Дрова для печі

Якщо у вас є вдома піч або грубка, вам слід подумати про вибір дров на опалювальний сезон. Дрова для печі найкраще закуповувати заздалегідь - з літа, так вони підсохнуть у вас вдома, і на зиму ви отримаєте якісний опалювальний продукт.

Дрова з оптимальною вологістю 25-40% найкраще підходять для опалення будинку печами, котлами або буржуйками. Але пересушувати паливо не варто - дрова з вологістю нижче 25% швидко перегорають, і їх потрібно більше, щоб продовжити горіння.

Купити дрова для печі за доступною ціною

Наша компанія заготовляє дрова для опалення в печі тільки з легальних лісництв, тому ми маємо всі необхідні документи, що підтверджують якість палива. Ціни у нас доступні, про це знають наші постійні клієнти по всьому Києву та Київській області.

Ми не маємо черг на доставку, більше того, ми відправляємо дрова до вас у день замовлення. Від оформлення заявки на сайті або у менеджера по телефону до отримання товару проходить 3-6 годин, залежно від того, наскільки далеко ви знаходитесь від нашого складу. Купувати дрова для опалення піччю у компанії ”Дрова Київ” – вигідно.

Які дрова краще для печі

Вибір дров для топки і залежить від типу печі, її розміру, сезону і доступності різних видів деревини. Найефективнішими, а тому й затребуваними дровами є дуб, бук, ясен, акація та береза ​​– це найкращі дрова для печі. З м'яких порід придатними для печі є соснові, вільхові та тополеві дрова, але слід пам'ятати, що їх знадобиться більше, ніж щільних дров. З іншого боку, м'які дрова легші у обробці, якщо ви захочете колоти поліна на дрібні частини.

Дубові дрова

Дубові дрова виділяються своєю щільністю та твердістю, що робить їх ідеальним вибором для забезпечення тривалого та рівномірного горіння. Вони повільно виділяють тепло, тому можна продовжити час горіння і рідше додавати нові дрова в піч. Також дрова дуба стійкі до гниття, тому їх можна закупити про запас на кілька сезонів, і їм не буде шкоди.

Березові дрова

Березові дрова виділяють середню кількість тепла. При спалюванні березових дров утворюється небагато золи, що спрощує збирання золи та попелу. Спалювання березових дров у домашній печі створює приємний аромат у вашій оселі, а іони срібла, що містяться в деревині берези, очищають будинок випарами після згоряння.

Вільхові дрова

Вільхові дрова горять швидше, ніж березові та дубові, тому вони швидко розігріють ваш будинок. Також дрова вільхи купують, щоб розпалити піч перед твердішими породами дров або мокрим паливом.

Вільхові дрова зазвичай утворюють менше золи, ніж інші породи дерева, тому чистити зольник часто ви не будете. Вільхові дрова доступніші, оскільки ціна на них нижча, ніж на дрова твердих порід.

Ясенові дрова

Ясенові дрова мають високий показник теплотворності, що забезпечує ефективне опалення будинку домашньою грубкою. Дрова ясена горять добре навіть свіжоспиленими за рахунок низької природної вологості. Також ясен є однією з найменш забруднюючих порід дерева, і при його спалюванні виділяється менше шкідливих речовин в атмосферу. Ясенові дрова більш стійкі до розкладання, ніж інші породи дерева, тому вони можуть зберігатися довше.

Грабові дрова

Грабові дрова тверді та довговічні, що дозволяє зберігати їх роками навіть на вулиці, вони горять чистіше і виробляють менше диму. А дим від грабових дров має цілющі властивості, тому спалювання дров граба в домашній печі сприяє очищенню повітря в будинку. Рівна деревина не ускладнить вам процес обробітку полін, якщо ви раптом захочете поколоти дрова для печі на дуже тонкі прути для розпалювання.

Чому варто купити дрова для буржуйки у нас?

У нас багато постійних покупців, оскільки компанія «Дрова Київ» має низку переваг:

  • Процес замовлення палива простий та зручний.
  • Ми пропонуємо доставку у зручний для вас час та місце з безкоштовним розвантаженням дров.
  • Ми завжди дотримуємося своїх зобов'язань перед клієнтами, тому відвантажуємо дрова для печі тільки в кубометрах або складометрах і ніколи не додаємо домішок у вибрану вами породу.
  • Ми отримуємо деревину в екологічно чистих місцевих лісництвах, де дбають про відновлення лісів.

FAQ

Найкращими дровами для печі є дрова твердих та середньо-твердих порід: дуб, береза, клен, ясен та акація. Вільха також зручна для печі через те, що швидко розпалюється.

Суворих заборон немає, але хвойні породи забивають димар сажею, а м'які породи на кшталт тополі дають мало тепла.

Ви можете купити дрова для печі у нас на сайті, оформивши заявку на доставку палива через кнопку "купити". Також ви можете зателефонувати до нашого менеджера або оформити замовлення через месенджери.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..