Обрізна дошка, товщина 40 мм

Попри те, що на сучасному будівельному ринку з’являються нові матеріали, дерево не втрачає своєї популярності. Природна сировина завжди буде мати попит, завдяки екологічності, доступності та універсальності. Область застосування деревини вражає своєю поширеністю. Складно назвати будівельний, ремонтний або оздоблювальний процес, у якому би не брала участі колода, зроблена у вигляді дошки. До того ж дошка обрізна 40 мм ціна Київ прийнятна легко піддається механічній обробці.

Виріб має прямокутну, рівну форму з гладкою поверхнею. Оскільки він проходив технологічний процес обробки на сучасних приладах, на торцях відсутня кора або її залишки. Це впливає на візуальну привабливість пиломатеріалу, який може служити навіть у якості декору. За допомогою виробу правильної геометричної форми створюють дивовижний інтер’єр. Наявність дерева у любому будинку сприяє отриманню затишку та комфортної атмосфери. Розраховується необхідна кількість матеріалу у кубометрах, обсяг яких впливає на вартість товару.

Дошка обрізна 40 мм Київ і область

Для будівництва чи виготовлення меблів, та інших речей, використовуються певні породи дерева, які найбільш підходять для тих, або інших цілей. В залежності від призначення, вибирають сорт деревини, дивлячись на його фізико-механічні властивості. Найчастіше використовується дубова колода, яка має щільну та міцну структуру. Дошка дубова обрізна 40 належить до виду найкращих та цінних пиломатеріалів. Добре очищена з усіх боків сировина має ефектний вигляд. З неї роблять складні конструкції, укріплюють фундамент, покривають підлогу, оздоблюють стіни. Знайшов своє застосування пиломатеріал й у меблевої промисловості. Для експлуатації у будь-яких умовах підходить саме це листяне дерево, що має відмінні якості.

  • Міцність та здатність витримувати серйозні навантаження.
  • Можна купити дубову дошку 40 обрізну у безлічі відтінків, які з часом стають темніше, що тільки додає виробу привабливості.
  • Довговічність, стійкість до пошкоджень, плісняви та грибку.
  • Гарні звукоізоляційні та теплоізоляційні характеристики.

Окрім дуба, спостерігається попит та таке хвойне дерево, як сосна, яка має однорідну структуру, виглядає вишукано, та здатна прослужити досить довго. Вибирається обрізна дошка 40 соснова по ряду властивостей:

  • Не викликає алергії навіть у маленьких дітей, тому часто застосовується у якості меблі для дитячих кімнат.
  • Позитивно впливає на організм людини, зміцнює здоров’я, завдяки наявності корисних речовин. Соснові вироби здатні лікувати, та підвищувати настрій.
  • Не потребує особливого догляду.
  • Матеріал стійкий до впливів вологи та температурних перепадів, до гниття та розтріскування.

Де можна купити обрізну дошку товщина 40 мм Київ

Якщо ви знаходитесь у пошуках якісного товару по вигідній ціні, наша компанія із задоволенням допоможе. Ми майже десять років на ринку будматеріалів, маємо величезний асортимент природної сировини, яка була вирощена у відповідних умовах, пройшла всі етапи обробки. Замовити продукцію ви можете на сайті нашого магазину, переглянувши каталог. Якщо виникають складнощі з вибором або підрахунком необхідного об’єму, завжди можна скористатися порадами консультантів компанії. Тому купити дошку обрізну 40 Київ вам буде максимально зручно та вигідно, в плані економії часу та коштів. Не потрібно наймати машину, щоб перевезти товар. Наша компанія пропонує послуги адресного транспортування. Терміни доставки, такий момент як вивантаження матеріалу, можна заздалегідь обговорити з менеджером компанії.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..