Дрова в Коцюбинському

Тверде паливо краще купувати з весни чи літа, коли ціна на нього найнижча за рік. Купити вигідно дрова в Коцюбинському можна, якщо попередньо ознайомитись з характеристиками різних дров, умовами доставки та оплати.

Купити дрова в Коцюбинському

Ми доставляємо дрова до Коцюбинського, як тільки ви оформили заявку.

Так як ми закуповуємо паливо в офіційних лісництвах, то на весь товар маємо сертифікати якості. Дерева для наших дров не росли біля дороги чи в посадках. Тому купуючи дрова у нас, ви отримаєте екологічно чисте паливо.

Що ми пропонуємо

У нас у продажу є породи дров для різних цілей, тверді - для опалення, м'які - для розпалу вогню або для багаття.

Ми розпилюємо колоди на чурки, а потім на поліна, але реалізуємо всі три формати дров. У нас є також обрізки з пилорами з тими ж властивостями деревини, але дрібнішого розміру.

Березові дрова

Береза годиться для опалення в лазнях, домашніх грубках та котлах тривалого горіння. При використанні берези потрібно стежити за гарною тягою, тому що ця порода трохи коптить. Якщо погана тяга, то краще підкладати дрова без кори.

Дубові дрова

Дубові поліна тверді та важкі, тому вони горять довше і їх потрібно менше. Для опалення невеликого будинку досить одного ЗІЛу дубових дров на всю зиму. Якщо докупити ще кілька кубів м'якої породи, то вийде чудова комбінація для розпалювання та повноцінного опалення.

Вільхові дрова

Дрова з вільхи славляться своєю щільністю серед м’яких порід дров, її показник досягає 490 кг/м3. Тому горить теж довго, і нею можна опалювати маленький приватний будиночок усю зиму, якщо він добре утеплений.

Кленові дрова

Клен – поширене дерево по всій країні, тому кленові дрова популярні серед сільського населення. Клен видає тепла – 85%, а це означає, що котел швидше нагріється, якщо в ньому топити кленовими дровами, а не вільховими.

Дрова хвойних порід

Соснові дрова мають у складі хвойні смоли. З одного боку це мінус, тому що смола іскрить при згорянні, але з іншого – плюс, тому що ніякі дрова так не пахнуть, як хвойні породи. Також колоди сосни купують для будівельних конструкцій та для декору будинку чи саду.

Дрова акації

Акацієві дрова щільні та сухі, за рахунок чого швидко розгоряються. Навіть у сиру погоду ними можна розтопити піч чи камін. Також вони не виділяють багато диму, за рахунок чого є безпечними для застосування в будинку. Купити дрова акації у Коцюбинському, замовивши їх у нас, зручно, адже ми безкоштовно вивантажимо важке паливо у вас безкоштовно.

Ясеневі дрова

Ясен, як і акація, має низький показник природної вологості та горить за будь-яких умов вологи. Дрова ясеня можуть лежати надворі всю зиму і не втратити властивостей. Достатньо їх накрити непромокаючим матеріалом і підкласти піддони під поліна.

Грабові дрова

Граб має високу теплотворність, завдяки чому є найкращим паливом для твердопаливних котлів на виробництвах. У котли з великими топками поміщаються навіть цілі чурки та метрові колоди граба. Він швидко наганяє високу температуру і до котла можна не підходити добу.

Дрова з яблуні

Яблуневі дрова горять довго та жарко. У домашній печі їх використовувати приємно через фруктовий аромат, який відчувається по всьому будинку. Але найчастіше яблуню купують на шашлик зі свинини, телятини, птиці та риби.

Купити машину дров у Коцюбинському з доставкою

Якщо ви хочете купити дрова в Коцюбинському недорого, то ми пропонуємо вам найвигідніші умови. Машина дров у нас вміщує від 5 до 40 складометрів. Оптові замовлення дешевші за рахунок великого обсягу. Однієї фури, наприклад, березових дров, вистачить на кілька сезонів для будинку на 60 квадратів.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • ми не змішуємо породи
  • можна купити дрова від однієї сітки
  • ви можете сплатити товар тільки після того, як оглянете його
  • швидка доставка в день замовлення.

FAQ

Після підтвердження замовлення, ми відразу набираємо машину дров і веземо її до вас. Якщо бажаєте оформити доставку на інший день – вказуєте це менеджеру.

У нас в наявності м'які та тверді породи дров: дуб, липа, береза, ясен, вільха, граб, клен, тополя, осика, сосна та акація. Розміри порізки та поколу дров – колоті поліна, чурки та метрівки.

Колоті дрова мають розмір 10-25 см завтовшки і 25-50 см завдовжки. Метрові дрова – 1-4 м завдовжки і 10-60 см завтовшки. Чурки такої ж товщини, як і метрівки, а довжина – 25-70 см.

Придбати дрова можна через менеджера по телефону, але можна і на сайті або в будь-якому месенджері.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..