Дрова Кагарлик

Дрова використовуються не тільки для опалення приміщень, вони мають низку інших застосувань: барбекю, пікнік, будівництво та декор. Купити дрова у Кагарлику можна для різних потреб, варто лише підрахувати потрібний обсяг палива.

Купити дрова в Кагарлику

Замовити дрова з доставкою можна у нас, ми привозимо дрова в кожне місто та село Київської області. Купити дрова у Кагарлицькому районі за ціною виробника у нас вигідно, тим більше що вивантаження біля вашого будинку – безкоштовне.

Що ми пропонуємо

У нас є широкий асортимент дров в колотому, не колотому вигляді та обрізки з пилорами. Дрова тверді і м'які для різних цілей, представлені на сайті, завжди в наявності на складі. Вам залишається вибрати породу та зробити замовлення.

Березові дрова

Береза ​​– бюджетний варіант дров, оскільки вона мало у чому поступається твердим породам за якістю, але коштує дешевше. Березовими дровами опалюють будинки, сауни, дачі та адміністративні будинки. Але опалювальні прилади повинні мати хороший механізм тяги, адже береза ​​може коптити.

Дубові дрова

Дрова з дуба найбільш затребувані, тому що придатні у всіх сферах, де потрібне тверде паливо. Особливо вони ефективні для обігріву приміщень у опалювальний сезон. Щільність деревини дуба дозволяє зробити одну закладку дров і не підходити до топки більше години-двох, залежно від розмірів топки.

Вільхові дрова

Вільха – дерево з м’яких порід для опалення будинку. Дров вільхи знадобиться більше, ніж, наприклад, дубових дров. Але вона швидко розпалюється та нагріває приміщення. А використання вільхи в каміні – це фішка цієї породи, адже полум'я вільхи яскраве та різнокольорове.

Кленові дрова

Клен по щільності переважає і над вільхою, і над березою, тому топити ним в домашній печі одне задоволення. Солодкуватий аромат димку від кленових дров подобається багатьом любителям посидіти біля каміна або на патіо.

Дрова хвойних порід

Модрина, ялина і сосна - найпопулярніші хвойні дерева, що використовуються в побуті. Сосну найчастіше замовляють як дрова для розпалювання перед іншими породами, опалення дач і невеликих приміщень. Але також можна купити соснові дрова кругляк у Кагарлику для будівельних потреб.

Дрова акації

Акація – тверде та від природи більш сухе дерево, ніж решта порід, яке найчастіше закуповують на весь опалювальний сезон. Також на акацієвих дровах можна приготувати до 15 кг шашлику за одну закладку в мангал. А приємний деревний запах надає м'ясу особливого смаку.

Ясеневі дрова

Ясен не набирає повторно вологу після спилу, тому це одна з небагатьох твердих порід, якою можна розпалити вогонь у сирому вигляді. Ясенові дрова використовують для опалення шкіл, адміністрацій та будинків у приватному секторі.

Грабові дрова

Граб зберігається 3-4 роки без втрати властивостей, тому вигідно купити дрова граба в Кагарлику на кілька сезонів, адже ціна на дрова з кожним роком зростає. Підходить граб для всіх потреб, що робить його універсальним паливом.

Дрова з яблуні

Яблуневі дрова найкраще підходять для приготування їжі на пікніку. М'ясо в мангалі або овочі на грилі отримують фруктовий аромат і солодкуватий присмак.Топити яблунею в будинку також можна, але слід враховувати, що чурки яблуні рідко бувають більше 25-30 см в діаметрі.

Купити машину дров у Кагарлику з доставкою

Придбати машину дров вигідно, адже одного кубометра не вистачить на весь сезон, а на зиму для опалення будинку потрібно щонайменше 6-10 кубів.

Купити машину дров у Кагарлику можна у нас, адже у нашому автопарку є транспорт різної вантажопідйомності. А якщо ви виберете дрова в ящиках, то ми допоможемо із завантаженням палива спеціальною технікою.

Чому варто замовити дрова з нашої компанії

  • купивши у нас акацію, ви отримаєте саме акацієві дрова без домішок
  • наша доставка найшвидша серед усіх постачальників Київської області – ми веземо дрова в день замовлення
  • сплатити можна чотирма способами, у тому числі і після того, як ви оглянете привезений товар
  • ви можете змінити замовлення або дозамовити дров, поки машина не виїхала до вас.

FAQ

Після того, як менеджер уточнить у вас адресу та кількість дров, ми одразу завантажуємо машину паливом та веземо до вас. Але ви можете замовити доставку на інший день, а не в день замовлення.

Асортимент по породах: граб, ясен, дуб, акація, береза, сосна, вільха, липа, тополя та осика. Асортимент тари: сітки, ящики, дрова складометром та навалом.

Ми маємо колоті дрова формату 30-40 см на 10-25 см, метрівки – 1-4 м на 10-60 см, а також чурки розміром 25-70 см на 10-50 см.

Купити дрова у Кагарлику з доставкою зручно у нас на сайті. Якщо ви залишите заявку під бажаним товаром або в будь-якому месенджері, то вам зателефонує менеджер, після чого дрова будуть надіслані за вашою адресою.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..