Щепа фарбована

Кольорова щепа для клумб може доповнити та прикрасити будь-яку прибудинкову зону, а також території відпочинку та різних розважальних закладів. Серед величезної кількості різноманітних методів ландшафтного дизайну, окреме місце займає саме дана декоративна деревина. Вона відкриває можливість додати пейзажу затишку та оригінальності. А ще у цього матеріалу є корисні властивості. Вибір кольорів дає можливість зробити повністю унікальне ландшафтне оформлення. Вам потрібен такий матеріал в невеликих чи оптових обсягах? Компанія DROVA-KIEV здатна Вас повністю забезпечити в будь-якому об’ємі за вигідними цінами.

Фарбована щепа купити Київська область: які переваги

Як показує практика, не кожен садівник знає, чим корисна для ґрунту така подрібнена деревина. Перерахуємо деякі плюси:

  • Підтримує оптимальну температуру землі: тримає прохолоду у літні дні та не дає повністю промерзати у зимні. Ще вона захищає від різких температурних стрибків.
  • Використання, хоч і як декоративний матеріал, але допомагає не допустити поширення шкідливих комах та кротів.
  • Якщо ділянка знаходиться поблизу автомагістралі або промзони, то щепка здатна значно захистити ґрунт, поглинаючи небезпечні сполуки. Згодом забруднений шар деревини оновлюється іншим.
  • Кольорова щепа для саду не дає розростатися бур'янам.
  • Під таким насипом земля не втрачає пухкості, тому немає потреби її регулярно розпушувати. Також завдяки її властивостям ґрунт покращується, стає більш родючим.

Якщо поставлена мета зробити ландшафтне оформлення цікавим та оригінальним, щоб було дійсно красиво, і при цьому земля не страждала, а оздоровлювалася, то радимо замислитися над придбанням такого виду деревообробки. За допомогою нашого сайту Ви можете не тільки ознайомитися з асортиментом і замовити товар, але й проконсультуватись у нашого співробітника, який кваліфіковано дасть відповіді на всі Ваші питання.

Купити кольорову щепу в Києві та області з доставкою

Бажаєте, щоб Ваша клумба, садок, вазон чи інше завжди відрізнялися оригінальністю, і при цьому приваблювали своєю природністю, відчувався затишок? Чимало актуальних сьогодні дизайнерів у сфері ландшафтного мистецтва рекомендують використовувати для цього саме фарбоване дроблене дерево. Наявні на наших віртуальних і реальних полицях варіанти такої деревини оригінально покращать територію та втілять у життя Ваші ідеї. Ще один важливий момент використання цього матеріалу є його повна екологічність. Також він пофарбований виключно натуральними барвниками. Відповідно, ґрунту, рослинам, деревам, людям, тваринам нічого не загрожує.

Люди прагнуть в нас заказати та купити фарбовану щепу в Київ, Бориспіль, Ірпінь, Білу Церкву, Фастів, Обухів і в багато інших населених пунктів регіону не тільки для використання в оформленні присадибних ділянок, зон відпочинку, закладів, парків тощо. Але й для дитячих майданчиків. Зовсім маленьким та дітям шкільного віку сподобається грати у місці, де є така незвичайна краса. А оздоровлюючі властивості цього матеріалу підуть їм на користь. Роздроблена і пофарбована деревина чудово виглядає не тільки влітку, але й в осінньо-весняну пору року. Використовуючи різні кольори таких виробів, Ви можете створювати цікаві та незвичайні контрасти.

В нас і за такий товар, як щепа декоративна кольорова ціна доступна, і за доставку по всій Київський області. Це пов'язано з тим, що ми самостійно виробляємо, продаємо та доставляємо нашу продукцію. Тобто нам не потрібні посередники, а значить, немає додаткових накруток вартості. Працюємо в деревопереробному бізнесі більше 10 років.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..