Брус дерев'яний 50х50

Поява нових видів будівельного матеріалу ніяк не вплинуло на популярність деревини, використання якої залишається актуальною. Вироби з дерева застосовують майже на усіх етапах будівництва, при проведенні зовнішніх та внутрішніх робіт по оздоблюванню та монтажу конструкцій. Затребуваність такого пиломатеріалу, як дерев'яний брус із дуба 50х50 пояснюється його екологічністю, відсутністю шкідливих речовин. Готовий виріб не потребує додаткової обробки. Придбавши його можна відразу приступати до роботи. Попит на сировину пояснюється її характеристиками.

  • Міцніть та довговічність. Споруди з брусків зможуть витримувати будь-які навантаження.
  • Функціональність та практичність. Панелі з деревини можна використовувати для проведення широкого спектра робіт. З них зводять конструкції житлових приміщень, господарчих споруд, альтанок та перекриттів. Вважають за потрібне брус дерев'яний 50х50 купити Київ для виготовлення сходів, віконних та дверних отворів, різних видів меблі. Його використовують для кріплення траншей, несучих елементів, балок та каркасів, у столярному виробництві.
  • Ідеальна геометрична форма, що дає змогу не залишати щілин при приляганні брусків.
  • Стійкість до гниття, пошкоджень та паразитів.

Різновиди та вартість дерев'яного бруса 50х50

Виготовляється пиломатеріал з колоди, яка з чотирьох сторін розпилюється та проходить шліфування. Сировиною стає стовбур сосни або дуба з прямокутним або квадратним перетином. Щоб зменшити вразливість деревини до появи гниття або тріщин, використовується технологія сушіння. Після такої обробки зразок набуває кращих експлуатаційних властивостей. На брус дерев'яний 50х50 ціна в Київській області залежить від його різновиду. При відсутності дефектів планка буде мати більш естетичний вигляд, що дозволить застосовувати її в якості декору, для оздоблення приміщень. Вибір виду матеріалу, який має конкретні механічні параметри, залежить від цілі його використання.

  • Стругана планка завдяки правильної форми використовується для зведення об’єктів, які потребують максимальної точності та щільності прилягання. Матеріал застосовують також у виробництві меблів, для декоративного оформлення інтер’єру. Взагалі, деревина в оселі створює затишну та сприятливу атмосферу. З брусків будують дахи, підлоги, заміські будинки та дачі. В домах, зроблених з дерева завжди буде тепло та комфортно.
  • Рішення купити дерев'яний брус 50х50 Київ в обрізному вигляді виникає, коли потрібно мати для будівництва якісний та міцний матеріал. Обтесана колода стає головним будматеріалом при зведенні опорних конструкцій, стін, балок перекриття.

Як купити дерев'яний брус 50х50 від виробника Київ?

Якість матеріалу, який застосовується у будівельних чи оздоблювальних роботах, впливає на експлуатаційні показники конструкцій. Якщо ви бажаєте довгі роки насолоджуватися функціональністю та привабливістю споруди, купуйте сировину у надійного постачальника. А якщо не хочете переплачувати за товар, звертайтесь до нашої компанії, яка є не тільки перевіреним реалізатором, але й сумлінним виробником. Щоб замовити дерев'яний брус 50х50 з доставкою Київ потрібно звернутися на сайт магазину. Ознайомитися з варіантами товару можна в електронному каталозі. Після вибору зразку та його кількості, можна оформити замовлення. Менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі, домовитися про термін постачання. Ми пропонуємо зручні варіанти оплати, своєчасну доставку товару на об’єкт з можливістю його розвантаження.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..