Не колоті дрова

Не колоті дрова - це вид дров, який не був оброблений на дрібні поліна. Чурки або кругляк – затребуваний товар серед користувачів твердого палива. Якщо у вас опалювальний прилад з великою топкою, ви можете заощадити час на покол дров і завантажувати чурки цілими.

Купити дрова не колоті у Києві та області з доставкою

Наша компанія пропонує широкий асортимент не колотих дров із твердих та м'яких порід дерев для опалення вашого будинку, котеджу чи лазні.

Ми співпрацюємо лише з легальними лісництвами та закуповуємо деревину для не колотих дров на прозорих аукціонах.

Замовляйте доставку не колотих дров прямо до вашої оселі. Це заощадить ваш час та зусилля, а також гарантує, що вам доставлять паливо вчасно.

У яких випадках та кому підходять?

Великі колоди можуть використовуватися для обігріву великих приміщень, тоді як дрібні гілки та дрова підходять для малих камінів та печей. У виробничі твердопаливні котли чурки поміщаються цілими, що полегшує роботу з ними.

Власники лазень та парилень вирішують купити дрова березові не колоті для цілющої дії на організм клієнтів.

Які розміри бувають?

Ми пропонуємо кілька розмірів не колотих дров, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий для ваших потреб. У нас є не колоті дрова 40 см, 50 см, 60 см і 70 см завдовжки. Діаметр варіюється в залежності від діаметра колоди.

Купити дрова не колоті всіх розмірів можна, натиснувши кнопку “купити” під потрібним форматом дров.

Для чого краще використовувати?

Дрова чурками купують ті, хто воліє використовувати великі шматки деревини у своїх камінах чи печах. У твердопаливних котлах розміщуються чурки великого діаметру, тому їх замовляють фабрики та виробничі цехи для опалення складських приміщень або адміністративних будівель.

Також багато хто воліє не колоті дрова купити для створення естетичного інтер’єру всередині своїх будинків, використовуючи їх як декоративний елемент. Колоди не колотих дров застосовують і в дизайні саду та двору. Дерев'яні стільці з щільних чурок доповнять патіо і додадуть затишку вечірнім посиденькам.

Тривалість горіння

Тривалість горіння не колотих дров може змінюватись в залежності від вологості деревини, її породи, розмірів та товщини. Не колоті дрова горять довше, ніж колоті, оскільки через менші проміжки між полінами в топці сповільнюється процес горіння.

В середньому, тривалість горіння не колотих дров становить від 1 до 6 годин залежно від їх розмірів та вологості. Наприклад, тонкі та сухі гілки та дрова горять всього близько 1 години, у той час як великі та вологі колоди – до 6 годин. Особливо довго горять чурки в котлах з великими топками.

Ціни на дрова в чурках

Вартість не колотих дров трохи нижче колотих полін. Ціна на дрова не колоті в Києві залежить в першу чергу від породи дерева. Наприклад, купити березові дрова не колоті вийде дешевше, ніж дрова бука, через щільність деревини.

Порода дерева
Вартість, грн/куб.м.
Дуб
1800
Клен
1800
Ясен
1800
Граб
1800
Береза
1500
Сосна
1500

Чому варто купити дрова у нас?

Ми можемо запропонувати вам кілька причин, чому варто купити не колоті дрова саме у нас:

  • Якість деревини. Ми реалізуємо дрова без гнилі та трухлявості, завжди привозимо чисту породу без домішок, а також на кожен вид палива маємо сертифікат якості.
  • Різноманітність розмірів. У нас є кілька розмірів не колотих дров, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий для опалювального приладу.
  • Зручність доставки. Доставка не колотих дров прямо до вашої оселі – у будь-яке місто Київської області. Очікування та розвантаження дров займе рівно стільки часу, скільки було обумовлено.
  • Турбота про клієнтів. Нам важливо, щоб ви отримали відповідне паливо. Менеджери відповідально підходять до консультацій: перед замовленням уточнять, яке у вас приміщення та агрегат для опалення, щоб переконатися, що замовленого палива вистачить на сезон та його розміри відповідають вогнищу.

FAQ

Не колоті дрова бувають різного діаметра - від 5 до 20 см і вище. Це залежить від колоди, з якої заготовляють чурки. У довжину не колоті дрова бувають від 40 см до 70 см. У нас ви можете купити дрова не колоті у Києві в будь-якій комбінації на замовлення.

Дрова в чурках вигідніше, ніж колоті дрова, адже вартість чурок дешевше оброблених полін. Тривалість горіння чурок довша, що дозволяє не підходити до топки часто.

Щоб ми доставили вам не колоті дрова, потрібно залишити заявку на сайті або по телефону. При оформленні замовлення слід зазначити бажану кількість дров, розмір чурок та адресу, куди вам привезти дрова.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..