Дрова

Наша компанія пропонує вигідно купити дрова з твердих та м'яких порід дерева за доступною ціною. Доставка по Києву та області.

Купити дрова колоті

На нашому сайті ви можете купити добірні колоті дрова в Києві та області за найкращими цінами. Машина завжди приїжджає вчасно, і ми ніколи не підведемо з об'ємом. Для замовлення виберіть породу, об'єм дров, фасування та упаковку, довжину та товщину поліна.

Які дрова купити в Києві

Дрова з дуба, граба, клена, акації, ясена, берези, вільхи, сосни та осики у нас завжди в наявності. Якщо не знаєте, які дрова вибрати, порівняйте основні характеристики порід у таблиці.


Порода
Теплотворність
Температура
Зола, кіптява
Запах
Граб


Дуб

Клен

Акація

Ясень

Береза

Вільха

Сосна

ОсикаПороди відрізняються не тільки теплотворністю та щільністю, а й характером горіння. Надаємо докладний опис кожної породи, її основних властивостей та особливостей горіння.Дубові дрова

Дубові поліна видають 900С та 1538-2429 ккал/дм3. В одному складометрі колотого дуба середньої вологості міститься 470 кг – один із найвищих показників. Зважаючи на високу щільність, такі дрова помірно витрачаються, оскільки горять майже 4 години. Диму та кіптяви від них мало, бо в дереві дуба немає смол. Дубові дрова дають пряний запах і не вистрілюють іскри.

Дуб знадобиться скрізь: від дачного мангалу та пічки до заводського казана. Завдяки відсутності іскор можна купити колоті дрова дуба та закладати їх у відкритий камін, не переживаючи за пожежу. Для мангалу, барбекю та гриля дуб теж підходить. Вугілля досить щільне, щоб смажити шашлик протягом 2 годин.

Березові дрова

Дрова із середньою щільністю та тепловіддачею - 620 кг/м3, 1390-2235 ккал/дм3. Замовляючи березові дрова, ви отримуєте достатню теплотворність за середньою ціною.

Ці дрова згоряють із виділенням особливого свіжого запаху. Дим від них вважається антизастудним, через що їх часто замовляють для лазні. Готувати на березовому вугіллі зручно: одна партія дров тліє півтори години, а м'який жар не обвуглює їжу, якщо відволіктися.

Дрова акації

Параметри акації схожі на дуб: щільність 750 кг/м3, калорійність 1856-2680 ккал/дм3. Акація – порода з невисокою зольністю, тобто 99% деревини перетворюється на тепло. Вогонь від акацієвих дров тривалий і рівний, полум'я тримається 2,5 години. Смол і дьогтю в дереві немає, тому не забивається димар. Рівний вогонь від акації добре виглядає у каміні.

Довгий час горіння зручне для твердопаливних котлів, камінів та дачних грубок. Попаритися в лазні на акацієвих дровах корисно людям з алергією та шкірними захворюваннями.

Соснові дрова

Дрова із сосни – беріть, коли треба купити дешеві дрова для швидкого розпалювання. Калорійність 1822 ккал/дм3, щільність 450 кг/м3. Фішка сосни в тому, що вона швидко підхоплює вогонь. Пориста та смолиста деревина розгорається без спеціальних засобів для розпалювання.

Тому її підкладають у топку до щільних дров, щоб скоріше розвести вогонь та підняти температуру в приміщенні. А хвойний запах від неї поширюватиметься на все подвір'я. Але за відкритим вогнем варто стежити, тому що з багаття можуть вистрілювати іскорки.

Смолистість робить сосну зручною у лазні: якщо купити соснові дрова та закинути оберемок у лазневу піч, через 15-20 хвилин парна вже буде розігріта. Якщо розтопити сосною камін, вогонь від неї буде гарячим і високим, із затишним потріскуванням.

Вільхові дрова

М'яка порода з тонкою корою та помаранчевим зрізом – це вільха. Колір тьмяніє після висихання, і полішки залишаються рожевими. Калорійність 2022 ккал/дм3, густина 490 кг/м3.

