Дошка обрізна, товщина 25 мм

Багато людей прагнуть купити обрізну дошку 25 мм завдяки її високим якісним показникам. Мало будівельних робіт можна уявити без використання цього виду пиломатеріалу. Особливо активно застосовується для будівництва будівель за сучасними проектами. Також вона відмінно підходить для облицювальних, столярних та багатьох інших робіт. Наприклад, часто такий будматеріал необхідний для:

  • дерев'яного перекриття споруд;
  • опалубки фундаменту;
  • решетування покрівлі.

За рахунок простого монтажу, багатьох цікавить вартість обрізної дошки 25 мм, тому що з її допомогою дуже легко провести якісні оздоблювальні та будівельні роботи. Компанія DROVA-KIEV рада запропонувати Вам цю продукцію за одними з найконкурентніших цін на сучасному українському ринку пиломатеріалів. Це пов'язано з тим, що ми понад 10 років займаємось виробництвом, продажем та доставкою деревини по всій Київській області.

Особливою популярністю користуються матеріали з хвойних порід через свої високі показники екологічності. Тому окремі люди і навіть цілі компанії прагнуть купити дошку суху обрізну 25: сосна має лікувальні властивості, а також демонструє дуже хороші характеристики міцності. Ще хвоя не допускає плісняву та гниття. Соснова дошка виступає міцним та щільним матеріалом, який буде довго, надійно та якісно служити своєму власнику. В асортименті нашого інтернет-магазину немає виробів, що містять у собі будь-які токсичні елементи, вони відповідають усім європейським вимогам безпеки.

Купити обрізну дошку 25: ціна за м2 та доставку

Залежно від використаної для виготовлення сировини, типу та довжини розраховується і вартість. Крім того, має значення застосований розпил, який поділяється на:

  • радіальний;
  • напіврадіальний;
  • тангенційний.

Найбільш бюджетним варіантом серед перерахованих трьох є останній.

Існує суха, свіжоспилена і стругана дошка обрізна 25, ціна якої у різних постачальників – різна. При виборі слід звертати особливу увагу вмісту вологи в будматеріалі. Тому що висока вологість здатна змінити характеристики виробу, відповідно, й можливості його використання у тих чи інших роботах. Щоб домогтися зниження присутності вологи, потрібно просто залишити пиломатеріали в добре вентильованому приміщенні.

Компанія-виробник DROVA-KIEV пропонує вигідно придбати даний вид товару. Вартість доставки розраховується виходячи з таких факторів:

  • розташування адреси, куди слід транспортувати вантаж;
  • обсягів замовленої продукції.

Слід зазначити, що оптові покупці мають особливі умови співробітництва та хороші знижки. Для кожного окремого замовлення використовується індивідуальний підхід.

Нас виділяє не лише найкраща ціна за 25 обрізної дошки в Україні

Якщо Ви вирішили придбати такий вид будматеріалу, то Вам буде корисно дізнатися, що ми готові допомогти не тільки з вибором, придбанням і доставкою, але й з підрахунком обсягу замовлення, необхідного у Вашому випадку. Наші професійні співробітники точно вирахують, яку кількість даного пиломатеріалу Вам слід придбати, щоб не було надлишку чи дефіциту. Тому що в першому випадку – це загрожує зайвими витратами, а в другому – тим, що доведеться витрачати час, поки чекати на нове замовлення, яке може довго йти до Вас. Тому що в багатьох компаніях не можна оперативно купити обрізну дошку 25. А ще ж треба враховувати час на транспортування. До речі, так працює багато деревопереробних підприємств, ми ж завжди прагнемо виконати доставку в максимально короткі терміни (є варіант виїзду в день замовлення).

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..