Дошка необрізна, товщина 20 мм

Процес будівництва, оздоблювання або ремонту не обходиться без використання пиломатеріалів. Багатофункціональною сировиною вважається дошка, яка має широку сферу застосування. Не всі мають можливість купувати гладкі дошки на яких відсутній обзол. Гарною альтернативою стає дошка 20 мм необрізна Київ ціна вигідна. У порівнянні з обрізною дошкою вона коштує на порядок дешевше, а за практичністю не трохи їй не поступається. Відмінність сировини у наявності по торцях деревної кори. Але для використання у будівництві при проведенні чорнових робіт чи виготовленні пакувального матеріалу, це не має значення. Існують основні різновиди пиломатеріалу.

  • Нерівна поверхня з сучками, з дещо вологою структурою. Їх купують для оздоблювальних робіт та для будівництва. Сира дошка добре піддається обробці, дозволяє отримати конструкції різних габаритів. Необрізна дошка дуб 20 мм метрівка відрізняється високою щільною структурою, та здатністю витримувати великі навантаження. Підходить для виготовлення каркасів, обрешітки покрівлі, опорних конструкцій. Дефекти у вигляді невеликих пошкоджень ніяк не вплинуть на якість виробу.
  • Столярний пиломатеріал, який виробляється з якісної сировини та має більш привабливий вигляд. Якщо в деревині й присутня якась вада, то в дуже незначній кількості. Необрізний пиломатеріал у вигляді дошки має гладку поверхню, вона суха та рівна, придатна для використання у зведенні будинків, житлових та господарчих споруд.

Де застосовується дошка необрізна 20 мм Київ?

Багатофункціональність пиломатеріалу дозволяє його використовувати за різними призначеннями.

  • Насамперед, це будівельні роботи, коли потрібно зробити опалубку, зміцнити стіни, застелити підлогу.
  • Зведення парканів різної висоти та довжини, споруди, альтанки, навіси, вольєри для тварин.
  • У виробництві предметів меблі, дверей та віконних рам, які призначенні для використання у заміських домах та дачах.
  • Виготовлення пакувальних виробів.

Дошка необрізна 20 мм ціна Київ

Натуральна, екологічна сировина доступна звичайному споживачеві, тому що має досить невисоку ціну. На вартість товару впливає доступність матеріалу, відсутність технологічно складного процесу обробки, коли доводиться зачищати дошку, видаляючи залишки кори. Сировина відрізняється такими параметрами як сорт дерева, довжина та товщина. Найчастіше матеріалом для виготовлення будівельного виробу стає хвойна порода. Це дошка необрізна соснова товщина 20, яка має не лише практичне призначення, але й цілющі властивості. ЇЇ використання у житловому приміщенні посприяє створенню затишною атмосфери, а повітря оселі буде насичено корисними речовинами. Крім хвойних дерев застосовується й таке листяне, як дуб. Для деревини характерною рисою є міцність, надійність та довговічність. Матеріал витримує різні навантаження, не піддається впливу зовнішнього середовища, не деформується при експлуатації.

Купити необрізну дошку 20 мм Київська область

Наша компанія пропонує по вигідній вартості високоякісний пиломатеріал, без гниття та плісняви. Купуючи товар у нас, ви отримуєте відмінну продукцію, виготовлену на сучасному обладнані відповідно з усіма нормами. Купити необрізну дошку 20 мм сосна в Україні дуже просто. Процес не потребує ніяких зусиль клієнтів, бо навантаження та вивантаження, а також транспортування товару бере на себе продавець. Замовляти також зручно та легко на сайті компанії, де можна оформити заявку, обговорити з менеджером термін доставки, вказати свої побажання та адресу об’єкту.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..