Дошка обрізна, товщина 20 мм

Обрізна дошка 20 мм – це деревина, яка користується великою популярністю в різних видах будівництва. Її застосовують для робіт широкого спектру складності та різноманітності. Наприклад, для опалубки фундаменту, обрешітки покрівельної обшивки дахів. З її допомогою можна облицьовувати заміський котедж, що дозволяє досягти цікавого оформлення. Також такі вироби відмінно підходять для зведення альтанок та огорож. Ще вони використовуються у столярній справі. Завдяки своєму широкому спектру застосування, багато хто намагається купити обрізну дошку 20 мм, Київ і Київська область – основний регіон, по якому компанія DROVA-KIEV доставляє свою продукцію.

Ми пропонуємо Вам придбати даний вид пиломатеріалів оптом та в роздріб за цінами від виробника. При виготовленні використовується тільки екологічно чиста та повністю безпечна як для людей, так і для тварин сировина. Слід також брати до уваги, що експлуатація такого будматеріалу потребує часу, тому що має бути враховано його усадку, що необхідно для запобігання подальшої деформації під час зведення. Дошка обрізна добре піддається внесенню коректив як щодо зменшення, так і нарощування. Також потрібно брати до уваги вологість матеріалу, і якщо в тому є необхідність, то слід його підсушити, і вже після цього використовувати за призначенням.

Обрізна дошка 20 мм: ціна за куб

Вартість цього товару змінюється в залежності від ряду факторів. Найголовнішим із них, який найбільше впливає на кінцеву ціну, є порода дерева, що лежить в основі виробу. Також велике значення має метод розпилювання. Наприклад, коли використовується соснова деревина, вона показує високі результати стійкості до гнилі та цвілі. Загалом хвоя показує унікальні характеристики міцності, які дозволяють їй переносити різні види зовнішнього впливу.

Ціна куба дошки 20 обрізні з радіальним розпилом вища, ніж у аналогічних виробів із напіврадіальною системою розпилу. Тому що останні вироби мають нижчі характеристики. Найбюджетніший варіант такої деревини – з тангенційним розпилом. Просто зв'яжіться з нами, і ми допоможемо підібрати такий вид даного будматеріалу, який буде найбільш підходящим у Вашому випадку. На кінцеву вартість впливають такі фактори:

  • обсяг замовлення (для оптових покупців діють особливі умови співробітництва);
  • вид матеріалу;
  • відстань від нашого складу до місця доставки.

Розрахувати та купити: обрізна дошка 20 мм високої якості

Щоб грамотно організувати весь будівельний процес, слід своєчасно взяти до уваги обсяги пиломатеріалів, які будуть задіяні для здійснення всіх задуманих планів. Для недопущення переплати за надлишки дощок, які можуть залишитися після закінчення всіх робіт, а також, щоб уникнути зупинки процесу зведення у зв'язку з дефіцитом матеріалів, наші фахівці готові прийти Вам на допомогу. Співробітники DROVA-KIEV вміють максимально точно підраховувати, які обсяги слід клієнту придбати, щоб не переплатити та не загальмувати процес.

Найкраща дошка обрізна 20 мм: Київська область – доставка за розумними розцінками

Якщо Ви визначилися з матеріалом, який Вам потрібен, і даний вид дошки – це те, що Ви шукаєте, то Ви правильно зробили, що перейшли на наш сайт! Понад 10 років ми займаємося деревопереробкою та доставкою готової продукції Київським регіоном, включаючи столицю. Запрошуємо Вас стати нашим постійним клієнтом, що обов’язково позитивно вплине на Ваш бюджет. Можемо запропонувати цікаві знижки на таку продукцію, як дошка обрізна 20, ціна якої, в такому випадку, значно знизиться.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..