Дошка необрізна

ДОШКА НЕОБРІЗНА – НЕДОРОГИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ДЕКОРУ

Необрізна дошка - це пиломатеріал неправильного прямокутного перерізу з двома пропиляними сторонами. Дошкою вважається довга заготовка з товщиною до 10 см і шириною до 20 см. Її отримують з поздовжньо розпиляних колод. Бічні грані дошки обрізної не пропиляні, через що на них залишається кора.

Якщо вам потрібна дошка соснова необрізна, залиште заявку на сайті. Ми пропонуємо добірні дошки від виробника і доставляємо їх по всій Київській області.

необрізна дошка

НЕОБРІЗНА ДОШКА: ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розрізняють столярну, будівельну та парканну дошку. Перша має рівнішу форму та менше сучків і викривлених волокон. Вимоги до будівельних дощок менш суворі, тому вад дещо більше, а на таку необрізну дошку ціна нижче. Парканна дошка, очевидно, підходить лише для побудови парканів та інших простих конструкцій через її нерівну форму і безліч сучків, які знижують міцність заготовки.

Стандартна довжина дошки необрізної 4,5 і 6 м. Товщина варіюється від 20 до 100 мм, а максимальна ширина становить 200 мм. При цьому ширина різна для кожної дошки через те, що крайки не пропилен.

У нашій компанії ви можете замовити будь-яку довжину і товщину дошки необрізної з сосни. Ціна відповідає ринковим в Україні незалежно від розмірів дощок.

ДЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ НЕОБРІЗНА ДОШКА?

Необрізна дошка необхідна на всіх етапах будівництва: від закладки фундаменту до декору кімнат. Такими дошками можна вибудувати або зміцнити опалубку фундаменту або котловану. Пиломатеріали з великою кількістю косметичних дефектів особливо добре підходять для цієї мети, тим більше якщо враховувати співвідношення якості і ціни на дошку необрізну. Такі дошки використовують в тих випадках, коли естетика не важлива, тобто для побудови навісів або сараїв.

Заготовки більш високої якості, що мають відносно небагато сучків і паразитів, використовують для зведення дахів і внутрішніх стін. Ще більш якісні йдуть на меблеві виробництва.

За допомогою спеціального обладнання з необрізних дощок виготовляють клеєний дерев'яний брус і вагонку. Дошки без істотних візуальних дефектів можна використовувати для декору інтер’єру з мінімальною обробкою. Досить покрити її лаком, щоб посилити колір і захистити деревину від паразитів. Звичайно, дошки можуть послужити і паливом, але ціни на дрова значно нижчі.

Як обрати дошку необрізну відповідно до ціни?

Є декілька хитрощів, які допоможуть вам визначити якість матеріалів і з'ясувати, наскільки адекватна ціна на дошки необрізні, що пропонує продавець.

 • Оцініть загальний вигляд і колір дощок. Сині та чорні плями свідчать про грибкове ураження, якого дуже складно позбутися. Дрібні дірочки та борозни є слідами комах-шкідників, які руйнують деревину зсередини і роблять її крихкою.
 • Наскрізні тріщини не допускаються. Дрібні тріщини, відколи й нерівності ускладнюють обробку і псують зовнішній вигляд виробу, на що слід звернути увагу перед тим, як дошку необрізну купити для декоративних цілей.
 • Порівняйте кількість і тип сучків з нормами для вибраного сорту пиломатеріалів. Великі наскрізні сучки ризикують випасти і порушити цілісність вироби. Дрібні менш шкідливі, але вони гірше переносять навантаження і можуть тріснути.
 • Зверніть увагу на вологість дощок. Вологі (нещодавно спиляні або сирі) дошки більше схильні до тріщин і викривлень, ніж суха необрізна дошка; ціна на сухі матеріали, відповідно, вище.
 • Перевірте торці дошки, щоб визначити тип розпилу. Радіальний вважається найбільш міцним і стійким до перепадів температури, але набагато легше буде необрізні дошки знайти і купити в Києві зі змішаним розпилом.

Наша компанія пропонує якісні пиломатеріали купити оптом і в роздріб. Клієнтам подобається наш сервіс завдяки низці переваг:

 • Необрізна дошка з сосни та дуба
 • Тільки чиста деревина без хвороб і паразитів
 • Заготовлюємо ліс із легальних, екологічно чистих лісництв
 • Доставляємо замовлення в будь-який день, в тому числі з сьогодні на сьогодні
 • У нас свій склад і автопарк, тому замовлення формуються і доставляються максимально швидко
 • Привеземо замовлення в будь-який населений пункт Київської області (ціна доставки розраховується залежно від напрямку)
 • Професійні консультанти допоможуть вибрати товар, оплатити і уточнити організаційні моменти