Дрова в Глевасі

Купити дрова в Глевасі можна оптом чи в роздріб. Для виробничих підприємств вигідним являється перший варіант, а для невеликих приватних будинків – другий.

Щоб знати скільки замовити дров, потрібно розрахувати витрату палива на приміщення. На 10 м2 будинку за зиму йде близько 1 куб дубових дров. Порахувавши, скільки треба палива, наступним кроком буде пошук виробника з доступними цінами на дрова.

Купити дрова у Глевасі

Недорого купити дрова у Глевасі можна у нас. При великому асортименті порід для різних цілей ми ще й завантажуємо та вивантажуємо дрова безкоштовно.

Придбати паливо найкраще з весни чи літа, коли попит на дрова нижчий від звичайного. За літо дрова ще підсохнуть, і до зими ви отримаєте якісне паливо.

Що ми пропонуємо

У нас є такі види фасування дров:

  • ящики
  • сітки
  • складометри
  • дрова насипом

Ми доставляємо дрова м'яких і твердих порід різного способу обробки та розміру полін та колод. Також ми робимо розміри на індивідуальне замовлення, якщо розміри топки вашого обладнання занадто малі або занадто великі.

Березові дрова

Береза ​​хороша тим, що при ціні м'яких дров її теплотворність трохи нижче, ніж у дуба – 2200 ккал/дм3. Таке співвідношення робить березові дрова затребуваними в різних сферах. Особливо березу цінують у лазнях та саунах, де її цілющі властивості очевидні.

Дубові дрова

Дуб – золотий стандарт серед твердого палива. Щільні дрова замовляють для повноцінного опалення у зимовий сезон будь-яких будівель – від дачного будиночка до великого заводу. Дуб складно колоти вручну, тому зручно купити готові колоті дрова дуба.

Вільхові дрова

Дрова з вільхи, хоч і м'які, але цінуються власниками котлів та камінів. У твердопаливному обладнанні вільха горить жарко і наганяє високу температуру в котлі та приміщенні за короткий час. А в камінах красива деревина радує око своїми відтінками та язичками кольорового полум'я, а ще очищає від сажі і кіптяви.

Кленові дрова

Клен – поширене дерево, тому кленовими дровами напевно топив кожен, хто має вдома грубку чи котел. Щільність гірського клена взята за зразок щільності дров, тому клен у пошані серед опалювальних матеріалів.

Дрова хвойних порід

Ялина, сосна і модрина відомі своїм хвойним ароматом, але в якості дров частіше купують саме сосну. Вона легка в обробці, легко спалахує і ідеальна для розпалу вогню. Через смоли в деревині, сосну слід обережно використовувати в камінах, оскільки вона іскрить і «стріляє» вуглинками.

Дрова акації

Акацієві дрова застосовуються у всіх опалювальних приладах. Розпалити їх можна навіть у вологу погоду, адже вологість деревини акації суха від природи. Купити акацієві дрова в Глевасі можна для опалення, для шашлику і навіть з метою будівництва або ремонту будинку.

Ясеневі дрова

Ясен – унікальне дерево, яке при щільності 650 кг/м3 залишає після згоряння мало золи – лише 2-3%. Тому його часто застосовують у мангалі чи жаровні. Дим від ясенових дров не різкий, а легкий і не дратівливий.

Грабові дрова

Грабові дрова найтеплотворніші, ними топлять у виробничих буржуйках та автоматизованих котлах. Вдома з грабом потрібно поводитися акуратно, адже в агрегатах з тонкими стінками дрова граба можуть розплавити предмети, що стоять поряд з топкою.

Дрова з яблуні

Яблуневі дрова замовляють для приготування їжі на вогні, рідше для опалення будинку. По-перше, вони мають не такий великий діаметр стовбура, як, наприклад, дуб. По-друге, фруктовий запах диму краще використовувати для того, щоб коптити ним м'ясо.

Купити машину дров у Глевасі з доставкою

У нас вигідно купити дрова в Глевасі від однієї машини дров. Ми маємо в автопарку кілька варіантів транспорту – ЗІЛ, ГАЗель, КамАЗ та фура. Тому ми можемо привезти від 1 до 40 складометрів дров за одну ходку.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • у нас доступні ціни на ринку твердого палива
  • ми продаємо дрова від 1 кубометра
  • доставляємо паливо у день замовлення
  • не продаємо суміші порід в одному замовленні

FAQ

Після того, як ви оформите та підтвердите товар, дрова завантажуються у транспорт, і машина одразу виїжджає до вас. Можна замовити доставку на якусь дату, якщо в день замовлення вам не зручно отримати паливо.

В наявності на складі всі породи дров, що вказані на сайті – дуб, клен, ясен, акація, береза, осика, липа, вільха, сосна, граб та тополя.

У нас є колоті поліна 30-40 см завдовжки і 10-25 см завтовшки, дрова-метрівки 1-4 м завдовжки і 10-60 см завтовшки. Також є чурки тієї ж товщини, що і кругляк, але порізані на частини 25-70 см завдовжки

Для того, щоб купити дрова в Глевасі, вам потрібно залишити заявку у менеджера. Ви можете зателефонувати йому за вказаним номером на сайті, або натиснути кнопку «купити в один клік», і менеджер набере вас сам.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..