Дрова метрівки

Дрова метрівки - це найпоширеніший вид палива для заготівлі дров на опалювальний сезон. Їх можна поколоти і опалювати будинок, або повністю використовувати в промислових твердопаливних котлах. Часом метрівки зручніші і вигідніші за колоті поліна.

Купити дрова метрівки у Києві та області з доставкою

Ми готові доставити дрова метрівки твердих та м'яких порід у будь-яку точку Києва та області, у зручний для Вас час. Менеджери проконсультують Вас, як підібрати дрова метрівки під ваші потреби та опалювальні прилади.

Перевага використання метрівок

Користувачі відзначають три головні переваги метрових дров:

Компактність

Дрова метрівки – це дрова стандартної довжини – 1-4 метри. Як не укладай поліна, все одно будуть проміжки, тому колоди займають менший об'єм. Замовники, які мають обмежене місце для зберігання дров, зможуть закупити більше дерева. Також компактність такої обробки дров дозволяє транспортувати більше палива на одному транспорті, що зменшує витрати на доставку.

Стандартна довжина метрових колод спрощує їх використання. Нарізані на однакову довжину дрова легше складати в дровітню або в сарай.

Тривалість горіння

Тривалість горіння метрових колод залежить від їхньої вологості, породи дерева, розміру та товщини дров, а також від умов згоряння, таких як температура та вентиляція. Дрова, порізані на 1 або 2 метри завдовжки, згоряють довше, ніж колоті дрова. При правильному зберіганні та обробці дров їх вологість не підвищується, що впливає на тепловіддачу палива.

Поліна кожної окремої породи мають свої особливості горіння. Наприклад, якщо купити дрова метрівки з дуба, то вони горітимуть довше і виділять більше тепла, ніж соснові або березові.

У величезні виробничі котли колоди розміром 1 метр поміщаються цілими, за рахунок чого горять близько доби та довше, на відміну від дрібних колотих полін.

Широке застосування

  • У побутовій сфері метрові дрова використовуються для обігріву житлових будинків та котеджів, а також для створення затишку та атмосфери у камінних залах, барбекю та на природі.
  • У комерційній сфері метрові колоди застосовуються в ресторанному бізнесі, у тому числі для готування на грилі та в духовці. Купують метрові дрова в лазні та сауни для обігріву та створення парової атмосфери.
  • У промисловому виробництві дрова метрівка використовується для обігріву виробничих приміщень, а також для спалювання в котлах для отримання теплової енергії.
  • Купують такий формат дров для культурних заходів, таких як фестивалі та свята, де з колод створюють багаття та вогняні шоу.

Вартість на дрова метрівки

Вартість метрових дров варіюється в залежності від породи дерева, умов доставки та сезонності попиту. Метрові колоди з дуба або ясена коштують дорожче, ніж дрова з сосни або берези, оскільки вони більш щільні та тверді.

Оскільки метрові дрова оброблені частково, то їх ціна на 100-200 грн дешевша за колоті дрова тієї ж породи. Це велика сума економії, якщо купувати дрова метрівки у великих обсягах.

Доставка коштує дорожче, якщо ви мешкаєте у віддаленому районі Київської області. Наша компанія доставляє дрова метрівки в Бровари за 3-6 годин, а в далекі міста Київської області протягом дня.

Порода дерева
Вартість, грн/куб.м.
Дуб
$$$
Клен
$$$
Ясен
$$$
Граб
$$$
Береза
$$$
Сосна
$$$

Чому варто купити дрова у нас?

Ви можете купити дрова метрівки в Києві з доставкою додому. Купівля дров у нас має низку бонусів:

  • Ми купуємо ліс у перевірених лісництвах екологічно чистих районів Київської області. Тому наші дрова без потерті, плісняви ​​та шкідливих для здоров'я речовин. Це гарантує безпеку, тривале горіння та високий рівень теплотворності.
  • Ми пропонуємо доступні ціни на дрова метрівки в Києві та області.
  • Ми доставляємо тверде паливо додому, що заощаджує ваш час.
  • У нас можна вибрати дрова різних порід: від берези та сосни до дуба та ясена. Ви можете купити породу дерева, що відповідає вашим потребам.
  • Консультанти готові допомогти з вибором товару та відповісти на питання щодо доставки та використання.

Замовте паливо вже сьогодні і отримайте якісні дрова з доставкою до порога!

FAQ

Дрова метрівки - це дерев'яні колоди однакового розміру - 1, 2, 3 або 4 метри завдовжки. Бувають із різних порід дерев, але найчастіше твердих.

Дрова метрівки використовуються як паливо для котлів, камінів, печей та буржуйок. Також такі дрова купують для створення багать та інших видів відкритого вогню на вулиці. Оброблені метрові дрова кладуть у мангал та гриль для приготування їжі.

Дрова, довжиною в метр, коштують дешевше за колоті на 100-200 грн за кубометр. Крім цього, за рахунок товщини дрова метрівки надають тривалий час горіння у промислових котлах з метровими камерами згоряння.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..