Дрова Бородянка

Дрова – це паливо, яке може зберігатися від 1 до 4-6 років, залежно від породи. Купити дрова в Бородянці вигідно про запас, щоб не дбати про паливо кілька сезонів.

Купити дрова в Бородянці та Бородянському районі

Ми займаємося твердим паливом понад 10 років, тому знаємо які дрова найкращі для лазні, а на яких приємно готувати їжу. Купити дрова в Бородянці можна, замовивши паливо на нашому сайті або в будь-якому месенджері за вказаним номером телефону.

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо дрова різних порід із адресною доставкою. Але також ви можете забрати дрова самовивозом, якщо у вас є свій транспорт. При виборі доставки нашим транспортом, ви отримаєте дрова в день оформлення замовлення із безкоштовним вивантаженням палива.

Щоб відчути всі переваги співпраці з нами, вам потрібно лише вибрати породу дров і залишити заявку.

Березові дрова

Березові дрова мають попит серед власників лазень і домашніх печей, але вони застосовуються і у виробничих буржуйках. Ціна на дрова з берези є доступною для кожного, а теплотворність при вологості 20% досягає 2200 ккал/дм3 і вище.

Дубові дрова

Купити дрова з дуба в Бородянці найвигідніше, адже це найуніверсальніше паливо. Дуб замовляють для опалення приватного сектору та сектору бізнес у холодні зими. Жар від вугілля після згоряння дубових дров тліє ще більше години, а м'ясо прожарюється повністю.

Вільхові дрова

Вільха має м'яку паливну сировину, через що обробляти її легко, а горить вона яскраво. Вільхові дрова виділяють достатньо тепла, щоб прогріти невеликий будинок весь зимовий період. А шашлику з однієї закладки вільхи в мангал ви зможете приготувати до 8 кг.

Кленові дрова

Клен застосовується у всіх опалювальних приладах, тому його можна назвати найпопулярнішим деревом. Клен доступний у всіх регіонах, тому завжди в наявності у великій кількості. Ви можете купити дрова клена в Бородянці оптом – від однієї фури.

Дрова хвойних порід

Соснові дрова найпопулярніші для опалення та розпалу вогню серед хвойних. Сосна піддатлива обробці, тому її можна замовити в колодах або чурках, таким чином заощадивши на поколі.

Дрова акації

Вологість акації при спилі нижче за середню – 35-40%, що не вимагає додаткового сушіння перед використанням. Акацієві дрова вигідно купувати у розпал опалювального сезону – вони горітимуть навіть сирими, а додаткових засобів для розпалювання не потрібно.

Ясенові дрова

Ясен також має низьку вологість у свіжоспиленому вигляді - від 35%, у чому не поступається акації. Ясеновими полінами можна розпалити багаття після дощу, а в котлі він горітиме яскраво і жарко.

Грабові дрова

Граб має найвищу щільність серед усіх представлених у нас на сайті порід – до 760 кг/м3. Колоті поліна, які ви можете купити у нас, мають товщину поколу від 10 см до 15 см. Додатково ви можете замовити покол 10-25 см, так що колоти дрова граба вам не доведеться.

Дрова яблуні

Дрова з фруктових дерев славляться своїми фруктовими нотками аромату при згорянні, тому яблуню купують власники кафе, шашличних та ресторанів. Яблуневих дров для домашнього використання у грилі та барбекю вистачить близько 5 кубів на весь рік.

Купити машину дров у Бородянці з доставкою

Ми безкоштовно завантажуємо паливо у наш транспорт, якщо ви замовили нашу доставку. У нас є наступні машини в автопарку: ЗІЛ, ГАЗель, КамАЗ та фура.

Купити дрова у Бородянці та Бородянському районі з нашою доставкою зручно, адже вам не потрібно буде дбати про те, як завантажити дрова та як вивантажити їх біля будинку. Особливо, якщо ви придбали дрова в ящиках, палетах або в мішках.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • у нас немає обов'язкового способу оплати – ви вибираєте підходящий для вас
  • купити можна від 1 куба дров або від однієї сітки палива
  • ми не змусимо на вас чекати - відправка дров у день підтвердження замовлення.

FAQ

Як тільки ви підтверджуєте своє замовлення у менеджера, ми завантажуємо дрова в машину та вирушаємо до вас. Також, якщо вам зручно отримати паливо в інший день, ми можемо привезти дрова пізніше.

У нас є дрова твердих порід – ясен, граб, дуб, береза, акація та клен, м'яких порід – сосна, вільха, липа, осика та тополя. За форматом обробки маємо колоті поліна, чурки та метрові дрова, а також обрізки з пилорами.

Ми ріжемо дрова на наступну довжину: метрівки – 1-4 м, чурки – 25-70 см, колоті – 25-50 см. У товщину дрова є: не колоті – 10-60 см, колоті – 10-25 см.

Щоб придбати дрова в Бородянці з доставкою, потрібно вибрати породу дров та залишити під нею на сторінці сайту заявку. Менеджер передзвонить для уточнення замовлення і машина з паливом виїде до вас.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..