Дошка обрізна, довжина 6 м

Пиломатеріали, для виготовлення яких застосовувалася натуральна сировина, цінуються споживачами за їх екологічність, практичність, естетично привабливий зовнішній вигляд, експлуатаційні характеристики. Акуратною та зручною є обрізна дошка 6 метрів ціна Київ демократична. Її особливості, це прямокутна форма, велика довжина, завдяки чому виріб виглядає як плоска, довга та тонка дерев’яна планка. Щоб отримати потрібний матеріал, стовбур дерева проходить обробку.

По-перше, колоду розпилюють вздовж волокон. По-друге, виріб висушують, щоб позбавитися зайвої вологи. Перед цим з матеріалу знімають покриття з кори. Умови клімату нашої країни та різноманіття дерев дозволяють вибирати найбільш відповідні породи. З твердих, листвяних сортів, це насамперед дуб, який має такі переваги, як надійність, витривалість, та висока якість. Поверхні та торцеві ділянки піддають ретельній зачистці. Так виріб набуває ефектного вигляду.

Для того, щоб споживачі мали вибір, пропонується також обрізна дошка хвойних порід 6 м. Її структура хоч і більш м’яка, проте еластична, та добре піддається будь-яким технікам обробки. Вміст смоли робить деревину стійкою до гниття, вологи, різних температурних умов, шкідливих жучків. До того ж наявність корисних речовин сприяє укріпленню організму людини, дозволяє позбавитися від простудних захворювань. Тому дошка соснова 6 метрів обрізна застосовується у будівництві житлових будинків, при зведенні та обладнанні лазень. Взагалі, спектр використання такого пиломатеріалу, досить великий.

  • Виробництво меблів.
  • Виготовлення підлогового покриття, перегородок, фундаментів, опорних систем, покрівельних конструкцій, дверей та вікон.
  • Проведення ремонтних та оздоблювальних робіт.
  • Декорування оселі.
  • Будь-які етапи та види будівництва.

Обрізна дошка 6 метрів ціна за куб, та на що слід звертати увагу при виборі

Тим, хто хоче отримати якісний пиломатеріал, який відповідає усім вимогам, фахівці радять оглядати його перед покупкою. Існує декілька важливих критеріїв, якими варто скористатися при виборі.

  • Торцеві частини як й сторони повинні бути гладкими та рівними, без перекосів та залишків кори, не мати викривлення.
  • Поверхня гладка, без тріщин, сучків чи сколів, рані добре та рівномірно пропилені.
  • Невелика вологість пиломатеріалу, щоб при просушуванні він не почав міняти форму.
  • Якісна дошка обрізна 6 м Київська область буде міцною та щільною, без пошкоджень та дефектів, які зможуть вплинути на погіршення не лише естетики, але й експлуатаційних властивостей.
  • Колір природний, без наявності темних плям, що може свідчити про ураження грибком. А маленькі дірочки можуть вказувати на те, що деревину вже почали руйнувати жучки.

Де можна купити обрізну дошку 6 метрів в Україні

Зручну купівлю та якісне обслуговування пропонує вітчизняним споживачам наша компанія, яка знаходиться на ринку будматеріалів багато років, тому має великий досвід та широкий асортимент товару. Універсальна сировина, яку використовують у різних цілях, представлена у варіантах розміру, форми, типу, породи дерева. Клієнти можуть обирати будь-який товар, ознайомившись з його характеристиками та вартістю. Купити 6 метрову обрізну дошку можна в роздріб чи оптом, у кількості, яка знадобиться. Підрахувати чи оформити заявку можна самотужки або зв’язавшись з менеджерами компанії. У перелік послуг входить транспортування обраного товару до місця, яке вказав клієнт. Перевезення та вивантаження виконуються на замовлення споживача, у терміни, що були попередньо обумовлені.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..