Вільха вигідна тим, що за середню ціну ви отримуєте дрова з помірною калорійністю і приємним пряним запахом. Вогонь спокійний, без іскор та тріску, середньої тривалості, тобто близько півтори години. Дрова вільхи не виділяють дим і кіптяву. Навіть навпаки: якщо замовити дрова з вільхи і добре протопити нею, можна позбутися нагару в димарі.

Прийом з видаленням сажі спрацює і в печі, і в каміні, і в казані. Легкий аромат і гіркий димок від вільхи знадобиться в лазні та мангалі. Такі дрова купують, щоб смажити птицю та рибу на дачах Київської області, а на вільхових трісках коптять м'ясо та овочі.

Осикові дрова

У осики невелика калорійність та щільність: 1500-1907 ккал/дм3, 490-510 кг/м3. Велика кількість пор полегшує розпалювання і прискорює висихання.

У осики висока природна вологість, але вода швидко йде з волокон, якщо зберігати дрова правильно, у сухості. Дрова цієї породи перегорають за годину і майже не залишають вугілля. Дрова з осики рідко використовують як самостійне паливо. Часто хочуть купити осинові дрова, щоб видалити сажу та нагар із забитого димаря. Подібно до вільхи, її високе чисте полум'я змушує сажу висипатися з камінної та пічної труби в топку.

Також осика служить матеріалом для розпалювання твердих порід. Для цього її кладуть на колосник, а зверху кидають щільніші дрова.

Переваги купівлі дров у нас

Наша компанія пропонує вигідно купити дрова у Київській області. Ми пишаємося своєю роботою та пропонуємо вам такі переваги:

 • Доставка дров по Києву та області день у день.
 • Гарантія якості палива. Якщо вас не влаштовує – привозимо заміну власним коштом.
 • Широкий вибір порід та розмірів дров.
 • Прозорі закупівлі у державних лісництвах.
 • Легальна вирубка там, де доглядають ліс.

Як ми фасуємо дрова

Ніколи не беріть дрова на вагу. Припустимо, стос дров важить 1 тонну, але їхня вологість 50%. Якщо випарувати всю воду, залишиться лише 500 кг дров, а платили за тонну. Щоб не потрапити в халепу, потрібно знати, як виміряти дрова правильно, тобто в кубах. Ми відвантажуємо та продаємо саме так, на обсяг.

Дрова навалом – найпростіший вид фасування. Поліна або цурки знаходяться в кузові в хаотичному вигляді, без укладання та пакування. Якщо купите дрова у нас, перед розвантаженням у вас є можливість перевірити ще раз кількість дров. Виміряйте купу рулеткою, перемножте розміри – і отримайте об'єм.

Другий варіант фасування – складометр, тобто щільне укладання без упаковки. Складометр – це один кубічний метр дров, складених у стоси максимально щільно. За рахунок укладання в той самий кузов влазить на 25-30% більше дров. Тому купити дрова у складометрах буде вигідніше. Логічно, що ціна за складометр вище, ніж ціна за куб дров навалом, тому що в першому варіанті палива більше, ніж у другому.

Для колотих дров є два види упаковки: ящик і сітка.

Ящик складається з піддону та кількох дощок для міцності конструкції. Така упаковка потрібна для далеких перевезень та компактного складування палива. Об'єм ящика - 1 або 2 складометри. Вартість дров у ящику складається з ціни за складометр та надбавки за сам ящик.

Сітки зручні, коли потрібно переносити поліна вручну, наприклад, на природу. Ми фасуємо дрова в сітки об'ємом 20 та 40 л.

Сушіння дров

Ми не сушимо дрова в камері. Дрова будуть достатньо сухими після повітряного сушіння, якщо відлежаться хоча б кілька тижнів, як у нас на складі.

Ось як правильно обробляти та зберігати дрова, щоб вони просохли:

 1. Розпиляти колоди на цурки і поколоти їх на поліна.
 2. Укласти поліна рядами в стос. Бажано, щоб ряди були хрест-навхрест, а полінниця знаходилася під навісом.
 3. Зачекати два-три місяці. Дрова просохнуть до вологості 20-25% – ідеально для опалення.

