Дрова Богуслав

Якщо ви маєте агрегат для опалення, вам потрібно подумати про те, як запастися дровами на опалювальний сезон. Зараз не треба шукати паливо вручну, можна просто купити дрова в Богуславі з доставкою прямо у двір.

Що ми пропонуємо

У нас є різні види твердих та м'яких порід дров. Є дрова в Богуславі для лазні, відкритих камінів та мангалу. Розглянемо, яка порода для чого підійде.

Березові дрова

Береза ​​– бюджетний вид опалення порівняно з твердими породами. Але при цьому її теплотворність складає 1390-2235 ккал/дм3, що майже дорівнює теплотворності граба.

Березові дрова підходять для розпалювання, адже вони легко спалахують. Також дрова з берези можна застосовувати для опалення невеликих будиночків. Береза ​​корисна в лазні, тому що містить дезінфікуючі властивості.

Дубові дрова

Дуб – найщільніша порода із загальнодоступних. Один складометр дубових дров важить 470 кг, а їх теплотворність становить 1538-2429 ккал/дм3.

Вам потрібно купити дрова в Богуславі для опалення будинку чи лазні? Дуб вас не розчарує, бо горить ця порода довго та виділяє сильний жар від вугілля. Дубом можна обігріти навіть великі торгові приміщення.

Вільхові дрова

Вільха має достатній показник теплотворності - 1500 кВт.ч/м3, при цьому щільність дорівнює 450-540 кг/м3. Даною породою можна опалювати невеликі будиночки та дачі.

Завдяки достатньому жару та відсутності смол вільха підходить не тільки для обігріву, але й для топки бань «по-чорному» і камінів.

Кленові дрова

Клен має щільність 670 кг/м3, завдяки чому довго горить, а теплотворність деревини 1900 кВт.ч/м3.

Клен підходить для горіння в печі та в камінах, тому що він не «стріляє» іскрами і не коптить.

Дрова хвойних порід

Хвоя, крім приємного запаху, має ще й непогані показники теплотворності, а саме 2127 ккал/дм3.

Ціна на соснові дрова економічна і дозволяє опалювати житлові будинки та приміщення для бізнесу. Деревина підхоплює вогонь дуже швидко, тому сосна підходить для розпалювання перед топкою твердими породами.

Дрова акації

Акація має високу щільність деревини – 0,85 г/см3, а теплотворність цього дерева 4,2 кВт.ч/кг.

Такі дрова добре підходять для опалення приміщень, оскільки досить щільні. При топці у лазні акація не димить і приємно пахне деревом. Підходить для мангалу, тому що дає багато жару, і м'ясо добре пропікається.

Ясеневі дрова

Ясен має високу щільність 680 кг/м3, що дуже практично, якщо у вас обмежене місце для зберігання дров. Теплотворність дорівнює 2100 кВт., такий показник підходить для топки в печах та камінах.

Якщо вам важлива економічність у просторі та ресурсах, то ви можете купити машину дров ясеня в Богуславі Київської області, та впевнено опалювати ними будинок чи дачу.

Грабові дрова

Граб - одна з найстійкіших до зношування порід із щільністю на 5-10% вище, ніж у дуба. Горить граб калорійно з високою тепловіддачею 1654-2148 ккал/дм3, тому підійде для опалення великих приміщень: заводів, торгових майданчиків, складів.

У домашньому застосуванні рекомендуємо використовувати граб для розпалювання в камінах та грубках зі слабкою тягою, а також в мангалах та барбекю.

Дрова з яблуні

Яблуня справляється з функцією обігріву будинку не гірше за інші породи, адже її теплотворність всього на 10% нижча за дуб.

Завдяки фруктовому аромату, який виділяє кора яблуні, цей вид дров використовують для приготування їжі.

Купити машину дров в Богуславі з доставкою

Вибравши потрібну породу дров для опалення будинку, лазні або торгових приміщень можна купити дрова в Богуславі з доставкою. Товар приїде в обумовлений термін, зазвичай ми відправляємо в день замовлення. Доставка по всьому Богуславу та району з безкоштовним розвантаженням. За потреби можемо скласти дрова в дровітню за окрему плату.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

Замовляти у нас вигідно, тому що ми на ринку вже 10 років і в нас:

  1. Швидка доставка без довгих черг
  2. Мінімальна заявка від 1 куб.
  3. В асортименті є дрова на будь-який гаманець
  4. Ми не змішуємо різні породи дров

FAQ

Якщо ви замовили нашу доставку, ми завантажимо дрова в свій транспорт і привеземо паливо в день замовлення.

В асортименті є дрова з дуба, осики, тополі, липи, берези, вільхи, акації, сосни, клена, граба, ясена та яблуні. Пропонуємо обрізки пилорами, кругляк та метрівки.

Стандартний розмір рубаних дров - 35-40 см завдовжки і 15-20 см завтовшки. Ми можемо виготовити дрова що підійдуть для вас. На ваш запит зробимо довжиною від 25 до 50 см, і товщиною від 10 до 25 см.

Оформити замовлення можна на сайті, натиснувши кнопку «Купити» під потрібною породою дров. Другий варіант - зателефонувати за контактним номером та оформити замовлення у менеджера.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..