Дубова необрізна дошка

Колоди не завжди зручно використовувати у тому вигляді, як вони є. А деревина потрібна у різних сферах життєдіяльності. Тому найбільше купують плоскі дошки, які були виготовлені при розпилюванні колоди. Поширеним матеріалом, який застосовується при проведенні будівельних чорнових робіт, є необрізна дошка с такого сорту дерева, як дуб. Виготовляється дошка дубова суха необрізна на пилорамі, та характеризується наявністю на її краях кори.

Вона коштує дешевше обрізної сировини, може застосовуватися як допоміжний, будівельний, ремонтний та оздоблювальний матеріал. Дуб завжди мав попит завдяки своєї міцності, екологічності, доступності. На відміну від аналогів його можна зустріти при проведенні внутрішніх робіт. Легкість обробки та монтажу дозволяє створювати функціональні та практичні конструкції, надійні та довговічні.

Ціни на дубову дошку необрізну

Вартість матеріалу дозволяє застосовувати його скрізь, де може знадобитися обробна деревина. Вона буде коштувати дешевше обрізної, як за куб, так й поштучно. Та при цьому, сфера використання сировини дуже широка. Тому деревина з дуба користується попитом не тільки у професійних будівельників, а й у приватних осіб.

  • Куб дубової дошки необрізної стане в нагоді у господарстві, щоб зробити господарську споруду, сарай чи баню,
  • Можна придбати сировину, щоб на дачній ділянці або городі вибудувати надійне огородження, міцний паркан.
  • З дощок роблять настили та підлоги, обшивають дахи.
  • Для технічних цілей, щоб зміцнити споруди, побудувати містки.
  • Виробництво меблів, дверей та сходів.
  • Створення ландшафту заміських ділянок.
  • Естетичність деревини, натуральність текстури сприяють застосуванню дощок для створення дизайнерського інтер’єру, декору у ресторанах та барах.

Дубова дошка необрізна свіжопиляна: переваги та властивості

Порода дерева цінується у всьому світі за міцність, надійність, невибагливість в експлуатації. Деревина має насичений, благородний колір, унікальний малюнок, що створила сама природа. Вона здатна виконувати різні задачі, та при цьому не втрачати свої високі характеристики протягом десятиліть. Оскільки пиломатеріал пройшов тільки первинну обробку, дошка дубова необрізна Київ ціна буде доступною майже для кожного споживача. Низька вартість сировини, що високо цінується, це лише одна з переваг дошки с дуба.

  • Зберігання сухості структури, стійкість до вологості та негативних впливів зовнішнього середовища. Деревина вміє протистояти розвитку комах та плісняви.
  • Міцність, здатність витримувати високі механічні навантаження. Конструкції з дуба не бояться ударів та опорних навантажень.
  • Стійкість до деформації та утворенні на поверхні дефектів. Через роки експлуатації вироби з деревини матимуть ефектний вигляд без подряпин та вм’ятин.

Де купити дошку дубову необрізну?

Купувати матеріал від якості якого залежить термін експлуатації, рекомендується у досвідчених продавців, які за період діяльності довели свою конкурентоспроможність. Наша компанія на вітчизняному ринку будматеріалів вже багато років, має відмінну репутацію та постійних клієнтів. У нас ви знайдете великий асортимент матеріалу, який згодиться на всі випадки життя. Тому питання, як придбати такий товар, як дошка дубова необрізна Київська область вирішується швидко, з вигодою для покупців.

Консультанти компанії завжди безкоштовно дадуть професійну пораду, поможуть вибрати та купити сировину у необхідному обсязі та вигляді. У нас діє також послуга транспортування дощок, з їх адресною доставкою по місту та області.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..