Дрова Немішаєво

Щоб опалювати свій будинок або, наприклад, кав'ярню весь осінній та зимовий період без головного болю – де взяти дрова, пропонуємо вам купити дрова у Немішаєве у нас. Зателефонувавши до нас за вказаним на сайті номером телефону, ви отримаєте безкоштовну консультацію менеджера з порадою, яку породу краще обрати для вашого опалювального приладу.

Купити дрова в Немішаєве

Для того, щоб купити дрова в Немішаєве, достатньо тільки визначитися з вибором породи, кількістю дров і методом доставки та оплати.

На нашому сайті представлені всі можливі варіанти палива для різних цілей:

  • опалення житлових та нежитлових приміщень
  • приготування шашлику або овочів на грилі
  • обігрів гаража, літнього будиночка чи критої тераси
  • використання дров у каміні та відкритих пічках
  • застосування у виробничих автоматизованих котлах та буржуйках

Що ми пропонуємо

У нас є дрова із щільністю та теплотворністю вище – граб, дуб, акація, береза, клен та ясен. І є дрова, які легко обробляти, тому що їх щільність нижча – сосна, вільха, осика, липа та тополя.

Ми обробляємо дрова на метрівки, чурки та поліна, а також продаємо некондиційні обрізки з пилорами. Доставка здійснюється щодня після оформлення замовлення.

Березові дрова

Дрова з берези горять яскраво, а підкидати в котел їх доведеться менше, ніж м'яких дров. Все це через щільність, яка становить до 650 кг/м3. Ціна на березу нижча, ніж на більш тверді породи, але за якістю вона не поступається, наприклад, клену.

Дубові дрова

Купити дрова дуба в Немішаєве вигідно для обігріву будинку цілий рік. У менш холодні дні вам знадобиться лише кілька полін, щоб підтримувати тепло в будинку. Дубом опалюють складські приміщення, оскільки він горить довго, а вугілля тримається близько двох-трьох годин, залежно від об’єму топки.

Вільхові дрова

Вільха - ідеальне дерево для створення затишку біля камінів. Вільхові дрова – одні із найщільніших порід серед м'яких, а горять вони гарним яскравим полум'ям. Деревина має різні відтінки – від рожевого до фіолетового та коричневого, тому вільху використовують і як декоративний елемент.

Кленові дрова

Клен – широко поширена порода, яку використовують у приватних будинках та адміністративних будівлях. Купити кленові дрова в Немішаєве для шашлику та гриля буде правильним рішенням. Особливо смачні овочі на грилі з солодкуватим присмаком димку з кленових дров.

Дрова хвойних порід

Хвойні дрова не славляться щільністю, проте швидко розігрівають топку печі або котла. Сосна – найпопулярніша серед хвойних дров, вона підходить для розпалу вогню перед твердими породами, а разом із щільнішими породами і для повноцінного опалення.

Дрова акації

Акацієві дрова підходять під усі потреби – опалення котеджів, шкіл та великих заводів, приготування їжі на вогні, а також виготовлення дерев'яних конструкцій для будівництва або декору.

Ясеневі дрова

Дрова з ясена мають низьку вологість у свіжоспиленому вигляді, тому топити ними можна відразу, привізши з лісу. Ми доставляємо дрова з легальних лісництв, тому у нас є всі сертифікати якості.

Ясен підходить для розпалювання печей з поганою тягою і підтримки вогню при опаленні сирими дровами. На ньому смажать свинину та баранину, а також він добре гріє камін.

Грабові дрова

Граб – щільна порода з тонкою корою, це означає, що при транспортуванні дров до вас не буде багато крихти та сміття. Горить граб довго та жарко, тому в тонкостінні котли дрова граба потрібно підкладати помірно.

Дрова з яблуні

Яблуневі дрова купують для приготування їжі на вогні, але ними можна й опалювати приміщення, оскільки за щільністю вони лише трохи поступаються дубу. Декілька кубів яблуні вистачить на весь рік, щоб не дбати про паливо в мангал.

Купити машину дров у Немішаєве з доставкою

Доставка у нашій компанії здійснюється строго в день замовлення, якщо ви подали заявку у першій половині дня. Придбати машину дров в Немішаєво можна, натиснувши на кнопку «купити» у нас на сайті або, зателефонувавши менеджеру за номером телефону.

У нас свій автопарк вантажних машин, тому ми не чекаємо на транспорт, а доставляємо дрова в обумовлену дату, якщо в день замовлення вас не буде вдома.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • ми не домішуємо м'яких порід до твердих, ви отримуєте те, що замовили
  • у нас є можливість купити від 1 кубометра дров нашою доставкою та від 1 сітки самовивозом
  • ми приймаємо оплату готівкою після отримання товару.

FAQ

Ми доставляємо дрова в Немішаєве своїм транспортом, одразу в день підтвердження замовлення. У нас є фура, ЗІЛ, КамАЗ та ГАЗель.

На сайті представлені всі породи, що є в наявності: м'які – сосна, вільха, осика, липа та тополя, тверді – ясен, граб, дуб, клен, береза ​​та акація.

Метрівки – 1-4 м у довжину та 20-50 см у товщину, чурки – 25-70 см у довжину і 10-50 см у товщину та колоті поліна з розміром поколу – 10-25 см та довжиною – 25-50 см.

Купити дрова можна через наш сайт, в будь-якому месенджері або за номером телефону, який вказаний також на сайті.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..