Складометр дров

Оскільки дрова не мають рівної геометричної форми, то обсяг деревини вимірюють в кубометрах. Якщо дрова в кубометрі лежать хаотично, це називається навальний куб або "навал", а якщо дрова укладені щільно, то користуються терміном "складометр".

Купити складометр дров у Києві та області з доставкою

Наша компанія більше 10 років займається доставкою твердого палива замовникам по Києву та Київській області. Ми працюємо щодня, тому у нас ніколи не буває простою з доставкою.

Доставка

Ми доставляємо дрова до будь-якого міста чи села в Київській області максимум за 6 годин після оформлення заявки на паливо. Завантаження та вивантаження дров до місця під'їзду машини у нас безкоштовне, тому, замовляючи нашу доставку, ви заощаджуєте на найнятих працівниках для вивантаження палива.

ДОСТАВКА ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вартість

Боярка, Іванків, Нове, Забір'я, Юрівка, Тарасівка

від 500 грн.

Вишневе, Крюківщина, Гатне, Малютянка

від 700 грн.

Чабани, Забір'я, Жорнівка, Білогородка, Шевченкове, Софіївська Борщагівка, Новосілки, Мархалівка, Глеваха

від 800 грн.

Віта-Поштова, Княжичі, Бобриця, Гнатівка, Петропалвівська Борщагівка, Гореничі, Хотів, Лісники, Іванковичі

від 900 грн.

Коцюбинське, Мила, Стоянка, Мрія, Ходосівка, Музичі, Неграші, Шпитьки, Васильків, Крушинка, Рославичі, Калинівка, Данилівка, Кожухівка, Здоровка

від 1000 грн.

Пуща-Водиця, Дмитрівка, Лісове, Ірпінь, Діброва, Погреби, Гвоздів, Велика Бугаївка, Велика Салтанівка

від 1100 грн.

Горенка, Бузова, Буча, Колонщина, Барахти, Митниця, Підгірці, Козин, Нові Безрадичі, Славутич

від 1200 грн.

Мощун, Ворзель, Гостомель, Кодаки, Тростинка, Велика Вільшанка, Вишгород, Бишів, Озерна, Вільшанка

від 1300 грн.

Немішаєве, Микуличи, Осещина, Бровари, Проліски

від 1400 грн.

Обухів, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Зазим'я, Гора, Щасливе, Гнідин, Вишеньки

від 1500 грн.

Бабинці, Яцьки, Українка, Григорівка, Трипілля, Хотянівка, Томашівка, Требухів, Пухівка

від 1800 грн.

Макарів, Бородянка, Саливонки, Лютіж, Демидів, Лебедівка, Бориспіль, Велика Олександрівка, Чубинське, Проців

від 1900 грн.

Дружня, Устимівка, Пологи, Витачів, Димер, Вискша Дубечня, Біла Церква, Вороньків, Богданівка, Велика Димерка, Зоря, Гоголів, Проців

від 2000-2100 грн.

Майданівка, Кагарлик, Ровжі, Сулимівка, Городище

від 2400-2500 грн.

Наш транспорт

У нашому автопарку є види транспорту під будь-яку кількість дров, починаючи від Газелі до фури. Також ми маємо ЗІЛ та КАМАЗ, якщо вам потрібно всього 5-10 складометрів дров.

Вагомі переваги фасування

Дрова, укладені складометрами, вигідні з економічної точки зору, оскільки це більш щільний метод фасування палива під час перевезення. В машину поміщається більше полін, і ви не переплачуєте за доставку в дві ходки.

Розмір складометра

Розмір складометра становить 1 на 1 на 1 метр, якщо викласти його у вигляді геометрично правильного куба. Але також можна укласти складометр дров в інших варіантах – 1 на 2 на 0,5 м, вийде той самий складометр палива.

Зручність транспортування

Дрова укладаються в кузов транспорту щільними рядами, тому нескладно виміряти скільки складометрів дров лежить в кузові транспортного засобу.

Компактність

Складометр дров займає площу 1м2 та 1 метр у висоту. У приміщенні з висотою стелі 2 метри можна укласти багато палива. Якщо ви купуєте дрова у великій кількості, складометр дозволяє точно визначити обсяг дров, щоб вибрати розмір вашого сховища.

Що таке складометр дров?

Складометр дров – це дрова, щільно складені 1м3. Один кубічний метр деревини частіше обчислюють для заготовок з лісу – колод, об'єм яких простіше переводити в щільні кубометри, знаючи лише діаметр колоди та її довжину. Для підрахунку колотих дров використовують термін складометр, так як між колотими полінами багато зазорів. Саме в такій одиниці обсягу купують дрова, а за потреби переводять у кубометри навалом.

Яка різниця між складометром та кубометром?

Складометр та кубометр – різниця є чи ні? Так як щільний кубометр – це метр кубічний цільної деревини, то для нас цей обсяг важливий у процесі згоряння дров, адже ми рахуємо, скільки згоріло деревини, а не повітряних зазорів між дровами. Але оскільки привезти дрова без проміжків між ними неможливо, було придумано термін «складометр», що визначає кількість палива, складену в умовний простір об'ємом 1м3.

Яка вага складометра дров?

Розрахувати вагу одного складометра можна, знаючи щільність породи дерева, вона у кожної породи своя. Наприклад, питома вага дубових дров в одному кубічному метрі – 690. Знаючи, що в одному складометрі приблизно 0,75 кубометрів, ми множимо ці два показники: 690 * 0.75 = 517,5 кг/скл.м.

Як порахувати складометр дров?

Складометр дров вираховують із дров навалом, помноживши обсяг привезених дров на встановлений коефіцієнт 0,7. Допустимо, вам привезли повну фуру дров навалом. Об'єм кузова нашої фури - 40 м3. Отже, *0,7=28 складометрів.

Чому вигідно купити дрова у складометрах?

Дійсно, на 1 складометр дров ціна трохи більша, ніж на один кубометр полін навалом, але купити такий обсяг палива вигідніше, оскільки там дров на третину більше, ніж в іншому варіанті обсягу.

Ціна складометра дров у нас

Ціна на складометри дров залежить від породи дерева. Більш щільні породи коштують дорожче, хоча якщо перевести складометр дров у кілограми, то вага твердих порід у складометрі значно перевищує вагу м'яких дров.

Порода дерева
Вартість, грн/куб.м.
Дуб
$$$
Клен
$$$
Ясен
$$$
Граб
$$$
Береза
$$$
Сосна
$$$

FAQ

Куб дров можна як цілісний куб деревини. Оскільки такого незбираного куба з дерева не існує в природі, кубометр палива потрібно вираховувати з того обсягу дров, який вам доставили. В одному складометрі дров приблизно 0,56 цільної деревини, відповідно 0,56 щільних кубів дров.

Якщо вам потрібно перевести дрова, привезені насипом у транспорті, складометри, то слід виміряти довжину, висоту і глибину кузова. Перемножте ці показники між собою, а потім на коефіцієнт 0,7 і ви отримаєте кількість складометрів дров в машині.

Справа в тому, що різниця лише у вигляді. Ми можемо щільно укласти дрова, тоді їх поміститься в машину більше на 30%, буде менше простору між полінами, але ви й заплатите більше на 30%. Тому відповідь на запитання проста - вигоди немає, тому що у нас ви платите не за вид, у якому дрова приїжджають, а за кількість дров.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..