Піддон дерев'яний

Піддон - практичність на складі і зручність вдома

Піддон - це допоміжна пакувальна споруда з дощок і брусків, яке має стандартні розміри, призначені для автоматичних навантажувачів і перевезення вантажу в морських контейнерах. Завдяки нескладній конструкції, доступності та стандартним розмірам він використовується не тільки на складах і в логістичних компаніях, але і в облаштуванні інтер'єрів у стилі еко.

Ви можете купити піддони будь-яких розмірів в нашій компанії. Залиште заявку, щоб дізнатися більше про наш асортимент і умови доставки.

піддон дерев'яний

Класифікація дерев'яних піддонів

 • Матеріал. Піддони роблять з дерева (берези, тополі, осики, ялини або сосни), пластику і металу.
 • Вантажопідйомність. Звичайні європіддони витримують вантаж до 2000 кг, а несертифіковані аналоги - близько 1000 кг. Полегшені варіанти складаються з меншої кількості дощок і можуть витримати лише 700 кг. Посилені на 20 см ширше звичайних піддонів і можуть перевозити 2500 кг.
 • Сорт. Сертифіковані піддони дерев'яні ділять на вищий, перший і другий сорт. У вищому немає жодних вад деревини, а сам піддон використовувався лише кілька разів і не містить тріщин. Перший сорт відрізняється від вищого лише більшим терміном служби. У другому сорті допускаються тріщини, а також плями і сліди грибкового ураження на деревині. Серед несертифікованих палетів ще виділяють третій сорт багаторазово використаних піддонів, єдина вимога до якого - дотримання початкової форми виробу.
 • Конструкція. Плоскі піддони - це саме те, що більшість людей мають на увазі під піддоном: невисока споруда для навантаження коробок або пакетів. Стійкові піддони відрізняються від плоских вертикальними решітками - стійками. Існує кілька різновидів знімних і постійних стійок, різних за міцністю і формою. У таких піддонах возять крихкі вантажі, які потрібно захистити від тряски і падіння. Нарешті, ящичні піддони найбільше нагадують ящик з-за щільного настилу дощок, укріплених діагональними рейками, на вертикальних сторонах.
 • Розміри. Основні стандартні розміри піддонів для міжнародних перевезень - це фінський, або FIN (120х100х10 см), європейський, або EUR (120х80х14,5 см) і американський (120х120х14,5 см). Детальний опис стандартів читайте нижче.

Європейський стандарт

Цей вид піддонів дерев'яних відповідає стандарту UIC 432-1, який діє в єврозоні. Піддон EUR має розміри 80х120х14,5 см і вагу від 15 до 22 кг в порожньому вигляді. Нижній настил складається з двох дощок шириною 10 см і однієї дошки шириною 14,5 см. Верхніх дощок п'ять: три широких і дві вузькі. Дозволено використовувати дерево тільки хвойних порід. Також євро піддони, а саме їх бічні несучі бруски, повинні бути марковані з зазначенням виробника, серії та дати виготовлення, абревіатури країни походження, і овального логотипу стандарту – EPAL або EUR .

Фінський стандарт

Дерев'яні піддони фінського стандарту поширені в скандинавських країнах. Вони трохи ширші за європейські: 100х120х14,5 см. Відповідно, і вага піддона 1200х1000 більша - від 17 до 24 кг. Вони також виготовляються тільки з хвойних порід дерев. Верхній настил складається з семи дощок шириною 10 і 12 см, а нижній - з трьох, як і в європалетах. У цьому стандарті потрібно вказувати виробника, дату і клеймо з логотипом FIN.

Американський стандарт

Стандартні палети в Сполучених Штатах Америки, які також застосовуються в Канаді, мають квадратну форму: 120х120х14,5 см. Вони складаються з семи 100-міліметрових дощок верхнього настилу і трьох дощок нижнього. Їх дозволено виготовляти не тільки з хвої, а також з тополі, осики або вільхи. На відміну від європейських стандартів, американський не передбачає ніяких маркувань або клейм. 

