Дошка необрізна, товщина 25 мм

Пиломатеріал, це основний елемент будівництва, який буває різних видів, типів та розмірів. Популярністю користується така натуральна сировина, як дерево, з якого виготовляють вироби, призначені для застосування у будівельних та ремонтних роботах. В залежності від класифікації матеріалу, на нього встановлюють відповідну вартість. Тим, хто хоче економити та при цьому не обмежувати себе в придбанні кількості товару, можна звернути увагу на такий будматеріал, як необрізна дошка сосна 25.

Зроблена с хвойного дерева, вона має прекрасні фізичні характеристики. Щоб отримати потрібний матеріал, виробник застосовує масив дерева, який розпилюється поздовжньо на пилорамі. Після обробки колоди виходить плоска дошка, боки якої покриті деревною корою. Відсутність обробки по торцях виробу є його відмінною рисою. Також це впливає на вартість продукції. Дошка необрізна Київ 25 мм у якості пиломатеріалу має певні переваги.

  • Екологічна безпека натурального продукту. Його спокійно можна використовувати у житлових будинках, бо він не викликає алергії, не забруднює повітря. Навпаки, присутні у деревині речовини, які вона буде віддавати в період експлуатації, корисні для здоров’я людини.
  • Застосовувати сировину можуть не лише на виробництвах та будівництвах. Для побутових потреб також беруть недорогі дошки, маючи можливість їх обробляти для власних цілей. Характеризується дошка необрізна 25 ціна 1 сорт вигідна, простотою та швидкістю монтажу, здатністю скріплювати будь-які, навіть складні конструкції. Наприклад, якщо ви встановили дерев’яні перекриття, на відміну від заливання бетоном не потрібно чекати, а можна продовжувати далі робочий процес.
  • Наявність унікальної фактури, природного малюнку. Тому виріб застосовують для створення стильного дизайну, перетворюючи інтер’єр. Враховуючи сучасну моду на натуральні вироби, оселю можна декорувати обробленою деревиною, створюючи стиль прованс або етно. Це буде виглядати дуже гідно та благородно. Саме тому багато людей прагнуть дошка необрізна 25 мм купити Київ.
  • Невелика вага та висока несуча здатність. Можна робити легкі, та при цьому дуже міцні конструкції, для яких характерна довго тривалість.

Купити необрізну дошку 25 Київська область

Незалежно від цілі використання будматеріалу, споживач може знайти потрібний варіант у будь-якій кількості, якщо звернеться до нашої компанію. Дошки роблять з добірної деревини, що гарантує якість продукції. Масив проходить первину обробку на сучасному верстаті. Це дає змогу позбутися великої кількості тріщин, сучків, сколів та інших дефектів. Дошка необрізна 25 мм ціна за куб Київ встановлена в розумних межах. Клієнту не доведеться переплачувати постачальнику. До того ж купувати будматеріал у дистанційному форматі зручно та просто. Достатньо оформити замовлення, вказавши кількість кубометру, та вид обраної продукції. Якщо виникають якість питання, або складнощі з вибором, можна скористатися рекомендаціями менеджерів компанії.

Залежно від сфери застосування сировини, підбирається відповідний варіант. Дошка необрізна 25 ціна в Україні доступна, підійде для багатьох цілей.

  • Створення ландшафтного дизайну на дачних ділянках.
  • Укладання настилів, покрівельних конструкцій.
  • Для виробництва меблів.
  • Оздоблення приміщень.
  • Виготовлення дверей, віконних рам, сходів.
  • Зведення господарчих споруд, альтанок, лазень, парканів для огорожі ділянки.

Укріплення елементів будівництва, фундаменту, містків, опалубки, обрешітки.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..