Брикети Pini Kay мікс

Відгуки:
(0)
  • Наявність: В наявності
14 000 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 310х50x50 мм
Енергія згоряння: 5100-5301 Ккал/кг
Зольність: < 0.5 %
Вологість: 5-7 %
Щільність: 1050 кг/м3
Доступні варіанти
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. 

Для виробництва таких брикетів використовуються тирса: 50% соснових і 50% твердолистяних дерев, в основному, дуб. Таке співвідношення дозволяє знизити ціну за рахунок використання сосни і, в той же час, добре впливає на теплотворні якості завдяки дубу.

Брикет характерної форми із закругленими сторонами і отвором в середині, що нагадує місце для графітового олівця. Воно забезпечує відмінну циркуляцію повітря в процесі горіння. В результаті такого рішення полум'я весь час рівне і високе, а температура набагато вище.

ПАЛИВНІ БРИКЕТИ ПИНИ КЕЙ З СУМІШІ ПОРІД ДЕРЕВА

Брикет pini-kay виготовляється на 100% з тирси дерев. Його теплотворна здатність (калорійність) досягає 19.800 МДж / тонна, що є верхньою межею для деревних брикетів. Він дуже сухий. Зміст вологи близько 5-7%, тобто 50-70 кг води на тонну (для деревини, витриманої протягом 2 років близько 25%, це близько 250 кг на тонну). Має низький вміст золи - близько 0,5%. 

Завдяки цьому Pini Kay надзвичайно ефективний і прекрасно зберігає тепло, віддаючи його поступово. У порівнянні з іншими брикетами, Pini-Kay характеризується найвищим ступенем ущільнення, тому він твердий і щільний. Використовується в камінах, печах і котлах на твердому паливі.

Так як пини кей виготовлений з чистих тирси без кори (відходів виробництва), відноситься до біомаси, або поновлюваних джерел енергії, а значить до екологічно чистому екологічному паливу. Паливний брикет ідеально підходить для повітряного каміна і каміна з водяною сорочкою. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Через його колосальної теплотворної здатності слід дотримуватися обережності, особливо при спалюванні в водонагрівальної каміні, так як занадто великі кількості можуть призвести до закипання води в системі. Тому краще всього використовувати його там, де потрібні найкращі параметри і найвища температура, наприклад, під час сильних морозів. 

У нас ви можете замовити партію потрібного вам обсягу і купити пини кей з суміші порід дерева. Щоб дізнатися точну ціну за тонну і можливості доставки, зверніться до нас!

Теги: Брикети для гриля, Брикети для мангалу, Брикети для котла, Брикети для печі, Брикети паливні Вишгород, Брикети паливні Бровари

Характеристики
Брикети PINI KAY
Розміри 310х50x50 мм
Енергія згоряння 5100-5301 Ккал/кг
Зольність < 0.5 %
Вологість 5-7 %
Щільність 1050 кг/м3
Упаковка термоусадочні пакети по 10 кг, на піддонах по 1000 кг
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.