Декоративна кора та щепа

Відповіді на найпоширеніші питання про декоративну кору

  1. З якою метою використовується декоративна кора дерева?
Такий пиломатеріал відноситься до екологічно чистих видів сировини. У ньому немає хімічних добавок. За його допомогою досягається багато важливих цілей:
  • підвищуються естетичні характеристики території;
  • дезінфікується повітря;
  • спрощується прибирання простору.
Також варто відзначити, що якщо купити декоративну кору дерев'яну для використання на присадибній ділянці, то під нею формується мікроклімат, який є сприятливим для дощових черв'яків, що підсилює насичення повітрям, родючість і структуру ґрунту. Шар у 50-80 мм здатний запобігти заселенню в ґрунті хрущів, які завдають серйозної шкоди рослинам. Ще багатьох цікавить декоративна кора, купити в Україні яку досить просто у тих регіонах країни, де мають місце часті та тривалі дощі. Кора захищає землю від зайвої вологи, а в посушливі періоди – не допускає активного випаровування рідини. Крім того, вона не дає рослинам розмиватися водними потоками і забруднюватися бризками, що летять.
  1. Як використовується декоративна кора крупна в ландшафтному дизайні?
Відмінно підходить для декорування міксбордерів, садів, розаріїв, різноманітних композицій та інсталяцій. Вона здатна оригінально їх перетворити, освіжити, покращити. Особливо ефектно виглядає, коли її використовують навколо кущів та стовбурів дерев, де вона може перебувати 2-5 років. Ще вона класно виглядає, коли нею посипають садові доріжки, завдяки чому буде мінімізовано забруднення ділянки. З цих причин нерідко потрібна декоративна кора в Київ, Ірпінь, Бучу, Білу Церкву, Гостомель, Бровари, Яготин, Васильків та інші точки області.
  1. Яке практичне застосування цього засобу?
Наприклад, використання соснової кори сприяє розведенню хвойних, вересових та рододендронових культур, тому що в її складі знаходиться грибна мікориза, завдяки якій рослини краще розвиваються. Власникам рослин з поверхневою кореневою системою також потрібна кора декоративна (ціна її, якраз, підходяща). Мульчування дозволяє уникнути розпушування, що негативно впливає на них. У випадку з ягідними чагарниками, то така процедура збільшує їх врожайність, опір негативним факторам зовнішнього середовища, прискорює плодоношення на 1-2 тижні. Є джерелом макро- та мікроелементів, фільтрує та знешкоджує небезпечні елементи, які надходять разом з водою, але допускає корисні, такі як калій (K) та магній (Mg). У центральних регіонах України систематично потрібна декоративна кора, купити Київська область яку намагається регулярно, оскільки в поєднанні з компостом вона показує відмінні результати мульчування троянд та інших багаторічників. Завдяки таким діям покращується структура ґрунту та підтримується необхідний рівень вологості, що відчутно знижує витрати на догляд. Також кора актуальна для любителів кімнатних рослин, тому вона не допускає появи в них різних комах, що живуть у ґрунті, а також ґрунтових нематод.
  1. Чи актуальна для ландшафтного дизайну тріска декоративна купити в Київ?
Використовуючи різні колірні варіанти тріски, можна одержувати різноманітні композиції. Вона дозволяє візуально поєднати зовсім різні компоненти ландшафтного оформлення як рослинного, так і архітектурного плану або, навпаки, зробити окремі зони. Даний матеріал здатний підкреслювати, посилювати ефект та згладжувати колірні рішення, залежно від поставлених завдань. Наприклад, коричнева і зелена тріски застосовуються для більш натуральних та класичних декорів, а якщо потрібно природність розбавити яскравістю, то можна використовувати жовті, червоні, сині гармонії.
Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..