Кора соснова

СОСНОВА КОРА: ОСОБЛИВОСТІ ТА СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ

Деревна кора має безліч варіантів застосування, які добре були відомі ще нашим предкам. Основними на сьогодні є мульчування і декор. Хоча, наприклад, в країнах Скандинавії з соснової кори навіть печуть хліб. 

Саме соснова кора набула найбільшого поширення, тому що вона найбільш затребувана. Якщо ви купуєте дрова не колоті або горбиль, то кору можна настругати самостійно. Проте у такий спосіб доцільно добувати лише невелику кількість матеріалу. Не забувайте, що його доведеться потім ще подрібнити до необхідного розміру, що робити вручну - не найпростіше завдання. Набагато зручніше придбати цей продукт з пилорами, деревообробного цеху або столярного виробництва.  

КОРА ДЛЯ МУЛЬЧУВАННЯ: КУПИТИ ДЛЯ САДУ ТА ГОРОДУ

Ми вже більше 10 років виробляємо пиломатеріали в Києві і в числі інших продуктів пропонуємо купити кору для декору, мульчування і інших цілей. Деякі дизайнери успішно впроваджують цей матеріал навіть в інтер'єр (оформлення стін, живих куточків). В наявності є різні фракції: від найбільш затребуваної - 1-3 см до великих - 8-12 см. Матеріал розфасований в мішки по 50 л: однієї упаковки достатньо для мульчування приблизно 1 м2 насаджень. 

Кора для мульчування, купити яку можна на нашому підприємстві, екологічно чистий і корисний для грунту продукт, який виконує відразу кілька функцій:

  • захищає клумби від бур'янів, розмиву грунту, швидкого випаровування вологи, равликів і слимаків;
  • протистоїть появі грибкових захворювань;
  • захищає плоди рослини від забруднення;
  • підвищує родючість насаджень;
  • оберігає поверхневий шар від промерзання і перегріву кореневищ сонячними променями. 

Також кора соснова покращує хімічні і фізичні властивості грунту, оскільки активізує діяльність корисних мікроорганізмів. Таке покриття використовується для клумби, городу та навіть теплиць. Мульча з кори незамінна, як база для вирощування грибів глив, є основною складовою субстрату для орхідей. Також її використовують у вольєрах для домашніх вихованців - вона не тільки скорочує час на прибирання, але і дезинфікує повітря, усуває неприємні запахи. 

У цих же цілях багато хто використовує деревинну тріску. Однак варто враховувати, що мульча з хвойних менше закислює грунт, ніж деревина. Але якщо стан грунту або ваші квіти вимагають істотного підвищення кислотності - купити щепу в Києві та Київській області можна тут.

Згодом деревна мульча перегниває і перетворюється в не менш поживний для рослин гумус. Час перегнивання залежить від фракції і становить від 3 до 5 років. 

купити кору для декору

Купити кору для декору: варіанти використання

Таке природне добриво також прикрашає сад, наповнює його легким ароматом соснового лісу. Використовується кора для декору клумб, оформлення садових доріжок, майданчиків навколо дерев. Її можна застосовувати, як в природному вигляді, так і фарбувати в різні відтінки спеціальними пігментами для створення більш складних композицій. При всіх своїх достоїнствах така прикраса території не сильно витратна і досить довговічна: верхній шар оновлюється раз в 2-4 роки.  

Кору дерева купити можна і для покриття дитячих майданчиків. Вона приємно пружинить під ногами, швидко сохне після дощу, захищає від травм при падінні, не вносить занози, містить корисні для дихальної системи фітонциди. Нерідко її використовують для обрамлення пісочниці, що захищає газон або навколишню територію від рознесення піску.   

Кору соснову купити в Києві можна також в садових магазинах, проте наші ціни приємно здивують вас своєю доступністю. Щоб уточнити наявність або замовити декоративну кору потрібної вам фракції - телефонуйте нашим менеджерам.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..