Соснова обрізна дошка

Оздоблювальні, столярно-монтажні роботи неможливі без використання обрізної дошки. Затребуваність пиломатеріалу пояснюється його відповідністю до високих вимог естетичних та технічних властивостей. Матеріал виготовляється шляхом розпила масиву деревини, по краях якого знімається покриття кори. Найбільш популярною вважається деревина хвойних порід, таких як соснова обрізна дошка Київ. Це сировина, яка може використовуватися в приміщенні чи для проведення зовнішніх робіт. Популярність сировини пояснюється її екологічністю та надійністю. Застосування матеріалу допускається у житлових будинках завдяки його безпечності.

Вироби з сосни, навіть той, яка пройшла обробку, зберігають приємний лісовий аромат та характерні для породи властивості. На властивості матеріалу впливає спосіб обробки. Якісними вважаються бруси, які не деформуються під час сушіння, відрізняються міцністю, відсутністю дефектів у вигляді сучків та вад. Порода дерева має привабливу текстуру з приємним кольором, що дозволяє прикрашати сосновими виробами інтер’єр помешкання.

Дошка соснова обрізна ціна в Києві та сфери її застосування

Дошка м’яка та пластична, легка в обробці, тому вважається універсальним будматеріалом. Використовують бруси з сосни у різних областях діяльності: у будівництві, ландшафтному дизайні, при проведенні внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт.

  • Перш за все, це практичний пиломатеріал, який часто зустрічається у будівництві. Це зведення господарських будівель, споруда перегородок, створення обшивальної системи стель, нанесення покрівельного покриття.
  • Сфера використання дощок з сосни не обмежується будівництвом. З нього виготовляють сходи та поручні, підвіконня, стільниці.
  • Дошка обрізна соснова суха підходить для створення декоративних елементів, щоб доповнювати інтер’єр та екстер’єр.
  • Застосовується сировина під час ведення чорнових та ремонтних робіт, як зовні, так й всередині приміщення.

Які переваги впливають на бажання купити дошку соснову обрізну Київська область

Матеріал відрізняється своєю доступністю, прийнятною вартістю, високою міцністю. Дотримання технічних норм у процесі обробки дозволяє зберегти технічні та фізичні властивості сировини, упродовж довгого часу.

  • Естетична привабливість породи дерева, вироби з якого зберігають зовнішній вигляд при довготривалому терміні експлуатації. Об’єкти, зроблені с брусів сосни зможуть довго радувати своєю природною красою.
  • Матеріал міцний, не сприйнятливий до мікроорганізмів, не тріскається, не деформується, не піддається впливу вологи, погодних умов чи температурних перепадів.
  • Завдяки екологічній безпеці, використовується у житлових будинках.
  • Дошка проходить обробку, що робить її стійкою до гниття.

Якщо ви займаєтесь ремонтом або будівництвом, вам не обійтись без надійних пиломатеріалів, вартість яких відповідає якості. Тим, хто шукає, де таку сировину як дошка соснова обрізна купити за мінімальною ціною та на зручних умовах, наша компанія завжди готова до співпраці. Ми маємо досить великий досвід у реалізації будівельного матеріалу, до кожного клієнта звертаємось з увагою та індивідуальним підходом.

Ознайомитися з товаром та його особливостями, на зразок довжини та товщини, можна в електронному каталозі сайту компанії. Шукати потрібний матеріал у форматі онлайн дуже вигідно, зручно та швидко. До того ж не потрібно самому займатися перевезенням дощок, та їх обробкою для використання. Товар, що придбає клієнт буде доставлений за вказаною адресою у стислі терміни.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..