Пелети

Паливні пелети – це гранули з деревини або інших матеріалів діаметром 6 мм або 8 мм для опалення та інших цілей. Пелети відомі багатьом власникам паливного обладнання та всім господарям автоматичних пелетних котлів. Пелети мають ряд переваг перед іншими видами палива:

 • Це компактне паливо, пелети займають мало місця і зручні для транспортування.
 • Наші пелети не мають у складі хімічних домішок, тому вони відповідають європейським стандартам.
 • Зольність пелет нижче, ніж, наприклад, торф'яних брикетів у 20-50 разів.
 • Тепловіддача більша втричі, ніж у дров.
 • Це зручний вид палива, який завдяки своїм дрібним розмірам має хороші сипучі якості і його зручно використовувати в котлах з автоматичною подачею палива.
 • Ціна на паливні пелети нижча, ніж на вугілля.
 • Чистота біля топки дозволяє мати вільний час замість прибирання.

Купити паливні пелети

Купити паливні пелети можна у нас, ми є виробниками цього продукту, тому знаємо про нього все.

Пелети бувають деревні - з сосни або з дуба, і з вторинної сировини - з соломи або з лушпиння соняшника. Кожен із цих видів має свої характеристики та показання.

Відповідно до європейського стандарту деревні пелети поділяються на три класи якості. Тому при виборі пелет важливо розуміти, який саме клас вам потрібен.

Клас пелет
Щільність, кг/м3
Зольність, %
Вологість, %
Теплотворність, кВт.ч/кг
А1
600-750
≤0,70
≤10,0
≥4,6
А2
600-750
≤1,2
≤10,0
≥4,6
В
600-750
≤2
≤ 10,0
≥ 4,6
 • Клас А1 виготовляється з суцільних колод, які подрібнюються та гранулюються, або із дуже мілкої тирси, яка залишається в результаті розпилювання колод на дошки. Коштують вони дорожче за інші, але й горять такі пелети краще.
 • Клас А2 виготовляється з колод і обрізків з пилорами. Золи від пелет другого класу трохи більше.
 • Клас В виробляється з деревини з відносно великим складом кори. Але в жодному класі не повинно бути хімічних добавок – клею чи фарби.
 • Агропелети мають показники залежно від матеріалу виготовлення. Їх використовують частіше поза житловими приміщеннями через специфічний запах, але через низьку вартість їх вигідно купити оптом на весь сезон або два. До складу агропелет входять різні матеріали рослинного походження, залишки від виробництв.

Ціна на паливні пелети залежить від їхнього класу та матеріалу виготовлення. Набагато вигідніше купити пелети наперед, щоб сплатити за доставку один раз.

Які паливні пелети купити в Києві

Щоб вибрати пелети для своїх цілей, потрібно знати, які властивості має кожен вид.

Вид паливних пелет
Теплотворність, кВт.ч/кг
Вологість, %
Насипна щільність, кг/м3
Зольність, %
Дубові пелети
≥5
≤10,0
700-800
в залежності від класу
Соснові пелети
≥4,6
≤10,0
600-750
в залежності від класу
Пелети із лушпиння соняшника
≥5
≤10,0
550-650
≤4
Пелети із соломи
≥4
≤10,0
550-600
≤10

Пелети із дуба

Купити паливні дубові пелети у Києві вигідно в автоматизовані котли для домашнього та виробничого опалення, для використання у пелетних камінах та у грилях-коптильнях для м'яса. Завдяки високій теплотворності – 5 кВт.год/кг та довготривалому горінню, дубові пелети вигідно використовувати у твердопаливних котлах на дачі, у приватному будинку чи котеджі.

Пелети із сосни

Соснові пелети - найпоширеніший вид паливних пелет. Їх активно використовують у всьому світі для опалення приватних будинків, адміністративних будівель та навіть невеликих ТЕЦ. Опалювати пелетами з сосни вигідно, адже їх вартість набагато нижча за інші види палива.

Пелети з лушпиння соняшника

Купити паливні пелети з лушпиння соняшника в Україні зручно для великих компаній, які опалюють цехи, склади та інші приміщення пелетними котлами. Це дешеве паливо економить кошти підприємства завдяки своїм характеристикам – теплотворність 5 кВт/год, зольність – до 4%.

Пелети із соломи

Солом'яні пелети підійдуть не усюди, де є обладнання під опалення пелетами. Теплотворність соломи трохи нижче від інших видів пелет, тому, щоб нагріти приміщення, її потрібно більше, але паливо з неї дешевше. Також варто бути готовими до великої кількості золі після згоряння таких пелет.

