Брикети Pini Kay із сосни

Відгуки:
(0)
 • Наявність: В наявності
14 000 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 310х50x50 мм
Енергія згоряння: 5100-5301 Ккал/кг
Зольність: < 0.5 %
Вологість: 5-7 %
Щільність: 1050 кг/м3
Доступні варіанти
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запікання" поверхні, що сприяє додаткової сушінні, стійкості до поглинання вологи з повітря і усунення ефекту "розбухання" при горінні. 

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ СОСНОВІ БРИКЕТИ ПИНИ КЕЙ?

Купити соснові паливні брикети пини кей варто тому, що вони прекрасно розпалюють вогнище каміна або печі, створюючи велику тягу в димоході, що дозволяє спалювати інші менш калорійні види палива, в тому числі погано просушену деревину. Після фази інтенсивного полум'я вугілля зберігаються довгий час і віддають тепло. Pini Kay має товстий шар обвугленою поверхні, що сприяє тривалому часу розжарювання.

Брикети - повністю натуральне, екологічне паливо, яке можна використовувати як в камінах і вугільних печах і плитах, так і в печах центрального опалення. Висока теплотворна здатність (19,7 МДж/кг) гарантує збереження тепла протягом тривалого часу. 

Низький вміст вологи (не більше 8 відсотків), низьке виділення золи (до 1 відсотка) і форма, що сприяє поширенню полум'я, є відмінними рисами натурального брикетів з пресованих соснових тирси. 

Властивості паливних соснових брикетів Піні-Кей:

 • 100% екологічно чистий матеріал.

 • Його відрізняє низька вологість - це сухий матеріал.

 • Він відрізняється високою калорійністю - брикет Pini-Kay надзвичайно ефективний і прекрасно зберігає тепло, віддаючи його поступово.

 • Ціна брикету нижче, ніж ціна палива в вигляді деревини.

 • Серед інших видів брикетів характеризується найвищим ступенем стиснення, завдяки чому твердий і щільний.

 • Брикет Піні-Кей обпалюється з боків, що викликає додаткову сушку брикету. Чим суші брикет, тим менше він вбирає вологу, тим довше він горить і тим вище його ефективність.

 • Низька вологість, якої не може похвалитися традиційна деревина.

 • Вироблений брикет відрізняється низькою зольністю (1%), завдяки чому не потрібно часто чистити топку.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з нашим асортиментом. Ми пропонуємо опалювальні матеріали найвищої якості за конкурентними цінами. Наші деревні брикети - екологічне паливо для опалення, створене для турботи про здоров'я і задоволення клієнтів. Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за вказаними на сайті номер і наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібний вид палива.

Теги: Брикети для гриля, Брикети для мангалу, Брикети для котла, Брикети для печі, Брикети паливні Вишгород, Брикети паливні Бровари

Характеристики
Брикети PINI KAY
Розміри 310х50x50 мм
Енергія згоряння 5100-5301 Ккал/кг
Зольність < 0.5 %
Вологість 5-7 %
Щільність 1050 кг/м3
Упаковка термоусадочні пакети по 10 кг, на піддонах по 1000 кг
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.