Брикети для каміну

Камін - це популярне обладнання для обігріву приміщень, але також він використовується в декоративному плані. Наші брикети для каміна підходять і для першого, і для другого варіанта.

Ми виготовляємо паливні брикети самостійно, тому вони мають усі сертифікати якості. Деревина для них заготовляється в чистих регіонах, в офіційних лісництвах. Вони щільно спресовані і горять близько 5 годин, а полум'я від них рівне, без іскор і потріскування, тому що ми робимо брикети тільки з тирси, без додавання сторонніх домішок і добавок.

Купити брикети для каміна у Києві та Київській області з доставкою

Ми доставляємо брикети для каміна по всьому Києву та Київській області. Наявність власного транспорту дає можливість відразу після замовлення завантажувати паливні брикети і відправляти машину до вас.

У нас у гаражі є такі вантажні автомобілі:

  • ГАЗель – місткість до 2 тонн
  • машина з гідробортом - місткість від 6-12 тонн
  • фура – ​​місткість до 22 тонн

Ми привозимо брикети у день замовлення або у вказану дату. Ніхто не стоїть у черзі, і не чекає на паливо місяцями чи тижнями.

Доставка по Києву

Доставка паливних брикетів для каміна по місту здійснюється після підтвердження заявки.

Район Києва
Вартість
Святошинський
від 700 грн
Голосiївський
від 800 грн
Печерський
від 1000 грн
Подiльський
від 1000 грн
Солом'янський
від 1000 грн
Шевченківський
від 1000 грн
Днiпровський
від 1 100 грн
Оболонський
від 1 100 грн
Дарницкий
від 1 200 грн
Деснянський
від 1 300 грн

Доставка по Київській області

Ми доставляємо замовлення до всіх куточків Київської області. Вартість залежить від дальності відстані від нашого складу до вашої оселі.

ДОСТАВКА ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вартість

Боярка, Іванків, Нове, Забір'я, Юрівка, Тарасівка

від 500 грн.

Вишневе, Крюківщина, Гатне, Малютянка

від 700 грн.

Чабани, Забір'я, Жорнівка, Білогородка, Шевченкове, Софіївська Борщагівка, Новосілки, Мархалівка, Глеваха

від 800 грн.

Віта-Поштова, Княжичі, Бобриця, Гнатівка, Петропалвівська Борщагівка, Гореничі, Хотів, Лісники, Іванковичі

від 900 грн.

Коцюбинське, Мила, Стоянка, Мрія, Ходосівка, Музичі, Неграші, Шпитьки, Васильків, Крушинка, Рославичі, Калинівка, Данилівка, Кожухівка, Здоровка

від 1000 грн.

Пуща-Водиця, Дмитрівка, Лісове, Ірпінь, Діброва, Погреби, Гвоздів, Велика Бугаївка, Велика Салтанівка

від 1100 грн.

Горенка, Бузова, Буча, Колонщина, Барахти, Митниця, Підгірці, Козин, Нові Безрадичі, Славутич

від 1200 грн.

Мощун, Ворзель, Гостомель, Кодаки, Тростинка, Велика Вільшанка, Вишгород, Бишів, Озерна, Вільшанка

від 1300 грн.

Немішаєве, Микуличи, Осещина, Бровари, Проліски

від 1400 грн.

Обухів, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Зазим'я, Гора, Щасливе, Гнідин, Вишеньки

від 1500 грн.

Бабинці, Яцьки, Українка, Григорівка, Трипілля, Хотянівка, Томашівка, Требухів, Пухівка

від 1800 грн.

Макарів, Бородянка, Саливонки, Лютіж, Демидів, Лебедівка, Бориспіль, Велика Олександрівка, Чубинське, Проців

від 1900 грн.

Дружня, Устимівка, Пологи, Витачів, Димер, Вискша Дубечня, Біла Церква, Вороньків, Богданівка, Велика Димерка, Зоря, Гоголів, Проців

від 2000-2100 грн.

Майданівка, Кагарлик, Ровжі, Сулимівка, Городище

від 2400-2500 грн.

Ціна на брикети для каміна.

У нас є три стандарти деревних брикетів для каміна. Піні кей найжаркіші і найщільніші брикети, тому ціна на них трохи вища, ніж на інші стандарти. Але це не означає, що Нестро і Руф гірше за характеристиками, просто у них різний метод виробництва.

Стандарти брикетів для камінів
Ціна, грн/тонну
Піні кей
$$$
Нестро
$$
Руф
$

Характеристики та властивості

Властивості паливних брикетів для каміна майже за всіма параметрами вищі, ніж у дров. Ми виготовляємо три стандарти деревних брикетів, які зручно застосовувати у камінному залі: Піні кей, Нестро та Руф. Вони трохи різняться між собою за характеристиками.

