Дрова Яготин

Дрова для опалення потрібні в кожному будинку, де є твердопаливний прилад, але також їх використовують для приготування їжі на вогні та вугіллі. Купити дрова в Яготині можна для різних цілей та в будь-якій кількості.

Оптом придбати паливо набагато вигідніше, адже весь сезон, а то й кілька, можна не турбуватися про тепло в будинку. А замовити дрова з доставкою ще зручніше, тому що це заощаджує ваш час.

Купити дрова в Яготині

Доставка дров - трудомісткий процес, але за вас це можуть зробити спеціально навчені люди. Купити дрова в Яготині з доставкою найвигідніше у нас, ми завантажуємо та вивантажуємо дрова безкоштовно. За невелику доплату можемо віднести дрова на другий поверх будинку або скласти поліна в сарай.

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо паливну сировину з офіційних лісництв з усіма сертифікатами якості. В асортименті різні породи та розміри порізки дров. У нас є колоті та не колоті дрова вільхи, берези, дуба, ясена, осики, липи, граба, клена та акації.

Березові дрова

Якщо у вас вдома невелика лазня, то березові дрова для вас. Приємний запах від згоряння та тривале тління створять незабутню атмосферу в парилці.

Опалювати березою приватні будинки та адміністративні приміщення також можна, але слід налаштувати механізм тяги в обладнанні, щоб дрова не диміли.

Кора берези розпалюється швидше, ніж сама деревина, тож, якщо трохи кори відстало від поліна – залиште її на розпал.

Дубові дрова

Дрова з дуба підійдуть під усі потреби, пов'язані з паливом. Ними можна повноцінно опалювати великий будинок або просмажити більше 15-17 кг твердого м'яса на вогні з однієї закладки дубових полін.

Дубові колоди купують для виготовлення міцних дерев'яних виробів для декору чи будівельних конструкцій.

Вільхові дрова

Вільху застосовують при копченні продуктів, а також у багатті та каміні. Завдяки її теплотворності в 2022 ккал/дм3 їжа коптиться швидко, а вогонь в каміні прогріває кімнату ефективно.

Вільхові дрова швидко сохнуть після спилу, тому потрібно всього кілька днів, щоб повноцінно користуватися дровами.

Кленові дрова

Дрова з клена застосовують у твердопаливних котлах, печах у піцерії, виробничих буржуйках та відкритих камінах. Клен не коптить, не димить і не іскрить – це безпечна порода для будинку та закладів громадського харчування.

Дрова хвойних порід

Сосна - хвойна порода, що найбільш часто купується. Хвойні насадження у Київській області, смоли у деревині та пористість волокон зробили ціну на соснові дрова низькою та доступною.

Сосна придатна для невеликих приміщень та парилень, де вона швидко нажене температуру за рахунок вигоряння смоли.

Дрова акації

Купити дрова акації в Яготині обирають ті клієнти, які мають проблему зі зберіганням палива або з тягою в опалювальному приладі. За рахунок низької вологості акацієвої деревини вона добре горить у сирому вигляді. Тому її дрова можуть зберігатися на вулиці, накритими від снігу та дощу плівкою.

Ясенові дрова

Ясен не розчарує вас на пікніку після дощу, тому що йому не страшна легка волога. Це сухе дерево від природи і його можна використовувати свіжоспиленим. Повторно ясен вологу не вбирає, але на зиму його краще накрити від опадів непромокаючим матеріалом.

Підходять дрова ясена для шашлику, опалення котеджів та для автоматичних котлів тривалого горіння.

Грабові дрова

Граб – дуже щільне дерево, яке наганяє температуру в топці до найвищих показників на термометрі. Топити грабом можна в приватному секторі в кам'яних печах і бізнес секторі в товстостінних котлах.

З однієї закладки граба в мангал ви отримаєте 18-20 кг м'яса із приємним деревним смаком.

Дрова з яблуні

Яблуня має пікантний фруктовий запах, який передається продуктам при копченні. Щільність яблуневої деревини на 10-15% нижча, ніж у дуба, тому дрова яблуні заощаджують місце в дровітні.

Купити машину дров у Яготині з доставкою

Щоб купити дрова в Яготині з доставкою, потрібно вказати це при оформленні замовлення або сказати менеджеру по телефону. Ми доставляємо дрова особистим транспортом – ЗІЛ, КАМАЗ, ГАЗель та фура, тому вам буде вигідно купити від 2 до 40 складометрів дров.

Також у нас є оптові закупівлі або регулярні постачання дров у вибрані вами дати місяця чи тижня.

Чому варто замовити дрова в нашій компанії

  • ми не обманюємо наших клієнтів з метою нажитися на них, а дбаємо про свою репутацію, тому обсяг дров точний, а порода відповідає зазначеній у заявці
  • наша ГАЗель призначена для дрібних закупівель, тому ви можете купити від 1 кубометра дров на пробу
  • у нас можливо оплатити дрова, не виходячи з дому, а можна віддати гроші при отриманні товару.

FAQ

Ми доставляємо дрова в Яготин власним транспортом. У нас є чотири види вантажних машин. Ви отримаєте паливо в день замовлення.

Ми продаємо найпопулярніші породи дров – вільху, дуб, березу, граб, акацію, клен та ясен. Також є липа та тополя за нижчою ціною.

Порізка дров: метрівки – на 1-4 м, чурки – на 25-70 см і колоті дрова – на 25-40 см. Покол дров на поліна завтовшки 15-25 см. Діаметр колод буває від 10 см до 50 см.

Купити дрова у Яготині у нас просто – під кожною породою дров є кнопка «купити», вона вас перекидає на бланк замовлення, де ви оформляєте заявку. У день підтвердження заявки дрова везуть вам.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..