Фітосанітарні норми

Норми міжнародних перевезень вимагають маркувати всі піддони, які виходять за межі України. Таке маркування має назву IPCC. З нього можна дізнатися країну, в якій був зроблений піддон дерев'яний, тип санітарної обробки і компанію, відповідальну за неї. Обробляти піддони потрібно для того, щоб не поширювати патогенні комахи і мікроорганізми, які можуть рости на деревині, за межі держави. Без відповідного маркування піддони заборонено використовувати в експорті.

Якого сорту піддони купити?

Щоб купити піддони вигідно, потрібно впевнитися, що якість пропонованих матеріалів відповідає потрібному вам сорту.

Палети вищого сорту завантажували і транспортували три або менше рази. Це чисті, рівні, міцні палети без тріщин і дефектів деревини, які можна використовувати як за призначенням, так і в декорі інтер'єру. Перший сорт - це дерев'яні піддони, які були в перевезеннях більше трьох разів і не ремонтувалися, але також не мають забруднень і дефектів.

Піддони другого сорту вже істотно забруднені і могли ремонтуватися після поломок. Дозволені тріщини розмірами до 3х30 см. Третій сорт може включати в себе піддони з необрізних пиломатеріалів, будь-якої якості та чистоти. Єдина вимога до такого піддона - це дотримання стандартних розмірів. Третій сорт не підлягає міжнародній сертифікації та призначений тільки для внутрішніх перевезень.

Виготовлення піддонів

Більшість європіддонів роблять на автоматизованих виробництвах. Палети інших розмірів частіше роблять вручну на замовлення. В обох випадках процес складається з таких етапів:

 1. Дошки і брус нарізають на відрізки потрібної довжини в залежності від стандартів.
 2. На три нижніх дошки встановлюють дев'ять брусків кубічної форми.
 3. До брусків кріпляться поперечні дошки.
 4. На поперечки прибивають настил з дощок.
 5. У разі необхідності піддони знезаражують (прогрівають або обробляють антисептичними складами) і маркують відповідно до сертифіката.

Ви можете купити дерев'яні піддони європейського, фінського і американського стандарту, а також замовити будь-який інший розмір в нашій компанії.

Для чого потрібні піддони в Києві?

Піддони купити може знадобитися будь-якій компанії, в діяльність якої входить навантажування і транспортування товарів у великих кількостях. Великі склади і вантажно-фасувальні цехи на заводах і підприємствах навряд чи можуть обійтися без палет. Вони дозволяють перевозити і зберігати будь-які вантажі швидко, зручно і безпечно. Вивіз виробничих і побутових відходів теж стане зручніше з використанням піддонів завдяки таким властивостям:

 • Захищають товар під час перевезення, навантаження і розвантаження
 • Прискорюють та полегшують навантажування - товар можна закріпити ременями або пакувальною плівкою
 • Прискорюють роботу з вилочними автонавантажувачами
 • Дозволяють автоматизувати частину логістичних операцій
 • Оптимізують використання простору на складах завдяки стандартним розмірам і можливості ставити піддони один на одного
 • Полегшує облік матеріалів у наявності

Палети в інтер'єрі

Якщо ж вам потрібні піддони для будинку, купити їх в Києві - найкраще рішення. Залежно від кінцевої мети підійдуть як нові піддони, так і використані. В останньому випадку вони можуть стати в нагоді для доріжок в саду, невисоких парканів, сараїв і т.д. Більш якісні можна пустити на будівництво меблів. Якщо придбати піддони для цієї мети, можна заощадити на пиломатеріалах і час, витрачений на збирання деталей. Такі меблі доповнять інтер'єр у стилі лофт або еко, приємно поєднуючись з оздобленням із дерев'яної вагонки. Наші ціни на вагонку можна подивитись за посиланням.

Розпилявши дерев'яний піддон на частини, можна отримати безліч дрібних функціональних елементів меблів. Наприклад, з дощок верхнього і нижнього настилу, з'єднаних брусками, нескладно зробити підвісну полицю для дрібниць. Якщо поставити половинки піддонів вертикально одна на одну, виходить стелаж із безліччю невисоких відсіків для взуття. Щоб зручно зберігати дрова, можна з'єднати кілька піддонів вертикально, закріпити полки між дошками настилу і поставити такий стелаж у котельні або в камінній залі. Нарешті, з чотирьох піддонів можна спорудити крісло-шезлонг для саду, а будь-яку іншу парну кількість перетворити на розсувний диван.

