Дрова в Українці

Топити взимку дровами – одне задоволення, адже приємний деревний аромат, жарке вугілля і тепло в будинку створюють домашній затишок. Купити дрова в Українці від виробника можна вигідно, якщо порахувати витрати палива для дому та правильно вибрати компанію-постачальника.

Купити дрова в Українці

Наша компанія продає дрова в Українці з доставкою додому. Купити колоди, чурки чи колоті поліна можна, зробивши замовлення на сайті компанії.

Щоб розрахувати потрібний обсяг дров, слід враховувати, що на 10 квадратів приміщення за опалювальний сезон йде близько 1 куба дубових дров, а м'яких порід – у півтора рази більше. Так що, якщо у вас будинок у 100 кв.м, то на зиму вам треба придбати 10 кубометрів щільних дров або 15 кубометрів м’яких. Багато залежить від якості утеплення будинку, виду опалювального приладу та бажаної температури в приміщенні.

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо купити дрова в Українці у нас, тому що за багато років досвіду ми розуміємося на дровах. У нас є найбільш затребувані породи дерева – дуб, береза, граб, ясен, клен, сосна, акація, вільха та ще кілька м'яких порід.

Ми ріжемо і колемо колоди на різні розміри – у нас є цілісні колоди по 1-4 м у довжину, колоди по 25-70 см у довжину та колоті поліна завдовжки 25-50 см.

Березові дрова

Березові дрова можна купувати колотими і не колотими, оскільки вони легко обробляються. Береза ​​має середню ціну, а теплотворність вища за середню, тому купівля березових дров – раціональне рішення.

Береза коптить за слабкої тяги, але якщо механізм тяги налаштований добре, то проблем з опаленням не буде.

Дубові дрова

Дуб стійкий до гниття, тому трухлявості на дубових дровах ви не побачите. Дрова дуба можна закупити про запас, але зберігати їх варто не на сирій землі, а бажано в критому приміщенні, що провітрюється. Набравши вологу, дуб стає важким, що ускладнює процес опалення. Дуб є однією із самих твердих порід, його щільність складає 690 кг/м3.

Вільхові дрова

Вільху називають «царською» деревиною не тільки тому, що нею топили в царських палацах, а й за яскраве різнокольорове забарвлення волокон деревини. Кожен вид вільхи має свій відтінок, а також деревина змінює колір у міру просихання. Дрова вільхи з рожевою або червоною серцевиною красиво виглядають біля каміна або дачних будівель. Вільха горить яскраво та швидко нагріває систему опалення.

Кленові дрова

Клен – доступна альтернатива менш щільним дровам. Використовують його скрізь, де потрібні дрова – для обігріву великих та невеликих приміщень, для приготування їжі, для проведення часу біля каміна, багаття чи патіо.

Дрова хвойних порід

Хвойні дрова не такі щільні, як клен або дуб, але горять жарко і красиво. Сосну купують частіше за інші хвойні породи для розпалу в котлі, печі або каміні. Плюс використання соснових дров у каміні – хвойний лісовий аромат, але сосна може іскрити, тому застосовувати її можна тільки в пристроях із жароміцним склом.

Дрова акації

Акація має світлу деревину, іноді із зеленим відливом. Горять акацієві дрова довго і рівно, а вугілля залишають ще на годину-дві після повного згоряння полін. Через це її вигідно класти в мангал або робити закладку в котел на ніч.

Ясенові дрова

З природною вологістю 35% ясеневі дрова лідирують у розпалі серед твердих порід. Купивши дрова ясеня в Українці, ви можете не дбати про те, де зберігати паливо – вони лежать усю зиму на вулиці без втрати властивостей. Але бажано накрити їх від прямих опадів, щоб вони не почали гнити.

Грабові дрова

Грабові дрова не димлять при згорянні, що корисно для тих, хто має погано налаштований механізм тяги на обладнанні. Граб використовують у домашніх печах з закрученими колодязями або з погано побудованим димарем. У кам'яних грубках кілька полін граба прогріють стінки до максимуму завдяки своїй високій теплотворності - 3000 кВт.год/м3.

Дрова з яблуні

Дрова з яблуні підходять під різні цілі, але найчастіше купують їх для кулінарного обладнання. Їжа, приготовлена ​​на фруктових дровах, має приємний присмак і запах.

Купити дров машину в Українці з доставкою

Замовити доставку дров в Українку можна на нашому сайті, де вказана вартість 1 кубометра дров, а також доставка по містах Київської області. У підсумкову вартість палива входить і тара, в якій бажаєте отримати дрова.

Доставка своїми машинами прискорює процес отримання дров вчасно. Ми маємо в автопарку ЗІЛ, КамАЗ, ГАЗель та фуру, тому у вас є можливість замовити до 40 складометрів дров за один раз.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • ми продаємо дрова з усіма сертифікатами якості
  • якщо ви не замовляли кілька порід дров, то ми не робимо домішок м'яких дров до твердих
  • сплатити ви можете переказом коштів на картку, на розрахунковий рахунок, безпечною платою на сайті та готівкою в день отримання товару.

FAQ

Ми доставляємо дрова в Українку власним транспортом відразу після оформлення товару на сайті або у менеджера по телефону.

Ми продаємо найпопулярніші породи дров – граб, сосну, березу, дуб, вільху, акацію, клен та ясен.

У нас кілька форматів дров – колоті – 10-25 см у товщину та 25-40 см у довжину, колоди – 10-50 см у діаметрі та 25-70 см у довжину, метрівки – 10-60 см у діаметрі та 1-4 м завдовжки.

Купити дрова в Українці можна, замовивши їх на сайті або в месенджері, але швидше буде, якщо набрати менеджера за вказаним номером телефону.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..