Переваги покупки у нас

У нас є багато постійних клієнтів, які задоволені співпрацею з нашою компанією і залишили позитивні відгуки про наші паливні пелети, і ось чому:

 • ми завжди привозимо точний обсяг - вам буде доставлено точно стільки паливних пелет, за скільки замовили
 • доставляємо паливо в день замовлення, але, якщо вам зручніше в інший день – скажіть про це нашому менеджеру під час підтвердження замовлення
 • співпрацюємо тільки з легальними постачальниками деревини та інших матеріалів, тому сировина у нас екологічно чиста, а сертифікати якості завжди в наявності
 • купуючи паливні пелети у нас, ви можете оплатити на картку банку, безпечною оплатою на сайті, безготівковим розрахунком та готівкою після отримання товару
 • наші менеджери якісно проконсультують вас по телефону щодо пелет

Як ми виготовляємо паливні пелети

Для виробництва палива ми заготовляємо сировину - те, з чого роблять пелети: тирсу з дуба або сосни, солому або лушпиння соняшника. Якщо це пелети класу А1, то сировиною для них є цільні стовбури дерев. Сортуємо та видаляємо домішки, якщо ця сировина для преміум-класу – листя, кору та не деревні матеріали рослинного походження.

Подрібнення

Вся сировина подрібнюється в дробарці до отримання трісок дрібної фракції. Якщо це солома або лушпиння соняшника, то їх подрібнюють до дрібних крупинок або майже до борошна.

Сушіння

Після подрібнення сировину просушують у сушильному барабані, продуваючи гарячим повітрям. Оптимальна вологість для паливних пелет становить не більше 10%.

Гранулювання

Однорідну масу з деревини або соломи поставляють в екструдер, тобто гранулятор, звідки видавлюються пелети у вигляді циліндрів діаметром 6 або 8 мм.

Фасування

Після гранулювання та охолодження пелети фасуються або в мішки по 15 кг, або в біг-беги по 1 тонні. Такий обсяг зручно транспортувати на велику відстань, а також вигідно купити паливні пелети на весь сезон опалення.

Як правильно вибрати паливні пелети

Пелети вибирають, виходячи з того, для якого призначення ви купуєте це паливо. Пелети замовляють для опалення будинку, виробництва, лазні чи сауни, спеціальних камінів і навіть для грилю.

Для лазні

Зазвичай банні котли не пристосовані під пелети, тому для того, щоб розтопити пелетами лазню, потрібно використовувати спеціальні котли або придумати, як зробити так, щоб пелети не просипалися через колосникові грати. Також важливою умовою є хороша тяга повітря.

Для шашлику

Шашлик безпечно готувати на деревних пелетах, адже лушпиння соняшника має специфічний запах і для приготування страв не годиться. Найчастіше вибирають дубові паливні пелети, хоча соснові гранули не мають хвойних смол, як соснові дрова, і також придатні для приготування м'яса. Зазвичай пелети використовуються для приготування їжі лише в спеціальних грилях.

Для каміна

У пелетний камін можна покласти деревні пелети обох порід дерев – сосна та дуб. Тривалість горіння однієї закладки – до 4-6 годин, тоді як дров – до 2-4 годин. Заклавши один раз пелети в камін, ви отримаєте тепло в кімнаті і тривалий жар, приємний для ока. Золу вибирають з каміна і посипають нею квіти та рослини в саду та на городі.

Для пічки

У середньому на 1 м2 приміщення йде 10 кг пелет на місяць, відповідно, якщо у вас будинок 50 квадратів, то на місяць потрібно 500 кг, а на 5 місяців опалювального сезону - 2500 кг деревних пелет. Купити паливні пелети у біг-бегах по 1 тонні вигідно у нас – ми розвантажимо паливо у вас вдома безкоштовно.

Для котла

Для автоматизованих пелетних котлів пелети підходять ідеально, тому ви можете замовляти як 6-міліметрові, так і 8-міліметрові пелети, в залежності від паспортних вимог вашого пелетного котла. Використовують пелети, як для опалення приватних будинків, так і для виробничих підприємств.

Щоб замовити пелети для котла, варто лише набрати нашого менеджера за номером телефону, вказаним на сайті – ми привеземо паливо у приватний сектор чи сектор бізнес у день дзвінка.

Для опалення

Використовувати пелети для опалення зручно, адже завантаживши один раз дрібне паливо в котел, ви можете не підходити до нього цілу добу. Залежно від розмірів паливної камери обладнання пелети горять від 4 до 7 годин безперервно. А у великих бункерних котлах - до тижня.

Як замовити паливні пелети в Києві та області.