купити піддони

Які краще купити піддони в києві: дерев'яні або пластикові?

Крім описаних вище, палети з дерева мають наступні переваги:

 • Легкість в ремонті
 • Оптова закупівля піддонів дерев'яних буде вигідніша за ціною
 • Великий вибір постачальників завдяки популярності товару
 • Висока міцність на вигин
 • Стійкість до тривалих статичних навантажень

Незважаючи на всі переваги дерев'яних палетів, вони все ж мають недоліки. Дерево як матеріал недовговічне і чутливе до перепадів вологості. Якщо дошки набирають воду, вони важчають, розбухають і можуть тріснути після висихання. Крім того, вологі дошки служать живильним середовищем для бактерій і грибків, які руйнують деревину. Якщо піддони потрібно купити для перевезення ліків або харчових продуктів, варто подбати про їх мікробіологічну чистоту, інакше є ризик зараження цінного вантажу.

Оригінальна альтернатива піддонам дерев'яним - палети з пластику. Вони нагадують традиційні плоскі палети за розмірами і загальною формою, але верхній настил виглядає або як решітка, або як цілісний лист пластику. Їх так само легко возити на вилочному навантажувачі та укладати на складі. Вони мають такі переваги:

 • Легко мити і дезінфікувати
 • Довго служать за рахунок монолітної конструкції
 • Відсутні «слабкі точки» - місця кріплення деталей болтами або цвяхами
 • Вага і міцність не залежать від температури або вологості

При цьому пластикові палети мають і недоліки. По-перше, ціна таких піддонів завжди вища, тому що виробництво упаковки з полімерних матеріалів набагато дорожче, ніж з дерева. По-друге, якщо пластиковий піддон зламався, він не підлягає ремонту, і його доведеться замінити на новий. По-третє, з них явно не вийде зробити гарні меблі або аксесуари для дому, оскільки колір і текстура не значаться в списку їх переваг 

Як вибрати дерев'яні піддони?

Під час перевезень і вантаж, і упаковка повинні залишитися неушкодженими. Кожен етап навантаження і розвантаження повинен бути безпечним і виключати можливість травм і нещасних випадків. Успіх всього процесу не в останню чергу залежить від якості вантажних піддонів. Врахуйте ці рекомендації, щоб купити підходящі піддони в Києві.

 1. Оцініть, яку вагу нестимуть дерев'яні піддони під час перевезення. Для важких товарів невеликого об’єму краще підходять посилені піддони, а легкі об'ємні вантажі можна перевозити на полегшених палетах.
 2. Врахуйте передбачуваний термін використання. Якщо планується довгострокова експлуатація, краще купити нові піддони, а одноразове перевезення витримають і другосортні палети. У другому випадку можна заощадити, адже використані піддони завжди нижче в ціні.
 3. У разі міжнародних перевезень зверніть увагу на стандарти упаковки і маркування, прийняті в країні призначення. Піддон неправильного розміру викликає незручності під час завантажування транспорту або контейнерів, а упаковка без сертифіката якості і антисептичної обробки може бути не прийнята на кордоні.
 4. Переконайтеся, що якість товару відповідає заявленому сорту. Приблизно його можна визначити за кольором і забрудненістю деревини, а точніше - за жорсткістю настилу, наявністю дрібних і великих тріщин, слідами заміни дощок і т.д.

Де найкраща ціна піддонів?

Залиште свої контакти, щоб отримати більше інформації про наші піддони і купити їх зі швидкою доставкою. Наша компанія виробляє сертифіковані піддони європейського і фінського стандартів. На ваше замовлення виготовимо партію палетів нестандартних розмірів. В наявності піддони вищого, 1-го і 2-го сорту. Для будівельників і власників приватних будинків також пропонуємо пиломатеріали та тверде паливо з найнижчою ціною за куб дров.