У нас є умови для такого сушіння, але часто ліс вирушає до покупця незабаром після розколювання. Оптимальна вологість дров – 20-25%, а свіжозрубане дерево містить від 35% вологи. Воду в деревині складно розігріти та випарувати, а без випаровування неможливо розпочати реакцію горіння. Ось чому сухі дрова горять краще за сирі.

Будь-який розмір та покол

Всі породи дров доступні в будь-якій довжині поліна (25-50 см) та товщині поколу (10-25 см). Щоб замовити дрова правильно, керуйтеся такими принципами:

 • Тонкі дрова швидше розгоряються, а товсті довше горять.
 • Оптимальна довжина поліну дорівнює ¾ від глибини топки.

Якщо вас не влаштовує жоден із розмірів, представлених на сайті – не проблема. Скажіть менеджеру необхідний розмір, і ми напиляємо та наколемо вам дрова на замовлення.

Якщо ж у вас є бажання та можливість колоти дрова самостійно, замовте не колоті дрова.

Як правильно вибрати дрова

Як бачите, дрова сильно різняться за властивостями. Тому потрібно вміти їх обирати, знаючи основні критерії.

Дрова для бані

Головне у лазні – щоб було спекотно, бездимно та корисно для здоров'я. Для багатьох відвідувачів також важливий аромат – комусь хвойний, комусь дубовий або свіжий березовий.

Для лазні "по-чорному," в якій немає димаря, потрібно купити дрова, які не дають чадного газу. Насамперед це вільха та береза.

Підходить: дуб, ясен, береза, сосна, вільха
Не підходить: тополя, верба

Дрова для шашлику

Найкращі шашличні дрова - це фруктові дерева та виноградна лоза із власного саду. З доступних у продажу порід потрібно вибирати найтепліші та найменш смолисті види.

Тверді породи (граб, дуб) тліють до 2 годин, тому вони зручні у кафе-шашличних. Також можна зробити замовлення дров берези та вільхи. Вони гаснуть трохи раніше, зате надають особливий смак та запах м'ясу.

Підходить: дуб, граб, ясен, береза, вільха
Не підходить: сосна, клен, осика

Дрова для каміна

Камін розпалюють, щоб погрітися та помилуватися вогнем. Значить, полум'я має бути гарним і безпечним, а вугілля - жарким.

Сосну багато хто любить за гучне потріскування та запах хвої, але через стріляючі іскорки з нею варто бути акуратним у камінах без захисного скла.

Підходить: дуб, граб, клен, акація, ясен, вільха
Не підходить: сосна (для відкритих вогнищ)

Дрова для печі

Паливо для сільської печі має бути теплотворним і довго не прогоряти, щоб не доводилося часто вставати та підкидати поліна вночі. Отже, що стоїть калорійність і щільність дров, то краще.

Якщо дозволяють розміри топки, бажано купити колоті дрова з твердих листяних порід. Трохи м'яких та хвойних порід теж потрібно для розпалювання.

Підходить: граб, ясен, клен, дуб, акація
Не підходить: осика, тополя

Дрова для котла

Критерії купівлі дров для котла приблизно такі ж, як для печі. Тут також важлива зольність: що менше залишається золи, то рідше доведеться обслуговувати котел.

Якщо у вас котел з автоматичною подачею дров, дотримуйтесь рекомендованого розміру полін, щоб механізм працював коректно.

Підходить: граб, дуб, клен, ясен, акація
Не підходить: сосна, осика

Дрова для опалення

Якщо вибирати дрова для використання в інших опалювальних приладах - булер'янах, буржуйках - вимоги до дров ті ж, що для печі та котла.

Якщо вогнище невелике, слід брати тонкі полішки відповідного розміру. Наприклад, якщо глибина топки 40 см, замовляйте дрова завдовжки 30 або 25 см.

Підходить: граб, дуб, клен, ясен, акація
Не підходить: осика, вільха

Як замовити дрова в Києві та області.

 • Телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.
 • Оберіть потрібний товар у списку, введіть номер телефону і натисніть “Купити дрова в один клік”. Ми вам передзвонимо.
 • Якщо вам незручно обговорювати замовлення по телефону, можна додати всі потрібні товари в кошик, вказати адресу доставки, зробити оплату онлайн та чекати на дрова вдома.
 • Замовте дрова через Telegram, Viber чи Instagram. Всі контакти доступні за кнопкою зв'язку внизу праворуч.

