Дрова в ящиках

Дрова в ящиках – це один із популярних способів зберігання паливних матеріалів. Ящики для дров допомагають організувати простір та зберегти порядок у приміщенні з паливом.

Купити дрова в ящиках у Києві та області з доставкою

Ми маємо широкий асортимент різних порід дров. Усі породи ми вкладаємо в ящики, об'ємом 1 складометр та 2 складометри. Щоб дрова в ящиках купити в Києві, вам потрібно вибрати відповідний варіант із пропозицій на сайті та замовити доставку на потрібну адресу.

Вагомі переваги фасування

Фасування дров у ящики та палети має ряд вагомих переваг:

  • Ящики запобігають попаданню вологи на дрова під час зберігання на вулиці, що допомагає зберегти їх якість та збільшити термін їх зберігання. Купуючи дрова навалом потрібно підготувати місце, щоб дерево не набрало вологу від контакту із землею. Ящики ж не дають дровам зволожитися, тому що вони лежать на кілька сантиметрів вище за землю.
  • При купівлі дров у ящиках та на палетах ви отримуєте певну кількість палива, що дає можливість рахувати витрату палива за сезон візуально. Зафіксуйте початок забору дров із ящика об'ємом 1 складометр та позначте, коли вони закінчаться, і ви знатимете, за скільки часу у вас йде 1 складометр дров.

Розміри ящиків

У ящики можна покласти 1 або 2 складометри дров. Тому ящики бувають двох розмірів - 1 * 1 * 1м або 1 * 1 * 2м.Такі розміри дозволяють поставити ящики у фуру або КАМАЗ впритул один до одного.

Зручність транспортування

Дрова в палетах легко переміщати за допомогою навантажувача, що скорочує час на навантаження та вивантаження та зменшує ймовірність травмування працівників. При транспортуванні розсипаних дров можуть відбуватися втрати та пошкодження, тоді як дрова в упаковці захищені від таких ризиків. Транспортування фасованих дров вимагає менше часу та зусиль порівняно з транспортуванням дров у роздріб.

Компактність

Дрова в ящиках і палетах займають менше місця, ніж розсипані дрова, що дозволяє завантажити більше вантажу на транспорт і скоротити кількість поїздок. Ящики та палети надають дровам акуратного та організованого вигляду, що особливо важливо для тих, хто піклується про зовнішній вигляд свого будинку чи ділянки. Особливо це є актуальним для закладів громадського харчування, де готують їжу на вогні. Там дрова в ящиках мають не лише практичну цінність, а й вносять естетичну нотку до екстер'єру закладу.

У домашньому використанні паливо в ящиках зручніше складати один на одного в сараї або іншому критому приміщенні, тим самим можна зекономити місце для більшої кількості палива.

Вартість дров у ящиках

Ціна на дрова залежить від щільності породи, сезонності та сорту дров, якщо такі є в наявності. Тобто вартість безпосередньо палива від упаковки не змінюється, ціна на кубометр дубових дров насипом буде такою самою, як і на дрова тієї ж породи в палетах. Але при купівлі дров у тарі за неї доведеться доплатити. Купити дрова колоті в ящиках вигідно в ящику більшого розміру, адже витратних матеріалів на тару розміром 2 м3 йде менше, ніж тару в 1 м3. Також вартість доставки входить до загальної вартості покупки. Чим далі ваша адреса від складу, тим більшою вийде підсумкова сума.

Порода дерева
Вартість, грн/куб.м.
Дуб
$$$
Клен
$$$
Ясен
$$$
Граб
$$$
Береза
$$$
Сосна
$$$

Чому варто купити дрова на палетах у нас

Якщо ви вирішили: «куплю дрова в ящиках», то вам слід дізнатися про переваги купівлі палива в нашій компанії:

  • Все наше паливо має сертифікат якості, оскільки ми не співпрацюємо із нелегальними постачальниками.
  • Ми пропонуємо великий асортимент порід дерева для різних цілей. Ви можете замовити дрова з дуба, берези, ясена або інших видів деревини, залежно від ваших потреб.
  • Ми швидко доставимо дрова до вас додому або на дачу, щоб ви могли почати насолоджуватися теплом та затишком відразу ж, у день замовлення.
  • Ви можете легко замовити ящики з дровами на нашому сайті або зателефонувати нам та зробити замовлення за телефоном. Ми працюємо щодня без вихідних.
  • Усі дрова, які ви у нас купили, чітко вказаного розміру поколу та без домішок інших порід. Можете бути впевненими – якщо ви замовили ясеневі дрова, ви отримаєте саме ясеневі дрова.

FAQ

Ящики для дров у нас двох розмірів: 100см на 100см на 100см, 100см на 100см на 200см.

У нас є ящики двох видів об'єму – 1 м3 та 2 м3. Відповідно, туди міститься 1 і 2 складометри дров.

Замовити дрова на палетах у нас ви можете зручним способом – по телефону чи під бажаним видом дров на сторінці товару. Для оформлення заявки потрібно вказати дані замовлення – кількість палива, порода дров, вид та розмір тари, адреса доставки.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..