Дрова Біла Церква

Ми доставляємо дрова по всій Київській області. Якщо навесні чи влітку купити дрова у Білій Церкві, то вам не страшні холоди взимку.

Купити дрова в Білій Церкві та Білоцерківському районі

Якщо вам потрібно купити дрова в Білій Церкві, ми готові доставити їх вам в день замовлення. Всі породи заготовлені наперед, тому вам не потрібно чекати своєї черги.

Що ми пропонуємо

Купуючи у нас дрова, ви можете вибрати будь-яку щільність і теплотворність породи. Тому розглянемо властивості кожної з них.

Березові дрова

Шукаєте дрова, які швидко та легко розгораються? Вам підійде береза, адже її теплотворність - 1390-2235 ккал/дм3, а це майже дорівнює теплотворності граба. За бюджетну ціну ви також отримуєте щільність 500-620 кг/м3. Вага дров складає 450 кг/складометр.

Крім опалення приміщень ця порода підходить для топки в лазнях та саунах, адже містить властивості, що дезінфікують повітря.

Дубові дрова

Якщо ви вже вирішили – куплю дрова у Білій Церкві, то придивіться до дуба. Його щільність складає від 0,68 до 0,69 г/см3. Замовляючи один складометр, ви отримуєте 470 кг дубових дров. Завдяки цій особливості економиться місце, де зберігаються дрова. Опалення дубом зводить до мінімуму час завантаження котла або каміна, тому що дерево горить довго і віддає багато тепла.

Вільхові дрова

Вільха має температуру горіння 552 оС, тому підходить для будівель із твердопаливними котлами. Щільність палива становить 460-540 кг/м3.

Якщо вам треба купити дрова з лісгоспу у Білій Церкві, то це можна зробити у нас, адже ми співпрацюємо з офіційними лісництвами. Відсутність смол, диму та кіптяви дає можливість топити вільхою в закритих камінах, адже захисне скло довго залишиться чистим. А ще дрова цього виду виглядають красиво біля каміну, тому що мають бежеву, рожеву, а деякі види - червону деревину.

Кленові дрова

Клен – тверда порода із щільністю 670 кг/м3. При такому показнику дерево довго горить, відповідно його потрібно рідше підкидати в топку. Тепловіддача при вологості 20% дорівнює 2600 кВт.ч/м3.

Вибравши клен, ви отримуєте не тільки обігрів будинку, а й гарне паливо для лазні, адже він виділяє багато тепла.

Дрова хвойних порід

Хвойні породи є вигідним видом палива. Якщо соснові дрова купити в Білій Церкві, то ціна за куб виходить нижча, ніж на інші породи, хоча їх щільність дорівнює 0,42–0,52 г/см3.

Дрова швидко підхоплюють вогонь, тому підходять для розпалювання, якщо ви користуєтеся твердими видами палива. Аромат хвої при згорянні дров корисний для дихальної системи та настрою.

Дрова акації

Теплотворність акації в сухому вигляді дорівнює 4,2 кВт.ч/кг, так що в сильні морози будинок прогріється швидко. Завдяки щільності 0,85 г/см3, одного кілограма дров вистачає на 2,5 години.

Ясеневі дрова

Теплотворність ясеня - 2100 кВт-год/м3, завдяки цьому час горіння тривалий. Щільність дров - 680 кг/м3, тому місячний запас ясеня займе у вас вдвічі менше місця, ніж запас сосни.

Добре підходить для приготування страв на багатті, надає їжі солодкувато-терпкий смак димку.

Грабові дрова

Граб є твердою породою із щільністю 740-795 кг/м3. Вирішивши вибрати граб, ви зможете опалювати не лише будиночок чи дачу, а й великі приміщення, заводи, торгові майданчики.

Крім тепла граб має властивість знищувати спори чорної плісняви, які спричиняють захворювання дихальних шляхів.

Дрова з яблуні

Яблуня – універсальне паливо, тому що підходить для опалення камінів та печей. Теплотворність дров всього на 10% менше, ніж у дубових. Фруктовий аромат, який виділяє кора яблуні, чудово доповнить смак страв, приготованих на мангалі.

Купити машину дров у Білій Церкві з доставкою

Виходячи з вашої потреби щодо палива, ви можете купити у нас машину дров в Білій Церкві з доставкою додому. У нашому розпорядженні свій автопарк, тому товар приїде у вказані вами терміни, і вам не потрібно чекати своєї черги тижнями.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • Ми доставляємо дрова від 1 куба з доставкою по Білій Церкві та селах
  • Ми не змішуємо різні породи дров
  • У нас ви можете оплатити дрова при отриманні
  • Доставляємо у день покупки своїм транспортом

FAQ

Ви замовляєте дрова за контактним номером або на сайті. Ми доставляємо паливо вантажним транспортом у визначений термін. У вартість входить розвантаження дров.

Пропонуємо дрова дубові, акацієві, ясеневі, грабові, кленові, березові, вільхові, соснові, осикові, з тополі та з липи. Різного формату - кругляк, метрівки, обрізки пилорами.

Стандартний розмір - 35-40 см завдовжки і 15-20 см завтовшки. Можемо виготовити завдовжки від 25 до 50 см і завтовшки від 10 до 25 см.

На сайті вам потрібно натиснути кнопку «Купити» або зателефонувати за номером телефону і замовити у менеджера.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..