Дрова для котла

Твердопаливні котли є ефективним та надійним джерелом опалення для будинків та будівель. Правильний вибір дров для котла не тільки забезпечує оптимальну роботу агрегату, а й допомагає скоротити витрати на опалення, а також зменшити негативний вплив на довкілля.

Купити дрова для котла

Ви можете купити дрова для котла у нас, адже ми на ринку продажу твердого палива понад 10 років. Наші постійні клієнти відзначають якість дров та відповідальність нашого персоналу.

Ми доставляємо паливо до всіх населених пунктів Київської області, а вивантаження дров у вас у дворі – безкоштовне. А ще наші працівники можуть перенести й скласти дрова у вашу дровітню за додаткову плату.

Які дрова кращі для твердопаливного котла

Найбільш ефективним видом дров для твердопаливних котлів вважаються тверді породи, що довго горять, такі як дуб, береза, ясен і акація. Але вільха та сосна також популярні серед власників котлів, оскільки вони швидко наганяють температуру.

Соснові дрова

Соснові дрова - доступне та дешеве тверде паливо. Дрова із сосни легше розколювати, ніж дрова із твердіших порід дерева. А хвойний аромат від згоряння соснових дров подобається багатьом покупцям.

Часто сосну купують для розпалу вогню перед щільнішими дровами, або для того, щоб нагнати температуру в котлі за короткий час.

Дрова акації

Акація – порода з високою щільністю. Такі дрова мають високу теплотворність, що забезпечує більш тривалий час горіння і високу температуру. Також дрова акації містять невелику кількість смоли та інших летких речовин – це чисте та безпечне паливо. Вони створюють менше сажі та нагару, що зменшує необхідність частого очищення котла.

Ясенові дрова

Ясеневі дрова мають низьку природну вологість, за що їх високо цінують власники котлів тривалого горіння. Ясен добре розгорається навіть свіжоспиленим, незважаючи на те, що це щільне дерево. Зробивши закладку ясенових дров у котел, можна не боятися, що вогонь згасне.

Березові дрова

Березові дрова швидко нагрівають котел, забезпечуючи тепло в приміщенні. Вартість березових дров при щільності породи вище середнього досить приваблива, особливо, якщо потрібно закупити дрова для котла наперед. Також береза ​​славиться своїми лікувальними властивостями, тому дрова берези купують люди, які бажають очистити приміщення від бактерій.

Дубові дрова

Дубові дрова мають високу щільність і міцність, тому дрова дуба горять повільніше і виділяють більше тепла, ніж дрова з інших порід дерева. Це дозволяє використовувати меншу кількість дров та знизити витрати на паливо. Завантаживши одну закладку дров у твердопаливний котел, ви можете не підходити до топки півдня для повторної закладки.

Вільхові дрова

Аналогічно березі, вільха – це середня теплотворність при невисокій ціні. Вільхові дрова швидко розпалюються, що дозволяє розпочати нагрівання котла швидше. Дрова вільхи виділяють менше диму та осаду, ніж береза ​​чи сосна. Також вільха має приємний аромат та створює затишну атмосферу в приміщенні.

Чому варто купити дрова для котла у нас

Підібрати якісні дрова для котла на зимовий період буває важко, але ми зробимо вашу покупку палива для котла легкою:

  • Наша компанія пропонує дрова з твердих листяних та хвойних порід з високою тепловіддачею, таких як дуб, ясен, сосна та інші.
  • Ми працюємо із перевіреними лісозаготівельними підприємствами, де дерева зрізають лише у відведених для цього місцях.
  • Ми маємо дрова різних розмірів і в різній тарі, щоб ви підібрали собі паливо під будь-який тип котла.
  • У нас практикується швидка доставка дров для котла прямо до вашого будинку або бізнесу в день замовлення чи у вказану вами дату.
  • Усі дрова відповідають замовленої вами породі - якщо ви хочете дуб, то ми привеземо вам дуб без домішок.

Не відкладайте покупку дров на потім - звертайтесь до нас вже сьогодні та насолоджуйтесь ефективною та надійною роботою вашого котла!

FAQ

Регулярно очищайте димохід та зольник котла, та не перевантажуйте котел паливом. Підтримуйте температуру у приміщенні на одному рівні. Використовуйте котел з автоматичним регулюванням температури та палива. Використовуйте теплоізоляцію у приміщенні, щоб зберегти тепло та знизити споживання палива, і тоді купувати дрова для котла доведеться рідше.

Наріжте дрова на дрібніші шматки. Використовуйте спеціальні рідини для запалювання. Зачекайте, поки дрова повністю не перегорять, перш ніж додавати нові, і не перевантажуйте котел паливом. А також регулярно перевіряйте котел і чистіть зольник і димохід від сажі, що накопичилася.

Для замовлення дров для опалення необхідно залишити заявку у нас на сайті. У заявці варто вказати бажану кількість та породу дров, метод оплати та доставки і адресу, куди потрібно привезти паливо. Менеджер передзвонить вам для уточнення деталей, й вам залишиться чекати на паливо вдома.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..