Дошка обрізна, товщина 35 мм

Основні будматеріали представлені різними типами виробів, серед яких особливо місце займає деревина. По-перше, це природний матеріал, екологічно безпечний, який дозволяється використовувати де завгодно, в тому числі у житлових будинках. По-друге, це доступна сировина, яка завжди є в наявності, тому що зростає на нашій території. Й третє, найголовніше, дерев’яні вироби мають попит за свої відмінні властивості. Дошка 35 обрізна, з якої роблять навіть складні конструкції, здатна прослужити тривалий термін та не втратити під впливом зовнішнього середовища своїх якостей.

Характерною рисою дошки є відсутність з її боків кори, що додає привабливості зовнішньому вигляду. Оброблена на верстаті колода набуває правильної геометричної форми та гладкої поверхні. Естетика виробів дозволяє використовувати їх при оформленні інтер’єру, втілення цікавого дизайну, декорування приміщень або двору.

Дошка обрізна 35 ціна за куб 

Вартість товару вимірюється у кубах. Щоб визначити, яка саме кількість пиломатеріалу знадобиться, треба розрахувати кубатуру. Для цього існують параметри виробу, такі як довжина, ширина та товщина. Помноживши розміри між собою, можна отримати об’єм однієї дошки. Далі обчислюється кількість дощок, які містяться в одному кубі. На вартість матеріалу впливає також сорт дерева.

Дошка обрізна 35 ціна та її характеристики

Це універсальний, багатофункціональний пиломатеріал, який застосовується в побуті, в будівництві та промисловості. Найбільш поширене використання натуральної сировини при проведенні будівельних, ремонтних або оздоблювальних робіт. А саме, обрізна дошка товщина 35 мм підходить для зведення котеджів, заміських будинків, господарських споруд, душів та лазень. З її допомогою виготовляють опалубки, покрівлі, настили, перегородки. Використовують матеріал для утеплення стін та підлог, укріплення фундаменту споруди. Сфера застосування сировини не обмежується будівництвом. З неї виготовляють різноманітну тару, привабливі меблі, сходи, двері та віконні рами. А експлуатаційні, фізичні та природні властивості роблять пиломатеріал популярним на вітчизняному ринку.

  • Прийнятна ціна 35 дошки обрізної в Україні, якщо купувати її в нашій компанії, де не потрібно переплачувати за товар. Доступність продукту обумовлена його широким зростанням на території країни. Дерево вирощується у пристосованих для цього лісових господарствах, в екологічних місцях.
  • Завдяки потрібній технології виготовлення та зберігання відсоток вологості не перевищує норму.
  • Деревина має приємну структуру без тріщин, сучків та гнили.
  • Міцність та довговічність. Дерев’яні вироби навіть після довготривалої експлуатації не втрачають своїх властивостей та візуальної привабливості.

Купити дошку обрізну 35 Київ

Не завжди є вільний час займатися пошуками потрібного будматеріалу. А хочеться, щоб він був якісний та коштував небагато. В нашому магазині ви знайдете саме те що шукали. Це багатий асортимент товару, який виготовлявся за усіма технологічними правилами. Сировина представлена найбільш гідними породами дерева, які мають гарні теплоізоляційні якості, міцну, щільну фактуру. Замовляти, щоб купити дошку обрізну дуб 35 мм дуже просто та швидко. З переліком товару можна ознайомитися на сайті. Також ви маєте можливість оформити замовлення за участю наших фахівців, які за необхідності зроблять підрахунок. Будь-яким зручним способом можна зв’язатися с менеджером, щоб обговорити умови та термін транспортування товару, вказавши адресу.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..