Брикети Pini Kay мікс

Відгуки:
(0)
  • Наявність: В наявності
14 000 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 310х50x50 мм
Енергія згоряння: 5100-5301 Ккал/кг
Зольність: < 0.5 %
Вологість: 5-7 %
Щільність: 1050 кг/м3
Доступні варіанти
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. 

Для виробництва таких брикетів використовуються тирса: 50% соснових і 50% твердолистяних дерев, в основному, дуб. Таке співвідношення дозволяє знизити ціну за рахунок використання сосни і, в той же час, добре впливає на теплотворні якості завдяки дубу.

Брикет характерної форми із закругленими сторонами і отвором в середині, що нагадує місце для графітового олівця. Воно забезпечує відмінну циркуляцію повітря в процесі горіння. В результаті такого рішення полум'я весь час рівне і високе, а температура набагато вище.

Паливні брикети пини кей з суміші порід дерева

Брикет pini-kay виготовляється на 100% з тирси дерев. Його теплотворна здатність (калорійність) досягає 19.800 МДж / тонна, що є верхньою межею для деревних брикетів. Він дуже сухий. Зміст вологи близько 5-7%, тобто 50-70 кг води на тонну (для деревини, витриманої протягом 2 років близько 25%, це близько 250 кг на тонну). Має низький вміст золи - близько 0,5%. 

Завдяки цьому Pini Kay надзвичайно ефективний і прекрасно зберігає тепло, віддаючи його поступово. У порівнянні з іншими брикетами, Pini-Kay характеризується найвищим ступенем ущільнення, тому він твердий і щільний. Використовується в камінах, печах і котлах на твердому паливі.

Так як пини кей виготовлений з чистих тирси без кори (відходів виробництва), відноситься до біомаси, або поновлюваних джерел енергії, а значить до екологічно чистому екологічному паливу. Паливний брикет ідеально підходить для повітряного каміна і каміна з водяною сорочкою. 

Зверніть увагу!

Через його колосальної теплотворної здатності слід дотримуватися обережності, особливо при спалюванні в водонагрівальної каміні, так як занадто великі кількості можуть призвести до закипання води в системі. Тому краще всього використовувати його там, де потрібні найкращі параметри і найвища температура, наприклад, під час сильних морозів. 

У нас ви можете замовити партію потрібного вам обсягу і купити пини кей з суміші порід дерева. Щоб дізнатися точну ціну за тонну і можливості доставки, зверніться до нас!

Теги: Брикети для гриля, Брикети для мангалу, Брикети для котла, Брикети для печі, Брикети паливні Вишгород, Брикети паливні Бровари

Характеристики
Брикети PINI KAY
Розміри 310х50x50 мм
Енергія згоряння 5100-5301 Ккал/кг
Зольність < 0.5 %
Вологість 5-7 %
Щільність 1050 кг/м3
Упаковка термоусадочні пакети по 10 кг, на піддонах по 1000 кг
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..
Нові статті
29.11.2022
Як правильно топити дровами
Як правильно топити дровами
Жителі Київщини стикаються із необхідністю опалювати житло дровами, і для багатьох це вперше. Опалення дровами – це нескладно та надійно: їх ніхто не відключить та не забере. Для тих, хто нещодавно переїхав до сільського будиночка чи котеджу з твердопалив..
29.11.2022
Заготівля та зберігання дров
Заготівля та зберігання дров
Цього року заготівля дров в Україні потрібна не лише сільським мешканцям, а й тим городянам, хто не хоче сподіватися на нестабільну нині електрику та газ. Отже, ви купили буржуйку або твердопаливний котел, перебудували свою опалювальну систему та шукаєте,..
11.11.2022
Які дрова кращі
Які дрова кращі
Які дрова краще? Поради від пічників та шашличників Як правильно відповісти на запитання «які дрова краще»? «Дивлячись для чого». Для опалення — щоб довше горіли і менше коптили, для мангалу — щоб довше тліли і пахли, для парилки — щоб потім дихало лег..