Купити паливні пелети у нас можна через сайт, по телефону або приїхавши до нашого складу. Ви можете залишити заявку на сайті, заповнивши всі потрібні графи, також можна залишити свій номер телефону, і ми вам передзвонимо. А ще можете самостійно набрати менеджера, і він розповість, які пелети краще підійдуть для вашого обладнання, скільки вони коштують і розрахує вартість доставки.

Купити паливні пелети з доставкою по всій Київській області

Паливні пелети можна купити в нашій компанії, адже у нас є послуга доставки по Києву та Київській області. Ви, звичайно, можете забрати пелети самовивозом, але також можете скористатися нашими послугами доставки. Ми маємо в арсеналі спеціальну техніку, яка вивантажує піддони з паливом. У нас для цього є власні машини із гідробортом або з краном-маніпулятором.

ДОСТАВКА ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вартість

Боярка, Іванків, Нове, Забір'я, Юрівка, Тарасівка

від 500 грн.

Вишневе, Крюківщина, Гатне, Малютянка

від 700 грн.

Чабани, Забір'я, Жорнівка, Білогородка, Шевченкове, Софіївська Борщагівка, Новосілки, Мархалівка, Глеваха

від 800 грн.

Віта-Поштова, Княжичі, Бобриця, Гнатівка, Петропалвівська Борщагівка, Гореничі, Хотів, Лісники, Іванковичі

від 900 грн.

Коцюбинське, Мила, Стоянка, Мрія, Ходосівка, Музичі, Неграші, Шпитьки, Васильків, Крушинка, Рославичі, Калинівка, Данилівка, Кожухівка, Здоровка

від 1000 грн.

Пуща-Водиця, Дмитрівка, Лісове, Ірпінь, Діброва, Погреби, Гвоздів, Велика Бугаївка, Велика Салтанівка

від 1100 грн.

Горенка, Бузова, Буча, Колонщина, Барахти, Митниця, Підгірці, Козин, Нові Безрадичі, Славутич

від 1200 грн.

Мощун, Ворзель, Гостомель, Кодаки, Тростинка, Велика Вільшанка, Вишгород, Бишів, Озерна, Вільшанка

від 1300 грн.

Немішаєве, Микуличи, Осещина, Бровари, Проліски

від 1400 грн.

Обухів, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Зазим'я, Гора, Щасливе, Гнідин, Вишеньки

від 1500 грн.

Бабинці, Яцьки, Українка, Григорівка, Трипілля, Хотянівка, Томашівка, Требухів, Пухівка

від 1800 грн.

Макарів, Бородянка, Саливонки, Лютіж, Демидів, Лебедівка, Бориспіль, Велика Олександрівка, Чубинське, Проців

від 1900 грн.

Дружня, Устимівка, Пологи, Витачів, Димер, Вискша Дубечня, Біла Церква, Вороньків, Богданівка, Велика Димерка, Зоря, Гоголів, Проців

від 2000-2100 грн.

Майданівка, Кагарлик, Ровжі, Сулимівка, Городище

від 2400-2500 грн.

Наш транспорт

Ми доставляємо паливо своїм транспортом:

 • ГАЗель – може вмістити до 2 тонн
 • Машина з краном-маніпулятором – поміщається 6-12 тонн
 • Фура – ​​для оптових закупівель, до 22 тонн

Купуючи пелети для опалення оптом, ви заощаджуєте кошти, адже від 1 фури палива у нас є знижки. Якщо ви хочете придбати невелику кількість пелет, то ми відправимо до вас меншу машину, щоб ви не платили за великий транспорт і не наймали самі, витрачаючи набагато більше коштів.

Куди ми доставляємо

Ми доставляємо паливні пелети по всіх районах Києва та області. Доставка у день оформлення заявки можлива, якщо ви зробили замовлення у першій половині дня. У випадку, якщо ви замовили пелети надвечір, до вас вони приїдуть наступного дня. Розрахувати точну вартість доставки вам допоможе наш менеджер.


Зона 1
 
- від 1200 грн
Зона 2
 
- від 1500 грн
Зона 3
 
- від 2000грн
Зона 4
 
- від 2800грн
Зона 5
 
- від 3800грн
Зона 6
 
- від 4500грн

FAQ

Купити паливні пелети ви можете за телефоном, у месенджерах та через сайт, або, залишивши заявку під будь-яким видом пелет.

Вартість доставки залежить від обсягу палива та відстані від вашої адреси до нашого складу. Допомогти розрахувати вартість доставки вам допоможе наш менеджер.

Пелети для опалення виготовляють в основному із сосни, а також із дуба та залишків маслобійного виробництва чи сільського господарства.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..