються із залишків після застосування кам'яного вугілля. Дрібні фракції антрациту – 0-5 мм змішують із водою і запікають за високої температури, піддаючи тиску 100 МПа.

Підходять брикети для повноцінного опалення приватних будинків та великих виробничих приміщень. Купити кам'яновугільні брикети оптом вигідно для бізнес-сектору, де встановлені твердопаливні котли великої потужності з автоматичним завантаженням палива.

Деревні паливні брикети

Брикети з деревини – один з найкращих варіантів для опалення будинку без недоліків, пов'язаних із чистотою приміщення, вологістю паливного матеріалу та складністю застосування. Брикети з тирси мають теплотворність в діапазоні 4300-5300 ккал/кг, що дозволяє використовувати їх як основне паливо на весь опалювальний сезон. Для будинку в 100 м2 вистачить 3-4 тонни брикетів. Ціна за тонну паливних брикетів із деревини нижча, ніж, наприклад, на кам'яновугільне паливо.

Переваги покупки паливних брикетів у нас

Купити брикети у Києві у нас – вірне рішення, адже ми на ринку виробництва твердого палива багато років, і від співпраці з нами ви отримаєте одні плюси:

 1. Замовити брикети можна від 1 тонни до необмеженої оптової закупівлі.
 2. Ви можете забрати у нас брикети самостійно або замовити доставку палива додому.
 3. Доставка здійснюється в день замовлення або в обумовлену дату.
 4. З нами можна співпрацювати з регулярних поставок брикетів – ми не забуваємо, в які дні підвозити паливо.
 5. Приймаємо гроші чотирма зручними способами – на картку, безпечною оплатою на сайті, безготівковим розрахунком та готівкою після отримання товару.
 6. Нашого менеджера по телефону можна запитати про що завгодно щодо брикетів – він проконсультує та порадить, що і скільки вигідно придбати.
 7. У нас ціна найвигідніша, тому ми не маємо конкурентів на ринку твердого палива.
 8. Всі брикети проходять контроль якості та мають відповідні документи про це, тому що ми дбаємо про вашу безпеку.

Як ми виробляємо брикети

Виробництво брикетів залежить від їх виду та матеріалу виготовлення. Існує кілька методів виробництва даного палива.

Підготовка сировини

Для початку роботи з сировиною для паливних брикетів – тирса, щепки та деревне вугілля, його потрібно зібрати. Ми збираємо тирсу, що залишилася при процесі розпилювання колод пилкою. Таким чином не втрачається екологічно чистий паливний матеріал.

Також на нашій пилорамі є великі частинки деревини – обріз та залишки від виробництва дерев'яних пиломатеріалів. Вони також збираються виготовлення деревних брикетів.

Підготовка сировини для кам'яновугільних брикетів включає збір пилу і дрібних частинок, що залишилися після навантаження і транспортування антрациту. Крупиці дрібного калібру, які не застосовуються в опаленні, збираються у спеціальні ємності та відправляються для подальшої переробки.

Подрібнення

Всі види брикетів - це подрібнена сировина, що піддалася обробці. Тому спочатку зібраний матеріал подрібнюють до пилу або однорідної маси.

Сировина для деревних брикетів подрібнюється на щепорубці та повторно на молотковій дробарці. Після подрібнення сортується на відсіювачі або сепараційному барабані.

Кам'яновугільні брикети часто мають готову подрібнену сировину, але навіть дрібні фракції вугілля потрібно змолоти у вугільний пил.

Сушіння

Тирса сушиться в сушильному барабані до вологості 10-12% - це оптимальний показник для того, щоб брикети склеїлися ідеально.

Гранулювання

Гранулювання чи пресування допомагає створити форму для паливних брикетів. У деревині виділяється природний клей лігнін, який склеює дерево і не дозволяє паливним брикетам кришитися.

Вугільний пил змішують з водою, щоб отримати кашоподібну масу, яку зручно подавати в обладнання. Під пресом та високим тиском вугільні брикети обпалюються, здавлюються та набувають форми.

Після формування брикети охолоджуються та фасуються.

Фасування

Брикети подаються на фасувальний апарат, де їх пакують у мішки або в пакувальну термоплівку по 10 кг або по 12 штук, залежно від виду брикетів.

Паливо укладається на піддони по 1 тонні. Купити паливні брикети у нас можна від однієї упаковки або 1 тонни. Вам потрібно тільки визначитися з видом та обсягом палива.

Чим керуватися при виборі брикетів ми зараз розповімо.

Як правильно вибрати паливні брикети

Вибір брикетів залежить від мети їх застосування. Ви можете купити брикети для обігріву приміщення в опалювальний сезон, для приготування їжі на відкритому повітрі, для багаття або каміна, щоб створити затишок у будинку або на пікніку.