Стандарти брикетів
Щільність, г/см3
Теплотворність, ккал/кг
Вологість, %
Піні Кей
1,09-1,4
5000
до 8
Нестро
1
4800
8
Руф
0,8-1
4400
8-10

Брикети - це сухе паливо, що спалахує відразу, як його охопить вогонь. Завдяки тому, що паливо спресоване і не має пор всередині, воно не іскрить, хоча зроблено з дубової і хвойної тирси. Смольні кишені ущільнюються і брикети не "стріляють" вуглинками, а аромат від них такий самий, як і від натуральних дров.

Зольність брикетів досягає 2%, що дуже мало в порівнянні з дровами чи кам'яним вугіллям. Чистити камін від золи часто не потрібно, а димар залишається без сажі тривалий час.

У складі деревних брикетів для каміна немає ні сірки, ні азоту, а це означає, що вони абсолютно безпечні для організму людини та навколишнього середовища. Топити ними можна на вуличному патіо та в камінофені у будинку.

Переваги купівлі брикетів для каміна у нас

  • Ми на ринку виробництва твердого палива вже багато років. Співпрацюємо лише з офіційними постачальниками та маємо всі відповідні документи.
  • Купити наші брикети для каміна у Києві ви можете прямо зараз і вже сьогодні почати топити свій камін, адже доставка здійснюється у день замовлення.
  • Ви можете замовити доставку іншого дня, коли побажаєте, а також можна самостійно забрати паливо.
  • Наш менеджер проконсультує з будь-якого питання щодо брикетів – він підкаже, що краще підійде для вашого обладнання, і скільки буде вигідно придбати палива.
  • Замовити паливні брикети можна від 1 тонни до необмеженої оптової закупівлі.
  • Сплатити паливо ви можете чотирма зручними способами – на картку, готівкою після отримання товару, безготівковим розрахунком та безпечною оплатою на сайті.

Як ми виробляємо брикети

Ми збираємо тирсу, ретельно подрібнюємо, сушимо їх і пресуємо. Після цього щільно упаковуємо та складаємо на піддон – наші паливні брикети готові до відправки.

Розглянемо це детальніше.

Підготовка сировини

Спочатку ми збираємо тирсу та щепки, які залишилися після порізки дерев та розпилювання колод. Таким чином, ми зберігаємо екологічно чистий матеріал для створення палива.

Також ми використовуємо великі частини деревини, які є на нашій пилорамі – це обріз та залишки від виробництва різних пиломатеріалів. Вони також збираються для виготовлення брикетів для каміна, але, оскільки вони більші за тріски і тирсу, їх потрібно подрібнити.

Подрібнення

Оскільки паливні брикети складаються з подрібненої сировини, то тирсу, гілки та обрізки подрібнюють на щепорубці або дробарці до однорідної дрібної маси. Після цього сировина сортується на відсіювачі або сепараційному барабані, щоб фракція частинок була однакового розміру.

Сушіння

Після подрібнення тирси, її потрібно посушити в спеціальному сушильному барабані до вологості 10-12% - це ідеальний показник вологості для брикетів перед пресуванням, щоб вони склеїлися ідеально.

Гранулювання

Гранулювання та пресування надають форму та міцність брикетам для камінів. Після стиснення тиском в 1100 бар і при температурі до 300 С деревина виділяє природний клей під назвою лігнін, він склеює тирсу і не дозволяє їм розвалюватися.

При гранулюванні утворюються брикети для каміна Нестро, а при пресуванні - Руф.

Фасування

Брикети щільно фасуються по 10 кг поліетиленові упаковки, щоб захистити їх від попадання вологи. Потім вони укладаються на піддони по 1 тонні. Купити брикети для каміна можна від однієї упаковки або від 1 тонни.

FAQ

Паливні брикети для каміна мають вищу теплотворність, ніж дрова, а також відсутність іскор і диму при горінні. У категорії палива для камінів деревні брикети не мають мінусів.

Є 3 стандарти деревних брикетів: Піні Кей, Нестро та Руф, і всі вони добре підходять для опалення в каміні. Піні Кей більш теплотворні, тому вибирайте їх, якщо хочете, щоб у кімнаті було жарко.

Калорійність Піні кей – 5000 ккал/кг, Нестро – 5200 ккал/кг, Руф – 4300-4400 ккал/кг. Теплопровідність брикетів висока – вони швидко нагрівають топку та наганяють температуру.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..