Дошка терасна, довжина 3 м

Тераса все частіше стає деталлю заміської ділянки. Її зводять при будівництві котеджів та житлових приватних домівок, або добудовують до вже існуючого об’єкту. Прибудова має покриватися настилом, який зроблений з дерева або з сировини, до складу якої також входить деревина. Цей функціональний елемент дачі чи заміського будинку все більше стає необхідністю, бо впливає на комфорт, створює затишну, та по домашньому теплу атмосферу. Для підлогового покриття використовується терасна дошка 3 метри Київська область. За її допомогою конструкція стає надійною та міцною, що дозволяє проводити зустрічі на свіжому повітрі, влаштовувати посиденьки з друзями та родичами, відпочивати від міської метушні.

Покриття підходить для застосування у будь-яких кліматичних умовах, що робить значно ширше спектр його використання. Це вже не тільки покриття для тераси. Терасна дошка 3 метри купити хочуть для створення настилу балконів, лоджій, веранд. Крім застосування для приватних цілей, виріб використовують у громадських місцях, зонах відпочинку. Це аквапарки, пірси, басейни, тобто такі об’єкти, де спостерігається постійний контакт настилу з вологою. Тому для виробництва матеріалу беруть особливу сировину, яка має відповідні до умов експлуатації властивості.

Дошка терасна довжина 3 метри Київ: переваги та технічні характеристики

Практичний матеріал є ідеальним рішенням для створення індивідуального екстер’єру, реалізації проектів на відкритих ділянках. Особливості використання полягають у надмірному навантаженні, яке припадає на настил. Тому матеріал повинен бути дуже міцним та витривалим, щоб у людини виникло бажання купити дошку терасну 3 м у Києві. При виготовленні застосовують такі породи дерева як модрина або сосна у їх природному вигляді. Зростання дерев на території нашої країни дозволяє виробникам встановлювати на продукцію прийнятну вартість.

До натуральної сировини відноситься також термососна та термоясен. Деревина проходить додаткову спеціальну обробку високими температурами. Альтернативою природного матеріалу є виріб з дпк. Така терасна дошка довжиною 3 м має антиковзаючу поверхню, не потребує складного догляду, швидко та легко монтується. До складу матеріалу входять у різних пропорціях полімери та дерев’яне борошно. Підлогове покриття з дерева або дпк має прекрасні характеристики.

  • Сучасний зовнішній вигляд, що дозволяє створювати стильний та ефектний екстер’єр. До того ж настил пропонується у різних відтінках, щоб споживач мав змогу вибрати модель, яка буде гармонійно поєднуватися з іншими елементами облаштування.
  • Відсутність у складі речовин шкідливих для здоров’я людини та оточуючого середовища.
  • Терасна дошка 3 метри ціна Київ розумна, якщо купувати матеріал безпосередньо у виробника.
  • Поверхня без сколів, тріщин, нерівностей.
  • Стійкість до вологи, сонячних променів, змін температурного режиму, комах та гниття.
  • Довгий термін експлуатації без деформування та втрати естетично привабливого вигляду.

Де можна замовити терасну дошку 3 метри від виробника Київ?

Купувати функціональний матеріал треба у надійних, перевірених магазинах, які реалізують продукцію власного виробництва. На сайті магазину нашої компанії ви знайдете безліч варіантів, які підійдуть для конкретних об’єктів та цілей застосування. Купувати у нас дуже зручно та швидко. Достатньо вибрати модель та оформити замовлення на придбання такого товару, як дошка терасна 3 м з доставкою Київська область. Ми подбаємо про своєчасне транспортування вантажу на вказану замовником адресу.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..