Брикети RUF із берези

Відгуки:
(0)
 • Наявність: В наявності
11 000 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
 • Огляд товару
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традиційні дрова і вугілля. 

Технологія виробництва паливних брикетів складається з наступних етапів:

 1. Підготовка. Сировина подрібнюється в спеціальній машині, після чого проходять крізь сито. Це забезпечує отримання фракцій розміром до 3 мм. 

 2. Сушка. Отриманий склад просушується в спеціальній сушарці. Це дозволяє знизити вологість до рівня менше 10%. 

 3. Пресовка. Деревні паливні брикети ruf набувають форму цеглинок. 

Сировиною для виробництва цього виду твердого палива є деревні відходи, зокрема, березова пил. 

ПЕРЕВАГИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕРЕЗОВИХ РУФ БРИКЕТІВ

Основні характеристики палива:

 • теплота згоряння складає від 4400 до 4900 Ккал / кг;

 • масова частка вологи - не більше 5-8%;

 • зольність - 0.5-1%;

 • щільність березових евродров становить близько 965 кг / м3.

Цей тип палива є одним з найбільш ефективних і економічних, тому використовується для опалення житлових будинків та промислових об'єктів. РУФ-вироби - ідеальний варіант для котлів, печей і камінів. 

Переваги брикетів RUF береза:

 1. Ефективність. Паливо згорає практично повністю, а в процесі виділяє мінімум золи і сажі. Тому система опалення не потребує частої очищенню від продуктів горіння. Від 1 кілограма березових брикетів залишається не більше 10 г золи. 

 2. Безпека. Для виробництва використовуються тирса або пил берези. Це екологічно чистий матеріал з щільною структурою. У процесі горіння не виділяються шкідливі речовини. РУФ при згорянні не "стріляє», тому їх використання в камінах абсолютно безпечно. 

 3. Доступна ціна. Оскільки для виробництва використовується відходи деревообробної промисловості, це знижує собівартість продукції. 

 4. Максимальна тепловіддача. При згорянні 1 кг пресованого палива виділяється обсяг тепла, еквівалентний 48 літрам газу. 

 5. Компактність. Невелика вага і розміри спрощують транспортування, вивантаження та зберігання RUF-брикетів. 

Ми пропонуємо сертифіковане тверде паливо для опалення за доступними цінами, з можливістю швидкої доставки в будь-яке місто Київської області. Оптовим покупцям пропонуються особливі умови співпраці. При необхідності ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію і допомогу у виборі. Для замовлення залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером.

Теги: Брикети для гриля, Брикети для мангалу, Брикети для котла, Брикети для печі, Брикети паливні Вишгород, Брикети паливні Бровари

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.