Дрова Тарасівка

Дрова завжди були надійним паливом для різних цілей – опалення будинку, тимчасовий обігрів невеликих споруд та приготування їжі на вогні. Купити дрова в Тарасівці потрібно, коли ви розумієте, що обсяг палива добігає кінця або коли до початку опалювального сезону залишилося небагато часу. Але найвигідніше замовляти дрова не в розпал сезону, а задовго до цього – навесні чи влітку.

Купити дрова у Тарасівці

Щоб купити дрова в Тарасівці, потрібно зрозуміти, що ви хочете отримати від палива - жаркі дрова, помірну температуру в будинку, легкість у роботі з дровами або економію коштів. А, може, вам потрібно поєднати декілька критеріїв в один результат?

Що ми пропонуємо

У нас є дрова для різних цілей – для шашлику, для лазні, для опалення приватного будинку взимку або для обігріву фабрик та складів.

По породах найпопулярніші – це сосна, дуб, береза, ясен, вільха та граб. За розмірами ми пропонуємо колоті дрова та неколоті колоди та чурки.

Березові дрова

Береза ​​– найбюджетніше паливо у середній категорії дров за показниками щільності та теплотворності. Маючи щільність вищу за середню – до 650 кг/м3, коштують березові дрова, як м'яка порода. Легкодоступність дров берези робить їх затребуваним паливом цілий рік.

Дубові дрова

Дрова дуба - недешеве задоволення, зате, закинувши пару полін у топку, ви забудете про котел на годину-півтори. Якщо заповнити топку догори, то жар тлітиме до ранку. Таким чином, ціна на дубові дрова в Тарасівці окупається тривалим і жарким горінням.

Вільхові дрова

Вільха затребувана з кількох причин: швидке розпалювання, гарна картинка вогню, висока щільність серед м'яких порід та естетична деревина різного кольору. Її застосовують у різних сферах – опалення готелів, прожарювання м'яса та овочів, відпочинок біля каміна.

Кленові дрова

Клен має щільну світлу деревину з товстою корою сірого кольору. Він схожий на граб за показниками щільності та теплотворності. Кленові дрова при згоранні не іскрять і не димлять, а значить, що їх можна застосовувати в топках з поганою тягою та у відкритих камінах.

Дрова хвойних порід

Купити у Тарасівці соснові дрова вигідно, бо ціна на них низька, а розгоряються вони швидко. Сосна теплопровідна, тобто швидко нагріває поруч предмети, що знаходяться поруч, тож стінки котла прогріються за лічені хвилини.

Дрова акації

Акацієві дрова не видають сильного запаху, тому опалювати ними парилку в лазні зручно для тих, хто не любить різких ароматів. Акація горить рівним полум'ям, не виділяє багато диму та кіптяви. Деревина цієї породи буває різного забарвлення від світло-жовтого до зеленого.

Ясенові дрова

Ясен – це дерево з деревиною граба та корою дуба. За щільністю схожий на клен, а за вологістю – на акацію. Дрова ясена – це суміш найкращих характеристик дров твердих порід. Вони довго горять, сухі від природи і не виділять різкого запаху та диму.

Грабові дрова

Граб добре горить за слабкої тяги. Його зручно застосовувати на великих підприємствах, оскільки однієї закладки в топку вистачить на 2-4 години в залежності від розміру топки. Граб прогріває стіни самих товстостінних агрегатів. А в домашній грубці нагріє стіну за лічені хвилини.

Дрова з яблуні

Яблуня – красиве та щільне дерево з фактурною деревиною. Горять яблуневі дрова довго - на одній закладці в мангал можна приготувати близько 10-12 кг шашлику. Топити ними не раціонально, але можливо

Купити машину дров у Тарасівці з доставкою

Машина дров у Тарасівці коштує недорого, якщо замовляти паливо у нас. Підсумкова вартість машини дров залежить від обсягу кузова, породи палива та тари, в яку складено дрова.

У нас є транспорт, здатний привезти від 5 до 40 складометрів за один раз, тому довго чекати на паливний матеріал не доведеться.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • у нас широкий вибір дров, а менеджер проконсультує, яку породу краще вибрати для ваших цілей
  • ми не змішуємо породи з метою обманним шляхом заощадити на клієнті

FAQ

Щоб доставити дрова до Тарасівки, нам потрібно знати яку породу дров ви обрали, кількість палива та адресу, куди везти дрова. Ми завантажуємо дрова за півгодини та одразу виїжджаємо до замовника.

На складі є дрова м'яких порід – сосна, вільха, осика та липа, та твердих порід – граб, акація, дуб, клен та ясен.

Розміри колотих полін – 10-25 см у товщину та 25-50 см у довжину, чурок – 10-60 см у діаметрі та 25-70 см у довжину, метрівок – 10-60 см у діаметрі та 1-4 м у довжину.

Замовити дрова в Тарасівці можна на нашому сайті під назвою товару, у будь-якому зручному для вас месенджері або за номером телефону.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..