Сосновий брус

На будівництві використовуються різні види пиломатеріалів, для виготовлення яких застосовується дерев’яний стовбур. Широка заготівля розпилюється, щоб була змога отримати бруси правильної геометричної форми. У вигляді сировини переважно застосовуються хвойні породи дерева, а саме – сосна, яка вважається практичним та надійним, високоякісним будматеріалом. Оскільки на території нашої країни хвойні дерева виростають досить щільно, на брус сосновий струганий ціна встановлена в доступних межах. Сосна належить до популярних матеріалів, сфера використання яких не обмежується тільки будівництвом.

 • Кріплення конструкцій, фундаментів та траншей.
 • Виробництво меблів.
 • Столярне виробництво.
 • Внутрішні роботи для оздоблення інтер’єру.
 • Зведення заміських будівель, бань та сараїв.
 • Виготовлення покрівельних систем.
 • Створення перекриттів та опалубки.
 • Виготовлення альтанок, поручнів та сходів.

Переваги природної сировини в її екологічній безпеці, універсальності та надійності. Вироби з деревини ніколи не втратять своєї актуальності. Вони міцні, мають довготривалий термін експлуатації, невибагливі у використанні.

Як вибрати брус сосновий сухий?

Отримання правильного брусу, який після обробки не втратить, а лише набуде необхідних фізичних та технологічних властивостей, залежить від проведення сушки. Пиломатеріал вважається якісним, завдяки сушінню з дотриманням усіх технологій. Цей процес значно зменшує вразливість сировини до гниття, появи плісняви та тріщин. Також сушка впливає на зростання теплоізоляційних властивостей. Якісний натуральний матеріал, якщо купити брус сосновий Київ можна використовувати у різних ремонтних, будівельних роботах, у меблевій промисловості та побуті. Товщина та ширина бруса повинні бути не менш 100мм.

Існує декілька видів пиломатеріалу, вибір яких залежить від цілей використання.

Двокантний брус обробляється с двох поздовжніх сторін. Трикантний – з трьох, та чотирикантний – з чотирьох. Є ще калібрований брус, який оброблений до потрібних розмірів. Класифікується сировина на профільовані, оциліндровані та клеєні бруси. Кожний клас підходить для проведення певних процесів.

 • Купити сосновий брус зимової порізки профільований рекомендується для зведення заміського будинку. Завдяки особливій формі матеріалу будівництво піде жвавіше та легше, оскільки складати бруси можна як деталі конструктору.
 • Оциліндрований брус годиться для будівлі дач, котеджів, бань, альтанок.
 • Клеєний брус підходить для будівництва будь-яких конструкцій.

Де купити брус сосновий в Києві

Пиломатеріали повинні відповідати нормам якості, та мати низький процент вологості. Якщо ви вагаєтесь, як вибрати потрібний матеріал, щоб його вартість відповідала якості, віддавайте перевагу перевіреним та досвідченим продавцям. В нашій компанії ви знайдете все, що потрібно для будівництва, ремонту та столярних робіт. З брусів можна виготовляти паркети, плінтуси, дверні та віконні конструкції, фільонки, лиштву, тару, покрівлі, елементи зовнішнього та внутрішнього оздоблення.

На брус сосновий ціна Київська область буде досить низька, що зовсім не означає погану якість. Ми продаємо пиломатеріал зі складу без націнок, що дуже вигідно для наших клієнтів. Компанія пропонує зручні умови співпраці, дає можливість отримати консультацію менеджерів, які допоможуть обрати різновид матеріалу, його розміри та необхідну кількість. Заготівлі певної довжини будуть доставлені на адресу покупця після обробки замовлення, що відбувається дуже швидко.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..