Дошка обрізна, товщина 20 мм

Обрізна дошка 20 мм – це деревина, яка користується великою популярністю в різних видах будівництва. Її застосовують для робіт широкого спектру складності та різноманітності. Наприклад, для опалубки фундаменту, обрешітки покрівельної обшивки дахів. З її допомогою можна облицьовувати заміський котедж, що дозволяє досягти цікавого оформлення. Також такі вироби відмінно підходять для зведення альтанок та огорож. Ще вони використовуються у столярній справі. Завдяки своєму широкому спектру застосування, багато хто намагається купити обрізну дошку 20 мм, Київ і Київська область – основний регіон, по якому компанія DROVA-KIEV доставляє свою продукцію.

Ми пропонуємо Вам придбати даний вид пиломатеріалів оптом та в роздріб за цінами від виробника. При виготовленні використовується тільки екологічно чиста та повністю безпечна як для людей, так і для тварин сировина. Слід також брати до уваги, що експлуатація такого будматеріалу потребує часу, тому що має бути враховано його усадку, що необхідно для запобігання подальшої деформації під час зведення. Дошка обрізна добре піддається внесенню коректив як щодо зменшення, так і нарощування. Також потрібно брати до уваги вологість матеріалу, і якщо в тому є необхідність, то слід його підсушити, і вже після цього використовувати за призначенням.

Обрізна дошка 20 мм: ціна за куб

Вартість цього товару змінюється в залежності від ряду факторів. Найголовнішим із них, який найбільше впливає на кінцеву ціну, є порода дерева, що лежить в основі виробу. Також велике значення має метод розпилювання. Наприклад, коли використовується соснова деревина, вона показує високі результати стійкості до гнилі та цвілі. Загалом хвоя показує унікальні характеристики міцності, які дозволяють їй переносити різні види зовнішнього впливу.

Ціна куба дошки 20 обрізні з радіальним розпилом вища, ніж у аналогічних виробів із напіврадіальною системою розпилу. Тому що останні вироби мають нижчі характеристики. Найбюджетніший варіант такої деревини – з тангенційним розпилом. Просто зв'яжіться з нами, і ми допоможемо підібрати такий вид даного будматеріалу, який буде найбільш підходящим у Вашому випадку. На кінцеву вартість впливають такі фактори:

  • обсяг замовлення (для оптових покупців діють особливі умови співробітництва);
  • вид матеріалу;
  • відстань від нашого складу до місця доставки.

Розрахувати та купити: обрізна дошка 20 мм високої якості

Щоб грамотно організувати весь будівельний процес, слід своєчасно взяти до уваги обсяги пиломатеріалів, які будуть задіяні для здійснення всіх задуманих планів. Для недопущення переплати за надлишки дощок, які можуть залишитися після закінчення всіх робіт, а також, щоб уникнути зупинки процесу зведення у зв'язку з дефіцитом матеріалів, наші фахівці готові прийти Вам на допомогу. Співробітники DROVA-KIEV вміють максимально точно підраховувати, які обсяги слід клієнту придбати, щоб не переплатити та не загальмувати процес.

Найкраща дошка обрізна 20 мм: Київська область – доставка за розумними розцінками

Якщо Ви визначилися з матеріалом, який Вам потрібен, і даний вид дошки – це те, що Ви шукаєте, то Ви правильно зробили, що перейшли на наш сайт! Понад 10 років ми займаємося деревопереробкою та доставкою готової продукції Київським регіоном, включаючи столицю. Запрошуємо Вас стати нашим постійним клієнтом, що обов’язково позитивно вплине на Ваш бюджет. Можемо запропонувати цікаві знижки на таку продукцію, як дошка обрізна 20, ціна якої, в такому випадку, значно знизиться.

Відгуки
Саша Кравец
Саша Кравец
01.03.2023
Дрова з граба
Дрова з граба
Взял акацию на домашний мангал. друг шашлычник посоветовал позвонить сюда, я остался доволен. В следующий раз оформляю заказ снова здесь. Парни предложили уложить все у меня. Дрова привезли быстро, хорошего размера, сухие, в назначенное время...
Кирилл Добровский
Кирилл Добровский
02.10.2022
Брикети RUF
Брикети RUF
Не помню кто мне посоветовал, топить дом не дровами, а топливными брикетами. Осталось найти проверенного поставщика у нас в городе, что не так просто. Первые заказы брикетов оказались неудачными: сгорали быстро, а тепла достаточно не было. А тут повезло. Брикеты РУФ - это топ. За счет качества и пло..
Микола
Микола
30.09.2022
Брикети Nestro
Брикети Nestro
Замовляю брикети nestro вже не перший раз для котла і для каміна. Доставили оперативно, прямо до дому. Подивився ціни інших компаній, ця виявилася найкращою. Однозначно стану тепер постійним клієнтом. ..
Іван Сидоренко
Іван Сидоренко
30.09.2022
Брикети PINI KAY
Брикети PINI KAY
Давно хотів спробувати брикети пінікей. Цього разу замовив на додачу до дрів та не жалкую. в мангалі не стріляють, в грубці горять по кілька годин. пізніше замовлю ще, дякую..