Дрова м'яких порід

При виборі дров для обігріву будинку в зимовий період, для каміна або для мангалу важливо врахувати їх якість, ефективність та вартість. Дрова м'яких порід – гарний вибір для обігріву. Вони мають ряд переваг у порівнянні з твердими породами дров, і зараз ми їх розглянемо.

Купити дрова м'яких порід

М'які дрова вигідно купити у нас, оскільки ми маємо асортимент м'яких порід, а також швидку доставку з безкоштовним вивантаженням біля будинку. За додаткову оплату ми можемо скласти дрова в дровітню або винести на верхні поверхи до каміна. Всі замовлення обробляються та надсилаються в день оформлення заявки.

Характеристики та властивості

Дрова м'яких порід діляться на листяні - вільха, липа, осика і тополя, і хвойні - сосна, ялина і модрина.

Найчастіше дрова з низькою щільністю замовляють для обігріву кімнати каміном, приготування ніжного м'яса на вогні, але опалювати ними будинок в зимовий період також актуально. Кожна порода має властивості.

Осикові дрова

Осика – дерево низької щільності, що робить її легкою та зручною для різання та транспортування. Незважаючи на свою м'якість, осика досить міцна і стійка до вигинів, розривів та деформацій. Завдяки цьому дрова осики не кришаться під час транспортування. Осика не горить так швидко, як інші породи деревини, показник її щільності досягає 510 кг/м3, але тепловіддача осикових дров становить 51%.

Липові дрова

Липа має низьку щільність, тому вона легка для розщеплення та іншої обробки. Також через це липові дрова швидко спалахують, що забезпечує ефективне нагрівання. Липа містить менше смоли, ніж сосна або ялина, що зменшує ймовірність утворення сажі в димарі та підвищує безпеку.

Теплотворність липи найвища серед м’яких дров – 2100 кВт.год/м3 за такої ж щільності, як і в осики – 490 кг/м3, а це означає і найбільший показник тепловіддачі серед усіх м'яких порід дров – 55%.

Соснові дрова

Соснові дрова мають щільність в діапазоні від 400 до 500 кг/м3, тому вони досить легкі. Багато хто закупає не колоті дрова сосни, щоб зекономити на обробці, а, оскільки сосна легко обробляється, то купити дрова метровками чи чурками виходить дешевше і зручніше.

Соснові дрова швидко спалахують, що робить їх хорошим вибором для початку розведення багаття або каміна. Теплотворність сосни становить 1500-1600 квт.ч/м3.

Через підвищену смолистість дрова сосни виділяють дим при згорянні, особливо якщо вони не висушені до кінця. Тому, при використанні соснових дров важливо забезпечити хорошу вентиляцію, щоб уникнути накопичення диму в приміщенні. Зате через наявність смоли в деревині соснове паливо має приємний хвойний аромат, який створює затишну атмосферу в будинку.

Вільхові дрова

Вільхові дрова мають щільність до 540 кг/м3. Це означає, що вони важчі, ніж інші дрова м'яких порід, відповідно, вони горять довше. Це впливає на загальну вартість палива на весь сезон. Якщо сосна горить близько години, то одна закладка вільхи горітиме півтори години. Тому при практично однаковій вартості всіх м'яких дров вільха зі своєю щільністю є найвигіднішим деревом для опалення будинку на весь опалювальний період.

Вартість дров м'яких порід

Так як вартість м'яких порід дров нижча за вартість твердих дров, вигідно закуповувати м'які дрова у великому обсязі. Для цього ми маємо різні види транспорту в автопарку – від ГАЗЕЛІ до фури з об'ємом кузова 40м3.

Порода м’яких дров
Вартість, грн/куб.м.
Сосна
$$$
Осика
$$
Липа
$$
Вільха
$$$
Тополя
$

Чому варто купити дрова м'яких порід у нас

Купівля дров є важливим кроком для тих, хто хоче зігріти свою оселю, посидіти біля багаття або каміна. Вибір виробника палива, який врахував би ваші побажання, буває трудомістким процесом. Тому ми пропонуємо вам придбати дрова м'яких порід у нас, і ось чому:

  • М'які дрова, які ми пропонуємо, є безпечними для використання у вашому каміні або печі, оскільки вони були заготовлені в екологічно чистих лісництвах.
  • Вартість м'яких дров у нас дозволяє знизити витрати на паливо та заощадити ваші гроші.
  • Ми пропонуємо доставку дров прямо до вашої оселі та в день замовлення, а також безкоштовне вивантаження палива біля двору, що заощадить ваш час та зусилля.
  • У нас є різні види обробки дров та різні формати поколу – ви можете придбати паливо під розмір топки чи мангалу. Також ми можемо зробити покол дров на замовлення.

Купивши дрова м'яких порід у нас, ви можете бути впевнені у їхній якості, безпеці та економії своїх грошей.

FAQ

М'якими дровами вважаються дрова з низькою щільністю – це сосна, осика, тополя, вільха та липа.

З м'яких дров найбільше тепла дають осика, сосна та липа. Вони мають показник тепловіддачі, відповідно – 51%, 52% і 55%.

Для того щоб замовити легкі дрова у нас, потрібно визначитися з породою й кількістю палива, та залишити заявку на сайті нашої компанії. Менеджер передзвонює вам для уточнення адреси та методу оплати та доставки, а після вашого підтвердження товар відправляється до вас.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..