Терасна дошка ДПК

Найбільш функціональною частиною тераси, альтанки, лоджії або відкритого майданчику, призначеного для відпочинку, є підлога. Тому до її покриття пред’являються високі вимоги. Настил тераси, як й підлогова дошка повинен бути максимально міцним та зносостійкім. Оскільки він знаходиться на відкритому повітрі, покриття постійно піддається впливу несприятливих факторів. Це не тільки дуже велике навантаження, а й можливість отримати механічне пошкодження, потріскатися через підвищену вологість.

Для настилу потрібен спеціально оброблений матеріал. Це може бути деревина, або його аналог, такий як терасна дошка дпк ціна доступна. Перевагою вибору сировини ДПК є її невибагливість. Тим, хто не бажає регулярно проводити обслуговування покриття, ідеально підійде такий варіант, як композитна дошка.

Композитна терасна дошка: ціна дпк Київ та особливості використання

Виготовлені дошки з деревно-полімерного композиту. Вони відрізняються своїм складом, розмірами, методом обробки, типом з’єднання та профілю. Склад композитного виробу впливає на його властивість. За видом профілю дошки діляться на повнотілі та пустотілі. Профіль пустотілий підходить для облаштування відкритих чи закритих майданчиків, терас та веранд. С нього роблять настил для пірсів, басейнів та літніх кафе, ігрових майданчиків. Вибирають ДПК для створення інтер’єру лоджій та балконів. Терасна дошка дпк купити Київська область здатна витримувати серйозні навантаження та експлуатуватися у громадських місцях. Також це ідеальний варіант для приватного використання. З дощок монтуються конструкції із наявністю зазорів для гарного відтоку води, або монолітні поверхні.

Щоб покриття мало естетично привабливий зовнішній вигляд та не ковзало, його обробляють спеціальним складом речовин. Може створюватися ефект старовини або проводитися імітація дерева з його природним малюнком. При цьому зберігаються механічні властивості, притаманні полімерному матеріалу. Композит містить подрібнену деревину, а також спеціальні добавки у вигляді таких полімерів як поліпропілен, поліетилен, полівінілхлорид. До складу також входять барвники. Тим, хто хоче купити терасну дошку дпк в Києві варто дізнатися про його технічні характеристики, від яких залежить термін та особливості експлуатації.

  • Висока щільність, стійкість до інтенсивного навантаження.
  • Здатність зберігати форму та колір при будь-яких умовах навколишнього середовища. Композит не боїться перепадів температури та ультрафіолету, тому не деформується, не тріскається, не розсихається.
  • Матеріал має захист від появи плісняви, грибків, шкідливих комах.
  • Композит не здатен поглинати вологу, тому не буде набухати та втрачати фактуру.
  • ДПК не потрібен спеціальний догляд, він не горить, тому вважається пожежобезпечним.

Де можна замовити терасну дошку ДПК від виробника?

Тим хто цінує естетичні та практичні якості підійде для облаштування тераси покриття з композиту. Використання будівельного та оздоблювального матеріалу дозволяє робити різноманітні конструкції, укладати дошки на бетонну основу. Виробники виготовляють продукцію у широкій кольоровій гаммі, різних розмірів. Щоб деревно-полімерні дошки прослужили довго, треба віддавати перевагу перевіреному, надійному продавцю. Наша компанія реалізує якісний матеріал за прийнятними цінами. Терасна дошка з дпк купити її можна на сайті магазину, оформивши замовлення. Менеджер компанії зв’яжеться з клієнтом для уточнення деталей, проконсультує з питання вибору відповідного до вимог варіанта.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..