Дубова обрізна дошка

Деревина дуба вважається популярним матеріалом, який використовується на будівельних майданчиках. Одна з найцінніших порід дерева відрізняється твердою, щільною структурою з відмінними практичними показниками. Серцевина має коричневий колір зі світлими чи темними відтінками. Дошка дубова обрізна Київ підходить для виготовлення будівельних конструкцій, дерев’яних речей, меблів. На території нашої країни, й не тільки, дуб зустрічається досить часто. Це порода, яка зростала ще в давнину. Наші предки використовували дубовий матеріал для виготовлення предметів побуту.

Високий попит на деревину пояснюється її технічними властивостями, легкістю обробки та довговічністю. Такий пиломатеріал, як дошка обрізна суха дубова, продається у вже готовому, акуратно обробленому вигляді. Тобто споживачеві не потрібно буде самому обрізати дошку, видаляючи з неї кору. Наша компанія пропонує матеріал, підготований для використання у найбільш зручних розмірах, що дозволяє покупцеві застосовувати його для різних цілей.

Дошка дубова обрізна: ціна в Київській області та сфери її використання

Універсальний пиломатеріал може зустрітися де завгодно: у побуті, приватному господарстві, на будівництві чи підприємстві. Досить часто дошки з дуба використовують для проведення столярних робіт. З них виготовляють дверні конструкції, віконні рами та підвіконня, різні види меблів. Для будівництва пропонується купити дошку суху обрізну дубову, щоб виробляти сходи, підлоги, перегородки, проводити додаткову обробку стін. Купують бруси, щоб виготовляти декоративні предмети інтер’єру, створювати сувеніри та статуетки. Використовують пиломатеріал при зведенні будівель, утепленні підлоги, укладанні даху.

Незважаючи на цінність матеріалу, він має досить доступну вартість обрізної дубової дошки. Це дозволяє будь-кому, хто пов'язаний з виготовленням дерев’яних предметів купувати дошки в різних обсягах, без обмежень. Споживачеві не потрібно самостійно долучатися до трудомісткого процесу, тому що наша компанія пропонує вже оброблений матеріал, який пройшов всі етапи підготовки.

Де купити обрізну дубову дошку Київ, її характеристики та властивості

Дуб цінується за свою універсальність, стійкість до впливів зовнішнього середовища. Він піддається обробкам, механічному або ручному розпилюванню. Його можна склеювати, свердлити, покривати лаком, воском чи фарбами, утворювати візерунок та різноманітний декор. Це не єдині переваги матеріалу, який при правильному зберіганні буде служити досить довго.

  • Оптимальний відсоток вологи, що впливає на довготривалий термін служби у якості готового виробу. До того ж, завдяки сухості дошки можна знизити кількість відходів, збільшивши наявність робочого матеріалу.
  • Деревина пружна та щільна, не розтріскується, не гниє.
  • Спостерігається стійкість до нестабільних температурних режимів, комах, сонячних променів.
  • Високі показники міцності, які не зникають навіть при тривалій експлуатації.

Купити куб обрізної дубової дошки ви можете зі складу нашої компанії. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, якісний матеріал, який пройшов всі етапи обробки під контролем. Ви можете бути впевнені, що придбаєте деревину з правильною підготовкою та перевезенням. Наші клієнти можуть замовити транспортування дощок за вказаною адресою. На сайті компанії ви знайдете великий асортимент товару, із зазначенням товщини та довжини. Всі дошки мають досить рівну поверхню, без сучків та залишок кори по боках.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..