Дошка обрізна, товщина 20 мм

Обрізна дошка 20 мм – це деревина, яка користується великою популярністю в різних видах будівництва. Її застосовують для робіт широкого спектру складності та різноманітності. Наприклад, для опалубки фундаменту, обрешітки покрівельної обшивки дахів. З її допомогою можна облицьовувати заміський котедж, що дозволяє досягти цікавого оформлення. Також такі вироби відмінно підходять для зведення альтанок та огорож. Ще вони використовуються у столярній справі. Завдяки своєму широкому спектру застосування, багато хто намагається купити обрізну дошку 20 мм, Київ і Київська область – основний регіон, по якому компанія DROVA-KIEV доставляє свою продукцію.

Ми пропонуємо Вам придбати даний вид пиломатеріалів оптом та в роздріб за цінами від виробника. При виготовленні використовується тільки екологічно чиста та повністю безпечна як для людей, так і для тварин сировина. Слід також брати до уваги, що експлуатація такого будматеріалу потребує часу, тому що має бути враховано його усадку, що необхідно для запобігання подальшої деформації під час зведення. Дошка обрізна добре піддається внесенню коректив як щодо зменшення, так і нарощування. Також потрібно брати до уваги вологість матеріалу, і якщо в тому є необхідність, то слід його підсушити, і вже після цього використовувати за призначенням.

Обрізна дошка 20 мм: ціна за куб

Вартість цього товару змінюється в залежності від ряду факторів. Найголовнішим із них, який найбільше впливає на кінцеву ціну, є порода дерева, що лежить в основі виробу. Також велике значення має метод розпилювання. Наприклад, коли використовується соснова деревина, вона показує високі результати стійкості до гнилі та цвілі. Загалом хвоя показує унікальні характеристики міцності, які дозволяють їй переносити різні види зовнішнього впливу.

Ціна куба дошки 20 обрізні з радіальним розпилом вища, ніж у аналогічних виробів із напіврадіальною системою розпилу. Тому що останні вироби мають нижчі характеристики. Найбюджетніший варіант такої деревини – з тангенційним розпилом. Просто зв'яжіться з нами, і ми допоможемо підібрати такий вид даного будматеріалу, який буде найбільш підходящим у Вашому випадку. На кінцеву вартість впливають такі фактори:

  • обсяг замовлення (для оптових покупців діють особливі умови співробітництва);
  • вид матеріалу;
  • відстань від нашого складу до місця доставки.

Розрахувати та купити: обрізна дошка 20 мм високої якості

Щоб грамотно організувати весь будівельний процес, слід своєчасно взяти до уваги обсяги пиломатеріалів, які будуть задіяні для здійснення всіх задуманих планів. Для недопущення переплати за надлишки дощок, які можуть залишитися після закінчення всіх робіт, а також, щоб уникнути зупинки процесу зведення у зв'язку з дефіцитом матеріалів, наші фахівці готові прийти Вам на допомогу. Співробітники DROVA-KIEV вміють максимально точно підраховувати, які обсяги слід клієнту придбати, щоб не переплатити та не загальмувати процес.

Найкраща дошка обрізна 20 мм: Київська область – доставка за розумними розцінками

Якщо Ви визначилися з матеріалом, який Вам потрібен, і даний вид дошки – це те, що Ви шукаєте, то Ви правильно зробили, що перейшли на наш сайт! Понад 10 років ми займаємося деревопереробкою та доставкою готової продукції Київським регіоном, включаючи столицю. Запрошуємо Вас стати нашим постійним клієнтом, що обов’язково позитивно вплине на Ваш бюджет. Можемо запропонувати цікаві знижки на таку продукцію, як дошка обрізна 20, ціна якої, в такому випадку, значно знизиться.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..