Дубовий брус

Дубові матеріали цінуються за міцність та твердість. Вони служать оптимальним видом сировини для проведення таких робіт, де є необхідними високі властивості дерева, його стійкість до впливів зовнішнього середовища. Велике дерево яке може зростати сотні років належить до твердолистяної породи. Матеріали з нього мають високу зносостійкість та доступні українському споживачеві, хоча й відносяться до елітних категорій.

Щоб покупці мали змогу придбати брус дубовий Київ, та використовувати його за призначенням, пиломатеріал проходить обробку. Це складний процес, який потребує уваги та знання технологій. Все тому, що вибаглива порода має високу щільність. Сировина отримала широке розповсюдження завдяки своїй універсальності. Важко найти інший такий матеріал, який використовується у меблевому виробництві, на будівництві, для виготовлення столярних виробів.

Де застосовується брус сухий дубовий?

Різноманітні вироби, оснащення інтер’єрів, стилізація приміщень, де головну роль відіграє дерево, мають безліч переваг. По-перше, це естетично привабливо, особливо коли матеріал має природний візерунок. По-друге, це екологічно чиста сировина, у структурі якої немає шкідливих для організму речовин. І по третє, будівництво з дуба це практично, та вигідно з точки зору економії, оскільки такий виріб може прослужити досить довго.

Красиве, фактурне дерево має коричневий колір різних відтінків, що залежить від його віку та місця зростання. Воно підходить для будівництва, створення екстер’єру та інтер’єру, оздоблення приміщень. Брус дубовий 1 сорт використовують в багатьох сферах професійної діяльності, та в побуті. Його можна експлуатувати на відкритому повітрі, у приміщенні та біля водоймищ.

  • Зведення паль, причалів та мостів, у місцях, де дереву доведеться контактувати з водою. З дубового матеріалу будуються конструкції, які встановлюють на воді. При цьому, вироби з дуба знаходячись у вологому ґрунті не тріскатимуться та руйнуватимуться, залишаючись твердими та міцними.
  • Виготовлення віконних рам, дверей, колон, сходів, столів та стільців, шаф, диванів та інших предметів меблі.
  • Влаштування терас, каркасів, огорож, садових меблів.
  • Застосовується деревина в якості декору, при оздобленні приміщення, надаючи йому більш затишку та тепла.

Брус дубовий: ціна та характеристики

Дуб є місцевою породою дерева, дефіциту якого не спостерігається. Тому завжди можна придбати необхідну кількість пиломатеріалу по розумній ціні. Сировина характеризується високими фізичними та практичними властивостями.

  • Стійкість до шкідників, цвілі та грибків. Навіть довгий час контактуючи з вологою, дуб не гниє, а стає ще міцніше.
  • Еластичність при високій щільності.
  • Довговічність.
  • Легкість обробки та універсальність.

Купити дубовий брус Київська область, не займаючись довгими пошуками потрібної кількості та якості матеріалу, ви можете на сайті нашої компанії. Ми давно займаємось реалізацією виробів з деревини, та пропонуємо великий асортимент товару. Матеріал має чистоту розпилу, рівні геометричні форми, різні розміри, які вибирають в залежності від цілей застосування. У нас ви купуєте якісний товар без націнок, по адекватній вартості.

У каталозі можна ознайомитися з варіантами дощок, зробити самостійний вибір або скористатись порадами наших фахівців. У будь-якому випадку ви придбаєте дубовий брус найвищої якості без сучків, тріщин та інших дефектів, які знижають цінність матеріалу. Ми пропонуємо мінімальний термін виконання замовлення, та здійснюємо транспортування пиломатеріалу.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..