Але для кожного виду брикетів є деякі обмеження або, навпаки, показання.

Для лазні

Для лазні використовують деревні та деревовугільні брикети, тому що вони приємно пахнуть деревиною і не токсичні для організму людини. Це звичайне дерево, що горить так само теплотворно, як і дрова. Закинувши кілька брикетів у топку парильні, ви отримаєте жар, від якого лазня прогріється за 15-20 хвилин.

Для мангалу чи грилю

Для приготування їжі на вогні також краще купити паливні брикети деревного та деревовугільного типу - Піні-Кей, Нестро або вугільні подушечки. Їх зручно розпалювати, їжа на них смачна із приємним деревним ароматом.

Інші види брикетів для мангалу або грилю не підходять - кам'яновугільні - тому що їх складно розпалити без додаткових засобів, торф'яні та брикети з лушпиння - тому що виділяють специфічний запах.

Для каміна

У камін можна закладати брикети з соснової та дубової тирси – Нестро, Піні-Кей та Руф.

Для топки печі

У домашній печі можна топити майже будь-яким видом брикетів. Але кожен вид має свої нюанси:

 • деревні - екологічно чисті та універсальні брикети.
 • хоча деревовугільні мають теплотворність у 8500 ккал/кг, але також швидко горять і для опалення будинку не підходять.
 • ціна на брикети з лушпиння соняшника економічна, але вони виділяють специфічний соняшниковий запах
 • вартість торф'яних доступна для всіх, але тільки, якщо ви готові часто вибирати золу із зольника і вас не бентежить запах торфу
 • кам'яновугільні брикети горять довше від інших видів, але й ціна на них вища.

Для котла

Для твердопаливного котла підбирають вугільні брикети з антрациту, їхня теплотворність – до 7500 ккал/кг, і горять вони довго – 6-8 годин.

Висока механічна щільність і зольність 11% дозволяють завантажити вугільні брикети в топку котла догори на ніч, а золу чистити рідше, ніж після торф'яного палива. Їх застосовують у виробничих приміщеннях, забезпечуючи котельню спеціально обладнаними казанами під кам'яновугільні брикети.

Для опалення

Опалювати будинок чи інше приміщення вигідно або кам'яновугільними брикетами, або торф'яними і брикетами з соняшникового лушпиння. Торф і лушпиння соняшника – дешевий матеріал для обігріву складських будівель та цехів, а запах, що виділяється при горінні, на виробництві мало кого хвилює.

Опалювати будинок все ж таки краще брикетами з антрациту, адже в домашніх агрегатах немає величезної топки, щоб засипати брикети на кілька днів, а вугільні брикети горять всю ніч. Але під цей вид брикетів потрібне спеціальне обладнання з товстими стінками.

Ціна на паливні брикети від виробника.

Ціна за тонну брикетів залежить від матеріалу виготовлення. За вартістю від найдешевших до найдорожчих брикети можна виставити в такій послідовності:

 1. Брикети з лушпиння соняшника, соломи, шкаралупи горіхів.
 2. Брикети паливні формату Нестро.
 3. Брикет стандарту Руф.
 4. Деревні брикети Піні-Кей.
 5. Кам'яновугільні брикети з антрациту.

На підсумкову вартість палива впливає також доставка брикетів за вашою адресою.

Купити паливні брикети з доставкою по всій Київській області.

Купити паливні брикети у нас вигідно – ми не завищуємо ціни на доставку, а розраховуємо виключно від відстані від нас до вашої адреси.

Придбати у нас паливо зручно, сплачуючи за картку банку або за безготівковим розрахунком, але також ви можете сплатити після того, як переглянете доставлений товар.

Наш транспорт

Ми маємо власний автопарк, який складається з декількох видів вантажного транспорту:

 • Газель – місткість не більше 2 тонн
 • машина з гідробортом - місткість 6-12 тонн
 • Фура - місткість 22 тонни.

Куди ми доставляємо

Ми доставляємо брикети від виробника до всіх куточків Києва та області. Ми маємо свій транспорт, тому самі плануємо терміни доставки. У зв'язку з цим доставка відбувається у день оформлення замовлення чи обумовлену дату.

FAQ

Для того, щоб купити паливні брикети у нас, вам потрібно залишити заявку на бажаний вид палива на сайті із зазначенням обсягу, методу оплати та доставки до своєї адреси. Можна зробити те саме по телефону у менеджера.

Вартість доставки брикетів залежить від того, наскільки далеко ви живете від нашого складу з паливом та який обсяг брикетів ви замовили.

Брикети роблять з тирси і вугілля, з торфу, кам'яного вугілля і залишків маслобійного виробництва. Кожен із цих матеріалів підходить для різного призначення.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..