Обрізна дошка, товщина 30 мм

Обрізна дошка товщина 30 мм – це дерев'яний елемент, який активно застосовується в різних сферах будівельної справи. Такий формат пиломатеріалу відрізняється акуратною формою та структурою, тому поширеною сферою його використання є оздоблення та ремонт приватних будинків і котеджів. З його допомогою облицьовуються стелі, підлоги, стіни, виготовляється дошка для підлоги. Підходить як для зовнішнього, так і внутрішнього використання. Також активно застосовується для будівництва різних споруд, таких як:

  • меблі;
  • альтанки;
  • веранди;
  • мансарди;
  • огорожі.

Ви можете бути повністю впевнені, що в нас високоякісна дошка обрізна 30 мм, ціна якої найдоступніша й найдемократичніша на ринку, тому що ми в деревопереробному бізнесі більше 10 років. Компанія DROVA-KIEV не просто реалізує дерев'яні матеріали, а й займається безпосереднім виробництвом. Також наш сервіс передбачає доставку в потрібну точку з широким спектром опцій:

  • виїзд автомобіля того ж дня;
  • широкий вибір автомобілів (ЗІЛ, Газель, Камаз, фури);
  • при оптовому замовленні – відчутні знижки на транспортування вантажів.

Такий вид дощок має підвищену водостійкість, не пліснявіє, відштовхує мікробів і є повністю екологічно чистим.

Обрізна дошка 30 мм: ціна за куб та за доставку

Ціни на даний будматеріал досить сильно відрізняються між собою. І багато в чому все залежить від того, хто займається продажем цього виду деревини. Якщо це роблять перекупники, то висока ймовірність, що покупцю доведеться переплатити. А якщо працювати безпосередньо з виробником, який виготовляє таку продукцію і робить це далеко не перший рік, то Ви зможете добре заощадити. До других і належить наша компанія. Ми завжди готові скоригувати кінцеву ціну замовлення на користь клієнта.

Для багатьох споживачів, на можливість купити 1 куб обрізної дошки 30 мм впливає вид розпилу. Найдоступнішими за вартістю є вироби, виготовлені тангенціальним методом. Більш дорогі – напіврадіальним та радіальним. Також велике значення має рівень просушування та шліфування. Якість кінцевого продукту багато в чому залежить від умов його виробництва. Ті, хто з нами працюють (і, зазвичай, роблять це багато років поспіль), знають, що нам можна довіряти, тому що ми повністю відповідаємо за свої товари від моменту закупівлі сировини і до вивантаження на території замовника.

Якщо Ви хочете з доставкою купити обрізну дошку 30 в Київ або Київську область, то ми гарантуємо, що весь замовлений Вами обсяг буде привезений за 1 підхід і своєчасно, незалежно від того, де Ви знаходитесь. При цьому ми маємо одні з найдоступніших і гнучкіших розцінок на транспортування, тому можете бути впевненими, що кінцева вартість всього комплексу послуг для Вас не стане потрясінням. А обслуговування, яке Ви отримуєте, пропорційне вкладеним в нього грошам. Також можливий самовивіз.

Купити обрізну дошку 30

Оптовим покупцям надаються спеціальні умови співпраці, завдяки чому такі клієнти відчутно економлять, працюючи з нами. Замовлення можна оформити як за допомогою нашого сайту, так і зв'язавшись із нашими співробітниками за телефоном або електронною поштою (розділ «Контакти»). З менеджером Ви також можете обговорити і багато інших питань, у тому числі підрахувати, який обсяг матеріалу необхідний саме у Вашому випадку і, відповідно, прикинути майбутні витрати. На нашому сайті передбачено і роздрібний продаж. Останнім часом у цьому сегменті великою популярністю користується дошка 30 сосна обрізна. Просто виберіть варіант і кількість, що цікавить, і в пару кліків здійсніть замовлення.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..