Дрова Ворзель

Дрова використовуються для опалення виробничих приміщень або приватних будинків, приготування їжі на відкритому вогні. Вони підійдуть для будь-якого вогнища: від великої міської котельні до сільської грубки. Спалювання деревного палива не шкідливе здоров'ю, у ньому немає токсичних речовин. У нашій компанії можна купити дрова у Ворзелі.

Купити дрова у Ворзелі

З цінами на паливо можна ознайомитись на сайті або уточнити у менеджерів компанії. Оплатити продукцію можливо готівковим та безготівковим способом, переказом на банківську картку або онлайн-платежем. Великий вибір дров у Ворзелі представлений у нашому каталозі.

Що ми пропонуємо

У компанії можна замовити дубові, грабові, березові, ясеневі, кленові, вільхові, соснові дрова. Вони представлені у двох основних видах:

  • колоті — дрова, розрубані на дрібні частини за допомогою сокири або спеціального інструменту, мають товщину 10-25 см і довжину 25-50 см;
  • неколоті — метрівки довжиною 1-4 м або чурки з діаметром 10-50 і довжиною 30-70 см.

Поставляються навалом, у складометрах, сітках чи ящиках.

Березові дрова

Березова деревина має щільність вище середньої, що робить її важчою та компактнішою в порівнянні з м'якими породами дерев. Паливо з берези виділяє приємний аромат, довго горить та має тепловіддачу 68%, тому його використовують для камінів та печей.

Дубові дрова

Дубові дрова цінуються як опалення котеджів та приватних будинків. Вони підійдуть для приготування їжі на відкритому вогні. Висока теплотворна здатність дозволяє використовувати менше дров для досягнення потрібної температури, що економічно вигідно.

Вільхові дрова

Дрова з вільхи мають середню теплотворність, але горять яскраво, залишаючи після згоряння мало золи. Це робить вільхові дрова гарним вибором для опалення приміщень та приготування їжі на свіжому повітрі. Їх часто застосовують у харчовій промисловості для копчення.

Кленові дрова

Кленові дрова виділяють приємний солодкуватий аромат, який створює затишну і комфортну атмосферу в приміщенні, має антисептичні властивості, дезінфікує повітря. Клен має високу теплотворну здатність — 1503-2277 ккал/дм3, за рахунок тривалого горіння його можна рідше підкидати в топку. А красива текстура та колір деревини додасть візуального інтересу до будь-якого каміна чи печі. Кленові дрова у Ворзелі купують для всіх опалювальних приладів.

Дрова хвойних порід

Дрова з хвойних порід — відмінне теплоджерело. Їх використання позитивно діє на здоров'я людини. Аромат, що виділяється при спалюванні, знижує рівень стресу, покращує настрій, благотворно впливає на органи дихання і очищує шкіру. А вартість соснових дров дозволяє закупити їх наперед.

Дрова акації

Акація відноситься до твердих листяних порід деревини. Дрова з неї підійдуть для барбекю, мангалу, тандира, розпалу багаття в поході або на пікніку. Висока щільність полін забезпечує економію місця, якщо їх зберігати у невеликих приміщеннях.

Ясеневі дрова

Низький вміст вологи ясена — менше 40%, забезпечує ефективне спалювання та високу теплотворну здатність дров із цього дерева. Вони можуть використовуватися для приготування їжі на відкритому повітрі, печі або на багатті. А приємний деревний аромат допомагає створити затишну атмосферу в будинку.

Грабові дрова

Купити грабові дрова у Ворзелі краще в колотому вигляді, тому що колоти їх вручну важко через високу щільність. Грабові дрова є відмінним джерелом тепла, завдяки високій тепловій потужності, а також здатності горіти повільно та рівномірно. Вони використовуються для копчення риби, м'яса та інших продуктів.

Дрова з яблуні

Яблуневі дрова використовуються для створення багать на відкритому повітрі, наприклад, під час пікніку або походу. Вони також підійдуть для розпалювання каміну або твердопаливного котла. Деревина має приємний фруктовий аромат, який поширюється в приміщенні під час горіння.

Купити машину дров у Ворзелі з доставкою

Купити дрова у Ворзелі можна за допомогою доставки вантажним транспортом нашої компанії: автомобілями на кшталт Газель, Камаз, ЗІЛ або фурами. Замовлення отримуєте день у день або на будь-яку погоджену з менеджером дату.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • У нас є оплата після отримання замовлення.
  • Можливість доставки дров у день оформлення замовлення.
  • Ми не допускаємо наявність домішок порід у замовленні.

FAQ

Доставка здійснюється в день оформлення замовлення або в інший встановлений день ЗІЛами, КАМАЗами або фурами.

Купити дрова у Ворзелі можна в колотому та неколотому вигляді. У нас представлені дубові, вільхові, хвойні та інші породи дров.

У нас можна замовити метрівки — 1-4 м у довжину, колоті дрова — 25-40 см та чурки — 25-70 см.

Зверніться до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонними номерами або залиште заявку онлайн.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..