Дрова Переяслав

Дрова – екологічно чисте паливо, відоме своєю зручністю у використанні. Купити дрова в Переяславі-Хмельницькому можна вигідно, якщо купувати їх у виробника.

Купити дрова у Переяславі Хмельницькому та Переяслав Хмельницькому районі

Наша компанія виготовляє дрова понад 10 років. Ми купуємо лісоматеріал у офіційних лісництв, тому наші дрова чисті та не шкідливі для користувачів.

Купити дрова у Переяслав-Хмельницькому районі за вигідною ціною можна з весни чи літа, так як попит на дрова в цей час падає, а все паливо є на складах.

Що ми пропонуємо

У нас в асортименті є дрова твердих, м'яких та середньо-твердих порід, які підійдуть під різне призначення.

Ми пропонуємо метрові або колоті дрова берези, сосни, граба, дуба, ясена, клена, вільхи та акації у різних форматах порізки та поколу.

Березові дрова

Дрова з берези відомі завдяки антисептичній властивості. Згоряючи, береза ​​виділяє іони срібла, які вбивають бактерії у приміщенні. А люди, які перебувають у ньому, прочищають свої дихальні шляхи. Тому березу закуповують для парилень та саун.

Дубові дрова

Дубові дрова стійки до гниття і розкладання, так що купити дрова дуба в Переяславі-Хмельницькому вигідно про запас. Дерево може лежати 4-5 років і горіти так само теплотворно, як і в перші 2-3 роки.

Вільхові дрова

Вільху застосовують скрізь, де потрібні дрова, це найпопулярніше дерево серед м'яких порід. Тепла вільха видає достатньо для того, щоб прогрівати її дровами будинок восени або велику кімнату каміном.

Кленові дрова

Дрова з клена стануть вам у нагоді, якщо ви хочете принести кілька оберемків до котла, і весь вечір більше не підходити до топки. Клен видає стільки ж тепла, як і граб – 85%. Кленовий аромат приємний, коли дерево згоряє у каміні.

Дрова хвойних порід

Сосна не придатна для повноцінного опалення будинку в холодну пору, але незамінна при розпалі. М'які хвойні поліна швидко спалахують через вміст смоли в деревині. Але в каміні соснові дрова можна використовувати, тільки якщо на ньому жароміцне скло.

Дрова акації

Купити дрова акації у Переяславі-Хмельницькому можна для опалення великих виробничих цехів та складських приміщень. Акацієві дрова мають теплотворність 2800 кВт.год/м3 та вологість 35-40%. Загоряються з першого сірника у твердопаливних котлах та домашніх печах, навіть якщо на вулиці було сиро.

Ясеневі дрова

У ясена вологість також низька, йому не страшні опади, і він може зберігатися на вулиці, але бажано накрити дрова плівкою або брезентом.

Горить ясен яскраво і нагріває котел або мангал швидко, адже тепловіддача складає 87%.

Грабові дрова

Граб – найщільніша деревина – 750 кг/куб.м. і вище. Грабовими дровами топлять у кам'яних печах, буржуйках та автоматичних котлах. При опаленні грабом у каміні важко знаходиться близько до приладу, адже дрова граба дуже жаркі.

Дрова з яблуні

Яблуня – тверда порода дерева, тому її дровами можна гріти будинок або смажити на них їжу. Але яблуневі поліна тонкі, за рахунок чого їх об'єм трохи більший за інші породи і займає більше місця.

Купити машину дров у Переяславі Хмельницькому з доставкою

Купити дрова у Переяславі-Хмельницькому на вигідних умовах можна у нас. Доставляємо паливо в день оформлення заявки, а завантаження та вивантаження біля вашого будинку чи двору входить у вартість доставки.

У нашому арсеналі машини з можливістю привезти від 5 кубів дров, але ви можете замовити і 1 куб – ми не маємо мінімального замовлення.

При замовленні 1 сітки дров для однієї подорожі на пікнік, можете забрати паливо самостійно зі складу.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • ми не обманюємо замовників із породами, купивши граб, ви отримаєте граб
  • ми вирішили приймати оплату не лише на картку або безготівковим переказом, а й готівкою за фактом
  • швидка доставка – наша перевага, але, якщо вам зручно отримати дрова за тиждень, ми привеземо паливо в обумовлені терміни.

FAQ

Доставка дров в Переяслав-Хмельницький здійснюється нашим транспортом в день замовлення або в інший зручний для вас день.

Ми маємо в наявності дрова ясена, акації, клена, дуба, граба, сосни, осики та берези. Ріжемо і колемо їх на метрові колоди, чурки та поліна.

Колоті дрова – 15-25 см у товщину та 25-40 см у довжину, чурки – 10-50 см у діаметрі та 25-70 см у довжину та метрівки – 10-60 см у діаметрі та 1-4 м у довжину.

Купити дрова у Переяславі-Хмельницькому легко – оформляєте доставку дров у потрібній кількості у нас на сайті, менеджер передзвонює вам протягом дня, та машина з паливом виїжджає до вас.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..