Дубова необрізна дошка

Колоди не завжди зручно використовувати у тому вигляді, як вони є. А деревина потрібна у різних сферах життєдіяльності. Тому найбільше купують плоскі дошки, які були виготовлені при розпилюванні колоди. Поширеним матеріалом, який застосовується при проведенні будівельних чорнових робіт, є необрізна дошка с такого сорту дерева, як дуб. Виготовляється дошка дубова суха необрізна на пилорамі, та характеризується наявністю на її краях кори.

Вона коштує дешевше обрізної сировини, може застосовуватися як допоміжний, будівельний, ремонтний та оздоблювальний матеріал. Дуб завжди мав попит завдяки своєї міцності, екологічності, доступності. На відміну від аналогів його можна зустріти при проведенні внутрішніх робіт. Легкість обробки та монтажу дозволяє створювати функціональні та практичні конструкції, надійні та довговічні.

Ціни на дубову дошку необрізну

Вартість матеріалу дозволяє застосовувати його скрізь, де може знадобитися обробна деревина. Вона буде коштувати дешевше обрізної, як за куб, так й поштучно. Та при цьому, сфера використання сировини дуже широка. Тому деревина з дуба користується попитом не тільки у професійних будівельників, а й у приватних осіб.

  • Куб дубової дошки необрізної стане в нагоді у господарстві, щоб зробити господарську споруду, сарай чи баню,
  • Можна придбати сировину, щоб на дачній ділянці або городі вибудувати надійне огородження, міцний паркан.
  • З дощок роблять настили та підлоги, обшивають дахи.
  • Для технічних цілей, щоб зміцнити споруди, побудувати містки.
  • Виробництво меблів, дверей та сходів.
  • Створення ландшафту заміських ділянок.
  • Естетичність деревини, натуральність текстури сприяють застосуванню дощок для створення дизайнерського інтер’єру, декору у ресторанах та барах.

Дубова дошка необрізна свіжопиляна: переваги та властивості

Порода дерева цінується у всьому світі за міцність, надійність, невибагливість в експлуатації. Деревина має насичений, благородний колір, унікальний малюнок, що створила сама природа. Вона здатна виконувати різні задачі, та при цьому не втрачати свої високі характеристики протягом десятиліть. Оскільки пиломатеріал пройшов тільки первинну обробку, дошка дубова необрізна Київ ціна буде доступною майже для кожного споживача. Низька вартість сировини, що високо цінується, це лише одна з переваг дошки с дуба.

  • Зберігання сухості структури, стійкість до вологості та негативних впливів зовнішнього середовища. Деревина вміє протистояти розвитку комах та плісняви.
  • Міцність, здатність витримувати високі механічні навантаження. Конструкції з дуба не бояться ударів та опорних навантажень.
  • Стійкість до деформації та утворенні на поверхні дефектів. Через роки експлуатації вироби з деревини матимуть ефектний вигляд без подряпин та вм’ятин.

Де купити дошку дубову необрізну?

Купувати матеріал від якості якого залежить термін експлуатації, рекомендується у досвідчених продавців, які за період діяльності довели свою конкурентоспроможність. Наша компанія на вітчизняному ринку будматеріалів вже багато років, має відмінну репутацію та постійних клієнтів. У нас ви знайдете великий асортимент матеріалу, який згодиться на всі випадки життя. Тому питання, як придбати такий товар, як дошка дубова необрізна Київська область вирішується швидко, з вигодою для покупців.

Консультанти компанії завжди безкоштовно дадуть професійну пораду, поможуть вибрати та купити сировину у необхідному обсязі та вигляді. У нас діє також послуга транспортування дощок, з їх адресною доставкою по місту та області.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..