Брикети Nestro із дуба

Відгуки:
(1)
 • Наявність: В наявності
13 500 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр: 60 мм
Довжина: 100 мм
Зольність: 1%
Вологість: 7%
Щільність: 1000 кг/м3
Доступні варіанти
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (1)
 • Питання (0)

Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчувати проблем з його зберіганням навіть в тісному підвалі. Брикет горить майже в три рази довше, ніж деревне вугілля. При горінні його температура стабільна.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ДУБОВІ БРИКЕТИ НЕСТРО В КИЄВІ

Брикети, які ми пропонуємо, виготовлені тільки з продуктів механічної обробки деревини, тобто стружки, тирси і тріски дуба, без домішок. Брикет - це звичайний блок палива, спресований під тиском. Низький вміст вологи робить теплотворну здатність брикетів вище, ніж у деревини. Завдяки високій щільності матеріалу по відношенню до обсягу, процес горіння відбувається поступово і повільно. 

Властивості брикету нестро дуб Київ:

 • Це екологічно чистий матеріал, в складі якого відсутні будь-які шкідливі токсичні домішки.

 • Відрізняється дуже високою теплотворною здатністю.

 • Він характеризується низькою вологістю, завдяки чому брикет виходить дуже ефективним.

 • Після згоряння він не залишає забруднень в трубах опалення.

 • Брикет типу Nestro відрізняється постійної горючестью, завдяки чому горіння відбувається повільніше і ефективніше. В цьому відношенні він є дуже конкурентоспроможним матеріалом для більш швидко згоряє деревини і альтернативою для вугілля, який не може похвалитися такою вигідною ціною, як брикет.

 • Після горіння він залишає невелику кількість золи, що дозволяє утримувати камін / піч в чистоті.

ПАЛИВНІ БРИКЕТИ НЕСТРО З ДУБА - ЗАМОВЛЯЙТЕ НА САЙТІ ДРОВА-КІЕВ.ІН.ЮА!

Брикети типу Nestro легко транспортувати і зручно зберігати. Його можна зберігати в закритих і відкритих приміщеннях. Ми є виробником високоякісних брикетів за конкурентноздатною ціною, так що купити паливні брикети nestro нестро з дуба ви можете прямо на цьому сайті. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з асортиментом продукції і прайс-листом. 

Перевагою серед інших видів твердого палива є зольність. При спалюванні Нестро вміст золи становить менш 1%. Все наше пресоване деревне паливо виготовляється з 100% натуральних спресованих тирси вищої якості без будь-яких добавок і хімікатів. Брикет Nestro - це паливо для ефективного, екологічно чистого і економічного опалювання, розроблене для задоволення суворих вимог.

Теги: Брикети для гриля, Брикети для мангалу, Брикети для котла, Брикети для печі, Брикети паливні Вишгород, Брикети паливні Бровари

Характеристики
Брикети NESTRO
Діаметр 60 мм
Довжина 100 мм
Зольність 1%
Вологість 7%
Щільність 1000 кг/м3
Відгуки (1)
Артем
Артем
03.08.2022
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.