Дошка необрізна, товщина 25 мм

Пиломатеріал, це основний елемент будівництва, який буває різних видів, типів та розмірів. Популярністю користується така натуральна сировина, як дерево, з якого виготовляють вироби, призначені для застосування у будівельних та ремонтних роботах. В залежності від класифікації матеріалу, на нього встановлюють відповідну вартість. Тим, хто хоче економити та при цьому не обмежувати себе в придбанні кількості товару, можна звернути увагу на такий будматеріал, як необрізна дошка сосна 25.

Зроблена с хвойного дерева, вона має прекрасні фізичні характеристики. Щоб отримати потрібний матеріал, виробник застосовує масив дерева, який розпилюється поздовжньо на пилорамі. Після обробки колоди виходить плоска дошка, боки якої покриті деревною корою. Відсутність обробки по торцях виробу є його відмінною рисою. Також це впливає на вартість продукції. Дошка необрізна Київ 25 мм у якості пиломатеріалу має певні переваги.

  • Екологічна безпека натурального продукту. Його спокійно можна використовувати у житлових будинках, бо він не викликає алергії, не забруднює повітря. Навпаки, присутні у деревині речовини, які вона буде віддавати в період експлуатації, корисні для здоров’я людини.
  • Застосовувати сировину можуть не лише на виробництвах та будівництвах. Для побутових потреб також беруть недорогі дошки, маючи можливість їх обробляти для власних цілей. Характеризується дошка необрізна 25 ціна 1 сорт вигідна, простотою та швидкістю монтажу, здатністю скріплювати будь-які, навіть складні конструкції. Наприклад, якщо ви встановили дерев’яні перекриття, на відміну від заливання бетоном не потрібно чекати, а можна продовжувати далі робочий процес.
  • Наявність унікальної фактури, природного малюнку. Тому виріб застосовують для створення стильного дизайну, перетворюючи інтер’єр. Враховуючи сучасну моду на натуральні вироби, оселю можна декорувати обробленою деревиною, створюючи стиль прованс або етно. Це буде виглядати дуже гідно та благородно. Саме тому багато людей прагнуть дошка необрізна 25 мм купити Київ.
  • Невелика вага та висока несуча здатність. Можна робити легкі, та при цьому дуже міцні конструкції, для яких характерна довго тривалість.

Купити необрізну дошку 25 Київська область

Незалежно від цілі використання будматеріалу, споживач може знайти потрібний варіант у будь-якій кількості, якщо звернеться до нашої компанію. Дошки роблять з добірної деревини, що гарантує якість продукції. Масив проходить первину обробку на сучасному верстаті. Це дає змогу позбутися великої кількості тріщин, сучків, сколів та інших дефектів. Дошка необрізна 25 мм ціна за куб Київ встановлена в розумних межах. Клієнту не доведеться переплачувати постачальнику. До того ж купувати будматеріал у дистанційному форматі зручно та просто. Достатньо оформити замовлення, вказавши кількість кубометру, та вид обраної продукції. Якщо виникають якість питання, або складнощі з вибором, можна скористатися рекомендаціями менеджерів компанії.

Залежно від сфери застосування сировини, підбирається відповідний варіант. Дошка необрізна 25 ціна в Україні доступна, підійде для багатьох цілей.

  • Створення ландшафтного дизайну на дачних ділянках.
  • Укладання настилів, покрівельних конструкцій.
  • Для виробництва меблів.
  • Оздоблення приміщень.
  • Виготовлення дверей, віконних рам, сходів.
  • Зведення господарчих споруд, альтанок, лазень, парканів для огорожі ділянки.

Укріплення елементів будівництва, фундаменту, містків, опалубки, обрешітки.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..