Дошка обрізна, довжина 6 м

Пиломатеріали, для виготовлення яких застосовувалася натуральна сировина, цінуються споживачами за їх екологічність, практичність, естетично привабливий зовнішній вигляд, експлуатаційні характеристики. Акуратною та зручною є обрізна дошка 6 метрів ціна Київ демократична. Її особливості, це прямокутна форма, велика довжина, завдяки чому виріб виглядає як плоска, довга та тонка дерев’яна планка. Щоб отримати потрібний матеріал, стовбур дерева проходить обробку.

По-перше, колоду розпилюють вздовж волокон. По-друге, виріб висушують, щоб позбавитися зайвої вологи. Перед цим з матеріалу знімають покриття з кори. Умови клімату нашої країни та різноманіття дерев дозволяють вибирати найбільш відповідні породи. З твердих, листвяних сортів, це насамперед дуб, який має такі переваги, як надійність, витривалість, та висока якість. Поверхні та торцеві ділянки піддають ретельній зачистці. Так виріб набуває ефектного вигляду.

Для того, щоб споживачі мали вибір, пропонується також обрізна дошка хвойних порід 6 м. Її структура хоч і більш м’яка, проте еластична, та добре піддається будь-яким технікам обробки. Вміст смоли робить деревину стійкою до гниття, вологи, різних температурних умов, шкідливих жучків. До того ж наявність корисних речовин сприяє укріпленню організму людини, дозволяє позбавитися від простудних захворювань. Тому дошка соснова 6 метрів обрізна застосовується у будівництві житлових будинків, при зведенні та обладнанні лазень. Взагалі, спектр використання такого пиломатеріалу, досить великий.

  • Виробництво меблів.
  • Виготовлення підлогового покриття, перегородок, фундаментів, опорних систем, покрівельних конструкцій, дверей та вікон.
  • Проведення ремонтних та оздоблювальних робіт.
  • Декорування оселі.
  • Будь-які етапи та види будівництва.

Обрізна дошка 6 метрів ціна за куб, та на що слід звертати увагу при виборі

Тим, хто хоче отримати якісний пиломатеріал, який відповідає усім вимогам, фахівці радять оглядати його перед покупкою. Існує декілька важливих критеріїв, якими варто скористатися при виборі.

  • Торцеві частини як й сторони повинні бути гладкими та рівними, без перекосів та залишків кори, не мати викривлення.
  • Поверхня гладка, без тріщин, сучків чи сколів, рані добре та рівномірно пропилені.
  • Невелика вологість пиломатеріалу, щоб при просушуванні він не почав міняти форму.
  • Якісна дошка обрізна 6 м Київська область буде міцною та щільною, без пошкоджень та дефектів, які зможуть вплинути на погіршення не лише естетики, але й експлуатаційних властивостей.
  • Колір природний, без наявності темних плям, що може свідчити про ураження грибком. А маленькі дірочки можуть вказувати на те, що деревину вже почали руйнувати жучки.

Де можна купити обрізну дошку 6 метрів в Україні

Зручну купівлю та якісне обслуговування пропонує вітчизняним споживачам наша компанія, яка знаходиться на ринку будматеріалів багато років, тому має великий досвід та широкий асортимент товару. Універсальна сировина, яку використовують у різних цілях, представлена у варіантах розміру, форми, типу, породи дерева. Клієнти можуть обирати будь-який товар, ознайомившись з його характеристиками та вартістю. Купити 6 метрову обрізну дошку можна в роздріб чи оптом, у кількості, яка знадобиться. Підрахувати чи оформити заявку можна самотужки або зв’язавшись з менеджерами компанії. У перелік послуг входить транспортування обраного товару до місця, яке вказав клієнт. Перевезення та вивантаження виконуються на замовлення споживача, у терміни, що були попередньо обумовлені.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..