Консультанти вийдуть з вами на зв'язок, щоб уточнити деталі замовлення, підібрати відповідні товари і розрахувати вартість доставки до вашого населеного пункту. Доступна оплата переказом на картку, готівковим або безготівковим розрахунком. Ваше замовлення приїде в точно призначений день або в той же день, коли ви залишите заявку.

Відповіді на найпоширеніші питання про дерев'яний піддон

 1. Для яких цілей потрібні палети з доставкою в Київську область?
Оскільки цей регіон – один з найважливіших економічних центрів країни, то транспортування і зберігання різних вантажів йому особливо актуально. І для цього активно використовують піддони з дерева. З легкістю можна сказати, що сьогодні це найбільш затребуваний вид тари. Виготовлені такі вироби із дощок, які з'єднані між собою брусками. Великій популярності сприяє висока якість та доступна ціна піддонів дерев'яних. У 4 рази може бути дешевша дерев'яна тара, ніж аналогічна пластикова. Вони добре ремонтуються, відносно мало важать, мають високий рівень зчеплення з поверхнею.
 1. Які можна перерахувати недоліки таких виробів?
Якщо порівнювати з металевими варіантами, то дерев'яні мають меншу вантажопідйомність. Також вони бояться намокання, температурних перепадів, схильні до зношування зон кріплення.
 1. Які можна купити дерев'яні піддони в Україні?
Існує 5 основних видів конструкцій:
 • Європейський. Має параметри – 120 x 80 см. Включає дошки, що чергуються, нижня частина стабільно зафіксована трьома брусками. Зазвичай праворуч на ніжках є тавро EUR. Також на поверхні може бути вказана інформація про виробника та дату випуску.
 • Фінський. Параметри – 120 x 100 см. Складається із семи дощок, розміщених певним чином. Ті, хто не вперше намагаються такі палети купити з доставкою, знають, що на їхніх правих ніжках можна помітити прямокутне гравіювання FIN. Також можуть бути вказані дані про виробника та дату виготовлення.
 • Вантажний. Його розміри становлять 120 x 80 см. Має чимало подібностей із європейським типом, проте на ньому відсутнє тавро.
 • Американський. Габарити – 120 x 120 см, висота – 14,5 см, товщина планок – 0,6 см. Верхня частина включає в себе 7 однакових дощок, нижня – 3.
 • Євробокс. Це металева клітка, встановлена на стандартний європалет. Гравірування також збігаються.
 1. Для яких цілей підприємці намагаються піддони купити дешево оптом?
Як вже було сказано вище, доступні розцінки на таку продукцію збільшують на неї попит, завдяки чому вони активно застосовуються в різних сферах. Переважна більшість складських приміщень оснащена такими конструкціями, тому що вони дуже зручні. Тара вивантажується з вантажного відділення автомобіля, після чого переміщається до потрібного місця на складі та залишається там для зберігання до моменту розміщення на полицях. Окремі бізнесмени та цілі підприємства прагнуть замовити та купити палети в Київ та будь-які інші точки країни, тому що з їхньою допомогою заощаджується час, а також зберігаються товари в початковому своєму вигляді. Найчастіше такі вироби потрібні в наступних сферах:
 • оптова та роздрібна реалізація товарів;
 • логістика;
 • промисловість;
 • будівництво;
 • утилізація.
Не можна не відзначити і те, що за піддони дерев'яні ціна доступна практично будь-якому українцю, тому вони активно використовуються на дачах і присадибних ділянках Також їх можна зустріти в різноманітних кафе та креативних просторах. З них роблять лавки, шафи, стійки та інше. Ще їх використовують для самостійного збору ліжок та інших меблів. Якщо резюмувати все вище сказане, то такі конструкції дуже універсальні і здатні вирішити безліч завдань як у побутовому, так і в професійному плані.
 1. Де з доставкою купити піддони в Київ чи область?
Якщо Ви хочете отримати якісний продукт, який Вам служитиме довго, і щоб його вартість була максимально низькою, то варто замовляти безпосередньо у компанії-виробника. Компанія DROVA-KIEV на українському ринку понад 10 років.
Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..