Дошка обрізна, довжина 3 м

Дошка обрізна довжина 3 метри – це такий дерев'яний елемент, який виходить шляхом розпилу стовбура дерева з подальшим видаленням кори. В якості сировини використовуються різні породи. Такий тип пиломатеріалу є одним із найпопулярніших при здійсненні найрізноманітніших столярних, оздоблювальних та монтажних робіт. Відповідає високим технічним та естетичним стандартам. Якщо Вас цікавить дана високоякісна продукція за доступними розцінками, то компанія DROVA-KIEV завжди готова Вам у цьому допомогти.

Не стругана дошка обрізна 3 м купити в Києві, Чернігові, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Черкасах

Виготовляється за допомогою зрізування кромки з необрізаних дощок. Виконується це за допомогою дискової пилки. Після розпилу поверхня має дрібні нерівності, а сам виріб – неточні параметри. Використовується як матеріал для зведення споруд, що не потребують точних параметрів та підвищених естетичних якостей. Найчастіше застосовується для побудови:

  • каркасів;
  • теплиць;
  • монтажних конструкцій на будівлях;
  • чорнових будівельних робіт (підлога, покрівля).

Стругана дошка обрізна 3 метри: Київська область та інші регіони

Щоб у результаті отримати такі вироби, проводиться спеціальна обробка. Реалізується вона за допомогою фугувального-рейсмусового верстата. Така деревина відрізняється точністю характеристик та досконалою гладкістю поверхні. Використовується для будівництва мансардних споруд, веранд, альтанок, загороджень. Найчастіше використовується такий матеріал на дачах та в ресторанах. Нерідко за його допомогою виконується оформлення зовнішніх і внутрішніх частин різних будівель, а також металевих огорож.

Суха дошка обрізна (сосна) 3 метри – ціна вигідна

Виготовляється за допомогою вакуумних сушильних камер. Максимальна температура для кожного типу дерева індивідуальна, проте середня становить 50-85 градусів за Цельсієм. У довжину така установка може сягати чотирьох десятків метрів. Загальна тривалість сушіння залежить від товщини матеріалу. Соснова деревина може висушуватись до 3-х діб. Якщо виріб містить у собі 20% вологи, він вважається сухим. Використовується для виготовлення меблів та внутрішньобудинкового оздоблення (підлога, стіни, стеля).

Де купити обрізну дошку 3м у Києві?

На цьому сайті Ви знайдете весь асортимент деревної продукції, яка є в нашому розпорядженні. Вибрану позицію Ви можете відразу ж придбати онлайн. Також можна це зробити в телефонному режимі, отримавши при цьому розгорнуту консультацію від нашого менеджера, який допоможе підібрати саме той лісоматеріал, який повністю відповідає Вашим очікуванням та вимогам. Також по телефону ми детально розрахуємо, який обсяг виробів потрібен у Вашому конкретному випадку. Швидко доставимо за вказаною адресою.

Як вигідно замовити та купити обрізну дошку довжиною 3 метри в Київ чи іншу точку країни?

Для постійних клієнтів та оптових покупців у нас діє особлива система співробітництва, що включає знижки та інші приємні умови, які дозволяють відчутно заощадити. Роздрібні замовлення – також наш профіль. Щоб здійснити таку покупку, всього лише потрібно визначитися з товаром, який цікавить, після чого зробити кілька кліків миші (або дотиків по екрану девайсу) і найближчим часом необхідний обсяг деревини буде доставлений за адресою.

У нас вартість обрізної дошки довжиною 3м за транспортування одна з найвигідніших в Україні. Компанія DROVA-KIEV більше 10 років займається пиломатеріалами, нам довіряють тисячі клієнтів по всій країні. В наявності всі види вантажних автомобілів (Газель, ЗІЛ, КАМАЗ, фури). Також Ви можете забрати своє замовлення безпосередньо з нашої бази самовивозом. Тільки у нас високоякісна дошка обрізна та ціна 3м на Київ та Київську область найнижча.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..