Купити дрова з доставкою по всій Київській області.

Якщо потрібна велика кількість дров і немає можливості самовивозу, ви можете придбати дрова з доставкою. Наша компанія тримає свій автопарк, тому служба доставки працює без затримок та зайвих націнок

Наш транспорт

Можна замовити машину дров таких розмірів:

 • Газель - 1-5 куб. м.
 • ЗІЛ - 6-9 куб. м.
 • КамАЗ - 9-12 куб. м.
 • Фура - 16-40 куб. м.

Куди ми доставляємо

Ви можете придбати дрова з доставкою по всій Київській області. Вартість доставки залежить від того, як далеко ваша адреса знаходиться від складу. Ось приблизні ціни.


ДОСТАВКА ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вартість

Києво-Святошинський район:

Вишневе, Крюківщина, Гатне, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Віта-Поштова, Чабани, Забір'я, Жорнівка, Княжичі, Бобриця, Білогородка, Мощун, Коцюбинське, Горенка, Гнатівка, Шевченкове, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Мила, Стоянка, Пуща-Водиця, Дмитрівка, Мрія, Хотів, Новосілки, Лісники, Ходосівка, Музичі, Неграші, Бузова, Шпитьки, Лісне.

от 500 грн.

Бучанський район:

Ворзель, Немішаєве, Буча, Ірпінь, Гостомель, Макарів, Бородянка, Пісківка, Бабинці, Діброва, Пилиповичі, Гавронщина, Колонщина, Дружня, Майданівка, Кодра, Загальці, Нова Буда, Микуличи

от 700 грн.

Васильківський район

Васильків, Мархалівка, Крушинка, Погреби, Глеваха, Рославичі, Іванковичі, Гвоздів, Велика Бугаївка, Барахти, Кодаки, Калинівка, Данилівка, Кожухівка, Здорівка, Митниця, Велика Солтанівка, Тростинка, Пшеничне, Гребінки, Саливонки, Устимівка, Пологи, Яцьки, Велика Вільшанка.

от 600 грн.

Обухівський район:

Обухів, Українка, Григорівка, Підгірці, Козин, Нові Безрадичі, Трипілля, Витачів, Кагарлик.

от 800 грн.

Вишгородський район:

Вишгород, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж, Димер, Демидів, Глібівка, Катюжанка, Осещина, Хотянівка, Лебедівка, Вища Дубечня, Нижча Дубечня, Ровжі, Славутич.

от 800 грн.

Броварський район:

Бровари, Княжичі, Требухів, Красилівка, Калинівка, Пухівка, Зазим'я, Погреби, Богданівка, Велика Димерка, Зоря, Гоголів, Переяслав-Хмельницький.

от 800 грн.

Бориспільський район:

Бориспіль, Гора, Велика Олександрівка, Велика Олександрівка, Чубинське, Щасливе, Проліски, Гнідин, Вишеньки, Проців, Мартусівка, Вороньків, Городище, Розгов, Іванків, Сулимівка, Яготин

от 900 грн.

Білоцерківський район:

Біла Церква, Мала Вільшанка, Матюші, Озерна, Потіївка, Сухоліси, Терезине, Трушки, Узин, Фурси, Чупира, Шкарівка.

от 900 грн.

Фастівський район:

Фастів, Глеваха, Калинівка, Кожанка, Чабани, Бишів, Гатне, Томашівка.

от 900 грн.

Зона 1
 
- від 600 грн
Зона 2
 
- від 800 грн
Зона 3
 
- від 1100 грн
Зона 4
 
- від 1400 грн


FAQ

Ми приймаємо замовлення по телефону, через сайт та через чати у трьох месенджерах.

Ціна доставки дров залежить від відстані між нашим складом та адресою призначення. Вартість коливається від 500 до 2300 грн.

Якщо зробити замовлення дров із сьогодні на сьогодні, від оформлення заявки до приїзду машини до вас додому проходить кілька годин. Наш рекорд доставки дров по Києву – 2 години.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..