Дрова Ірпінь

Найчастіше замовники вирішують купити дрова в Ірпені наперед, оскільки це економить гроші та нерви. Паливо потрібно вибрати, виходячи з того, який опалювальний прилад у вас вдома, що ви ним опалюватимете, і в скільки воно вам обійдеться.

Купити дрова в Ірпені

У нашій компанії ви можете купити дрова в Ірпені для різних цілей:

  • опалення житлового будинку
  • опалення виробничих приміщень
  • прогрів дачного будиночка
  • приготування їжі на вогні
  • розпалювання багаття

Доставка здійснюється в день замовлення, але ви можете замовити дрова на будь-яку зручну дату.

Що ми пропонуємо

Для вибору дров важливо розуміти, які дрова підходять для грубки, а які тільки для шашлику, оскільки характеристики різних порід суттєво відрізняються.

У нас є породи м'яких дров, є тверді та середньо-тверді дрова, а також ми маємо асортимент розмірів полін та колод.

Березові дрова

Вибір берези для опалення приватного будинку чи лазні є найкращим у категорії бюджетних дров. При ціні м'якої породи береза ​​видає тепла майже стільки, скільки дуб. Але треба враховувати, що за слабкої тяги дрова з берези можуть диміти.

Дубові дрова

Дуб - найпопулярніший при виборі опалювального матеріалу на весь сезон. Щільні, тому й важкі дрова, горять до 2 годин, і видають щільний жар. На 1 кг дубових полін можна посмажити до 15 кг жорсткого м'яса.

Вільхові дрова

Вільха – цариця серед опалювального матеріалу для камінних залів.Через свою яскраву деревину та різнокольорове полум'я її облюбували власники котеджів та дач. Але застосовують її в котлах та печах під час опалювального сезону нарівні з іншими породами.

Кленові дрова

Щільність деревини клена - 670 кг/м3, що трохи менше, ніж у дуба. Клен не димить і не коптить, тому його можна застосовувати у відкритих печах, парилках з топкою всередині та не засклених камінах. А солодкуватий присмак диму надає пікантності м'ясу та птиці.

Дрова хвойних порід

Хвойні дрова використовують для опалення будинку, швидкого прогріву гаража або дачного будиночка, адже вони швидше за інші м'які породи наганяють температуру. Але смола в деревині іноді іскрить, тому у камінах відкритого типу їх застосовувати не бажано.

Дрова акації

З акації виходять теплотворні дрова із сухою деревиною. Акація повторно не набирає вологу, тому топити нею можна навіть сирою восени, а зберігати на вулиці, лише накривши від опадів.

Ясеневі дрова

Ясен також має низьку вологість від природи і топити ним можна відразу після спилу. Жаропродуктивність ясенових дров становить 85%, а це означає, що в морозні ночі краще закладати в піч або котел саме ясен.

Грабові дрова

Граб універсальний і підходить для всіх цілей. Але потрібно знати товщину стінок обладнання, адже граб - найбільш теплотворна порода, що може позначитися погано на тонкостінних печах.

Дрова з яблуні

Яблуня приємно пахне, коли згорає, а по тепловіддачі не поступається дубу та ясеню. Топити яблуневими дровами вдома можна, але ще краще готувати на них м'ясо та овочі.

Купити машину дрова в Ірпені з доставкою

Купити дров машину в Ірпені з доставкою до вашого будинку чи бізнесу вигідно у нас. Машина відправляється відразу після завантаження, тому що всі породи є в наявності на складі, а також ми маємо власний автопарк.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • у нас немає мінімального замовлення, ви можете придбати дрова в Ірпені від 1 куба або 1 сітки дров
  • ми не ставимо замовників у довгі черги, а відправляємо дрова одразу після замовлення
  • приймаємо оплату на картку, на сайті, на розрахунковий рахунок та готівкою при отриманні палива
  • змішувати м'які породи до твердих - не наш метод, ви отримаєте ту породу, яку обрали самі
  • у нас ви можете забрати дрова самостійно, якщо маєте транспорт, про дату вашого приїзду слід попередити менеджера.

FAQ

Після того, як ви обговорите деталі замовлення з нашим менеджером, ми завантажуємо дрова на транспорт та відправляємо на вашу адресу того ж дня.

Ми виготовляємо дрова м'яких та твердих порід: дуб, граб, береза, ясен, клен, акація, сосна, осика, липа, вільха та тополя. В асортименті є колоті дрова, метрівки, чурки та обрізки з пилорами.

У нас є дрова метрівки, чурки та колоті поліна. Розмір метрівок - 1-4 м на 10-60 см, розмір чурок - 25-70 см на 5-50 см, розмір полін - 10-25 см на 25-40 см.

Якщо ви хочете купити дрова в Ірпені у нас, то біля кожного товару на нашому сайті є кнопка «купити». Через неї ви можете оформити замовлення з доставкою, а після підтвердження замовлення ми надішлемо дрова на вашу адресу.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..